Kauno klinikos (LSMU ligoninė) (Archyvas iki 2019.03.15)

Eivenių g. 2, Kaunas
Vyr.akušerės tel.: 8 (37) 326822, Gydytojų kab. tel. 8 (37) 326623, 8 (37) 326199
Daugiau apie įstaigą
  1. 2018.12.31 18:53 (prieš 5 mėn.)

La Mona Montana parašė:
    Pritariu Jums, gydytoja taip pat yra už gręžimą kadangi viskas vyksta ultragarso kontrolėje. Žinau, kad gali ir nepavykti apgręžti, bet pabandyti verta. Tik įdomu …

Dažniausiai paguldo ryte, vakare paleidžia namo. Tai gali būti ir tą dieną, kai darys UG, gali būti paskirta ir kita data guldymui.

2. 2019.01.01 03:56 (prieš 5 mėn.)

Man taip pat labai keista, kad prisiklausiusios bobučių pasakų bijo tokios įprastos medicininės procedūros.. gi jei kas nors blogai, tai iškart CP daro.. o jei pavyksta, tai gimdymas natūralus tuomet laukia na, o net nebandant daryt apgręžimo, iškart CP.. tai jei nebijoma operacijos, kodėl tada taip baisu tas apgręžimas? Nebent labai nesinori gimdyti natūraliai ir sėdmeninė pirmeiga yra kaip labai geras pretekstas negimdyt pačiai

4
  3. 2019.01.01 14:07 (prieš 5 mėn.)

La Mona Montana parašė:
    Pritariu Jums, gydytoja taip pat yra už gręžimą kadangi viskas vyksta ultragarso kontrolėje. Žinau, kad gali ir nepavykti apgręžti, bet pabandyti verta. Tik įdomu …

Sveiki, 2018 m. liepa man Kauno Klinikose dare apgrezima.
    O viskas buvo taip, kad 36 sav ir keliu dienu man bande apgrezti gimtajame mieste Alytuje, nepavyko. Dave siuntima i Kauna, buvau 36,sav +6. Tai gulde iskart, bet dare tik kita diena, nes be pilnu 37 sav nedaro. Nors man ta pacia diena ir taip butu nedare, kadangi buvau valgius.
    Proceduroje dalyvavo keli gydytojai ir skyriaus vedejas V. GINTAUTAS, kuris ir apverte. Procedura buvo skausminga, pavyko apversti tik is 3 karto. Leliukas jautesi puikiai tiek pries tiek po proceduros. Jei nebuciau bandzius, butu tikrai reikeje daryti cp, nes pirmas vaikas. Versciau ir antra karta. Sekmes.

1
  4. 2019.01.01 14:13 (prieš 5 mėn.)

O del baimes..pati pries tai buvau visokiu baisybiu prisiskaiciusi, bet vede saltas protas ir zinojimas, kad niekas nieko per prievarta nedaro, viskas ultragarso ir daktaru prieziuroj. Plius daro tik tada kai vaisius pilnai isnesiotas. Aisku gal buna visokiu atveju, bet mums viskas pasiseke puikiai, ir pagimdziau savo mazyle naturaliai😍

3
  5. 6 m. 11 mėn.
    11 m. 6 mėn.

2019.01.02 12:08 (prieš 5 mėn.)

Cecilia parašė:
    Tariausi su gydytoju ir labai del to dziaugiuosi. Akuserei tai pat atsidekojom (bet jau po visko).

O man su akusere gimdykloj nelabai pasiseke. Jauna tokia mergaite. Kazkaip visas gimdymas per greitai vyko, kartais atrode kad ji labiau jaudinasi nei as :/ tai buvo siokiu tokiu nesklandumu gimdymo metu, bet visa kita puikiai: personalo demesys, prieziura, gydytoju konsultacijos. Tik gaila kad siuo netu visos mokamos palatos uzimtos.

6. 2019.01.02 22:51 (prieš 5 mėn.)

Mes nk nesitarem ir pinigu nesiruosem duoti, bet anestiziologas pries epidura pats paprase, tai dave vyras. Siaip prieziura gera buvo tai skanumynu nunesem israsant.

7. 2019.01.02 22:59 (prieš 5 mėn.)

sviktute parašė:
    Mes nk nesitarem ir pinigu nesiruosem duoti, bet anestiziologas pries epidura pats paprase, tai dave vyras. Siaip prieziura gera buvo tai skanumynu nunesem israsant…

Ta prasme pats paprase?

1
  8. Bernardas 3 mėn. 3 sav.
    3 m. 3 mėn.

2019.01.02 23:00 (prieš 5 mėn.)

nekuklus pasitaike

9. 8 m. 2 mėn.

2019.01.03 07:35 (prieš 5 mėn.)

sviktute parašė:
    Mes nk nesitarem ir pinigu nesiruosem duoti, bet anestiziologas pries epidura pats paprase, tai dave vyras. Siaip prieziura gera buvo tai skanumynu nunesem israsant…

O kiek davet?

10. 2019.01.03 07:56 (prieš 5 mėn.)

sviktute parašė:

Tokį iškart būčiau įskundus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.