Kauno klinikos (LSMU ligoninė)

Eivenių g. 2, Kaunas
Vyr.akušerės tel.: 8 (37) 326822, Gydytojų kab. tel. 8 (37) 326623, 8 (37) 326199
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.08.16 17:28 (prieš 3 mėn.)

Kaip siaubingai... siaip tai patys turejo daryt viska, kad vaikutis pravirktu, o ne mamai replikuot ir liept tapsnot. Truksta zodziu, va tau ir klinikos... jos man visad paskutinej vietoj...

2. Angeliukas danguje 1 m. 3 mėn.

2018.08.16 17:32 (prieš 3 mėn.)

Indodo , kelinta valanda jus gimdete, as pries 2d taippat gimdziau klinikose .tai dar tokio gero personalo nebuvau macius , visi elgesi maloniai

4
  3. 2018.08.16 17:37 (prieš 3 mėn.)

indodo parašė:
    Kadangi po jos dar okcitoc lašino, tai greit viskas ir baigės po to. Jautrumą nuėmė šauniai, kojos nešiojo jau po tų 2val gimdykloj, ėjau į wc tik turbūt nieks n…

nenormalus personalas

4. 2018.08.16 18:30 (prieš 3 mėn.)

indodo parašė:
    Na va, apsiforminau klinikose antrąkart. Medicinos neišmanau, tad skųstis nelabai turiu kuo, na bet personalo replikos gimdykloj - 1 balas iš 100. Tarybinis mąstyma…

Sveiki, uzjauciu Jus ir suprantu. Man po Klaipedos gimdymo namu tenka dabar tik i Kauno klinikas vaziuoti. Ten man priaugusia placenta prie gimdos plese gabalais be nuskausminamuju po to lai beveik valanda as kraujavau, o kazkas ieskojo gydytojos, kuri galetu tai atlikti. Apie personala isvis baisu pagalvoti.
    Dabar noriu gimdyti tik su epiduru tai matau jei nepasiseks teks pakariauti su moteriskem.
    Sekmes Jums ir sveikinu seima susilaukus kudikelio.

5. 2018.08.16 19:20 (prieš 3 mėn.)

1_greta parašė:
    Indodo , kelinta valanda jus gimdete, as pries 2d taippat gimdziau klinikose .tai dar tokio gero personalo nebuvau macius , visi elgesi maloniai

Paryčiais jūs gal atitikot gimdyvės lūkesčius, klausėt paliepimų, nes pvz aš visai nenorėjau nei į vonią, nei ant kamuolio, nei šlapios marlės ant galvos ar dar ko, buvo man antra bemiegė naktis, prieš tai paruošiamieji ilgai kamavo. Tenorėjau ramiai su epidūru pagimdyt, būtų jį davę išsyk, nebūtų tiek marazmų.

Man vis tiek klinikos pirmoj vietoj lieka, kaip bebūtų, medicinos, specų ir įrangos lygis ima viršų prieš burbesius. Geriau išbambėtai, bet prižiūrėtai nei išglostytai, bet pražiūrėtai nors bijau prisišnekėt - yra šio to su sveikata, tai matysim vis gi nlb kur geriau yra kreiptis...

6. 2018.08.16 19:46 (prieš 3 mėn.)

Dar galiu pridėt dvi pradurtas venas rankoj ir mėlynes gimdyklos dovanėlės kateterį bandė įstatyt graikė praktikantė ir po to akušerė... bet ai nu, nepykstu kol kas, jei kokia komplikacija nesigaus

Čia gal kaip kas reaguoja į replikas, nžn, gal kitoms kaip bajeriai atrodytų daug kas, pvz dėl vyro žadinimo naktį gimdant, kai jis pats skambina vis belaukdamas žinių tai ir personalas gaunas mielas negaliu ginčytis, gal humoro nesuprantu ar tokio tipo drąsinimų gimdyt...

7. Angeliukas danguje 1 m. 3 mėn.

2018.08.16 20:07 (prieš 3 mėn.)

As prasiausi kad praktikantu nebutu , gimdziau 14d nuo 11 iki 21h tai tuo metu personalas buvo puokus , tik paprasius suleido epidiura. Net keista girdeti tokius komentarus kai man visko buvo labai puikiai

2
  8. 2018.08.16 20:08 (prieš 3 mėn.)

indodo parašė:
    Paryčiais jūs gal atitikot gimdyvės lūkesčius, klausėt paliepimų, nes pvz aš visai nenorėjau nei į vonią, nei ant kamuolio, nei šlapios marlės ant galvos ar dar …

Na jie tikrai nedalina tu epiduru į kavinę ir į dešinę. Jau per pamokėles sakė kad nemėgsta tokių kurios ateina ir iš karto epiduru prašo. Reikėjo apsimesti kad labiau skauda. O šiaip judėti yra kaip tik geriau. Na bet jums rinktis

9. 2018.08.16 20:11 (prieš 3 mėn.)

1_greta parašė:
    As prasiausi kad praktikantu nebutu , gimdziau 14d nuo 11 iki 21h tai tuo metu personalas buvo puokus , tik paprasius suleido epidiura. Net keista girdeti tokius ko…

Tai va, aš ir visiems dievagojaus, kad kam čia tartis ar ką, klinikose visi jau pasakiški... įtariu jie matė greitą veiklą ir užtai vilkino epidūrą, kad nepristabdytų. O gimdyvės norai dzin nežinau kada keičias pamainos, bet gal jūsų buvo jau dieninė, o dar gi gimdyklomis jie pasidalinę. O jūs dar gal su vyru buvot?

10. 2018.08.16 20:15 (prieš 3 mėn.)

Misterija parašė:
    Na jie tikrai nedalina tu epiduru į kavinę ir į dešinę. Jau per pamokėles sakė kad nemėgsta tokių kurios ateina ir iš karto epiduru prašo. Reikėjo apsimesti kad lab…

Tai va, kad man rinktis, bet besirenkančių jie nemėgsta! Kodėl kitoms net pasiūlyt sugeba epidūrą tada? 🤔 tik nuo personalo priklauso, ne kitaip. Kaip bebūtų, gimdyčiau vėl čia, tik truputį kitaip

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras