Kauno klinikos (LSMU ligoninė)

Eivenių g. 2, Kaunas
Vyr.akušerės tel.: 8 (37) 326822, Gydytojų kab. tel. 8 (37) 326623, 8 (37) 326199
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.03.18 22:41 (prieš 5 mėn.)

8 m. 3 mėn.

2017.03.18 22:41 (prieš 5 mėn.)

EFRINA parašė:
    Na as registruosiuosi i kauno klynikas pas gyd.del cp planinio tada negaliu rezervuoti jog tai dienai man cp ir kad noriu palatos?

T.Biržietis

2
  2. EFRINA
    2017.03.19 13:42 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.19 13:42 (prieš 5 mėn.)

sirduka parašė:
    T.Biržietis

Zinau ji ir tel nr turiu.bet jis ir tarkim db registruotis i kn reik galiu pas ji?jis ir db del cp konsultuotu ir cp darytu?t.y.pasakytu kada atvaz ir oplia?o per sergu lt eitu prisiregistruoti pas ji?ir reiktu moket pinigus jam.?

3. Anemun
    2017.03.19 15:12 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.19 15:12 (prieš 5 mėn.)

EFRINA parašė:
    Zinau ji ir tel nr turiu.bet jis ir tarkim db registruotis i kn reik galiu pas ji?jis ir db del cp konsultuotu ir cp darytu?t.y.pasakytu kada atvaz ir oplia?o per s…

Galit registruotis ko delgi ne .Pinigu kiek zinau jai esat drausta ir turesit siuntima tikrai nereikia.Nebent noresit atsidekot jam ar pan.O del palatu tai vos tik atsigulus akuserem pasakysit kad norit privacios ir manau turetumet gaut.

4. EFRINA
    2017.03.19 18:41 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.19 18:41 (prieš 5 mėn.)

Anemun parašė:
    Galit registruotis ko delgi ne .Pinigu kiek zinau jai esat drausta ir turesit siuntima tikrai nereikia.Nebent noresit atsidekot jam ar pan.O del palatu tai vos tik …

Aciu uz info.o sakykit kad girdejau jei birzoeyis dato cp tai jam nuo 300 iki600 stafke kas mane baugina del to ir klausiu nes nesuprantu kokia ten tvarka o man cp tikrai del sveikatos mano....

5. Anemun
    2017.03.19 19:02 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.19 19:02 (prieš 5 mėn.)

EFRINA parašė:
    Aciu uz info.o sakykit kad girdejau jei birzoeyis dato cp tai jam nuo 300 iki600 stafke kas mane baugina del to ir klausiu nes nesuprantu kokia ten tvarka o…

Nezinau del tokiu stafkiu bet zinau kad jis mano pazystamom dare planinius cp tai nieko nemokejo visai .kaip ir sakaiu buvo uzsirasiusios ir turejo siuntimus.Beja jis apziurejas ir yvertines jusu sveikatos buklia dar pats spres ar jum leisti paciai gimdyt ar ne.teko dar ir nekarta girdet kada buvo moterim paskirti planiniai ju giniu bet kaip kuriom po apziuru teko paciom gimdyti pas ji .Jis medikas tikrai neblogas teko ne karta su juo man susidurti ypac per pirma nestuma.

6. User has not uploaded an avatar
    2017.03.19 21:37 (prieš 5 mėn.)

8 m. 3 mėn.

2017.03.19 21:37 (prieš 5 mėn.)

Taip jis tikrai ivertins ar butina cp daryt nes jis tik uz naturalu gimdyma eina, bet jei reiks tikrai padarys cp.
    As nuo nestumo pradzios pas ji lankiausi su pirmu nestumu ir antru, iskarto taremes kad jis priims bet kokiu atveju jei aisku bus LT , nes gan daznai turi komandiruociu i uzsieni. Todel zinojau kad reiks atsilygint, viskas buvo puiku, negaila pinigu.
    Jei vyksit pas ji su siuntimu jo konsultaciju metu nieko moket neprivalot, as vaziuodavau jo budejimo metu, be siuntimo todel atsidekodavau kad prieme ☺️

7. EFRINA
    2017.03.20 17:15 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.20 17:15 (prieš 5 mėn.)

Anemun parašė:
    Nezinau del tokiu stafkiu bet zinau kad jis mano pazystamom dare planinius cp tai nieko nemokejo visai .kaip ir sakaiu buvo uzsirasiusios ir turejo siuntimus.Beja j…

Oi zinokit cia ne is tos serijos jog uzsimaniau cp ir daro ...
    Man ne pirmas cp.ir ne tik mano gine nusprendusi jog taip turi buti .turiu dokumentus is 3 lygio tai yra tu paciu kauno klyniku jog turi but cp del mano sveikatos.
    Pries pirma nestuma lb norejau gimdyti pati suzinojusi jog cp bus verkiau....tada meldziau dieva jog leistu bent krutine maitinti po cp.aciu d viskas ok.si karta esu susitaikiusi su tuo.juk dar ne tik pagimdyti bet ir uzauginti reik lelius
    Ir kadangi su pirmu is mano miesto veze greitaja viskas buvo greit nieko nezinojau..o db jau norisi geriau
    Zinau ne tik ta pati mano gine uz naturaluma bet ir kmu ir sis gyd taip taip jis apziurejes daug kam liepia gimdyti.bet nzn nemanau ar leis man rizikuoti...
    O tos moterytes prie jo gimde tiesiog atsitiktinai per jo darbo d.at tiesiog konsultacinej ejo ir po to jis pasigulde jas?
    Sis gyd tikrai nuostabus telo ir man truputi pabendrauti bet ne kaip jo paciente

sirduka parašė:
    Taip jis tikrai ivertins ar butina cp daryt nes jis tik uz naturalu gimdyma eina, bet jei reiks tikrai padarys cp.

As zinau jog 100 prc cp.del to cia ir pergyvenu...
    O jus jei nepaslaptis kiek po visko davete?

8. Anemun
    2017.03.21 01:44 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.21 01:44 (prieš 5 mėn.)

EFRINA parašė:
    Oi zinokit cia ne is tos serijos jog uzsimaniau cp ir daro ...
    Man ne pirmas cp.ir ne tik mano gine nusprendusi jog taip turi buti .turiu dokumen…

Jaigu jum jau ne pirmas cp tai jau automatiskai jum neleis paciai gimdyti .Istikruju uzsirasykit konsultacijai ir bus ramu jus apziures istirs.na ir jis nuspres .

9. Goose
    2017.03.21 11:06 (prieš 5 mėn.)

Broliukas 3 sav. 6 d.
    Sesutė 3 m. 1 mėn.

2017.03.21 11:06 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, nukreipkit kur ieskot apie gyditojus info?
    Planuoju nestumo metu lankytis klinikose, pirmas nestumas su komplikacijomis.
    Gyditoja zadejo duot siuntima, ir pasiule susirast gyditoja kuris priziures, tartis su juo asmeniskai.
    Hellp kur iskoti? Gal yra koks linkas su pavardem, butu lengviau atsekt atsiliepimus

10. IndreNo
    2017.03.21 11:10 (prieš 5 mėn.)
    2017.03.21 11:10 (prieš 5 mėn.)

Paziurekite Kauno klinikų puslapyje, ten kur registracija. Yra visi gydytojai su pavardėmis, darbo laiku ir net parašyta su kuriomis komplikacijomis dirba

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras