Baltarusijos sienos kirtimas nuosavu automobiliu

Komentuoti
  1. 2015.09.15 14:40 (prieš 3 m.)

Labukas. Ruosiames vaziuot i Baltarusija pas gimines, pirmakart nuosavo automobiliu. Labai domina kokias ten formas reikia pildyti Baltarusijos muitineje? Kaip ir kur susimoketi uz kelia? Ir ar dabar dar vis buna ilgos eiles kad reik kelias valandas stoveti? Labai prasau jei kas zino kaip ten kas vyksta pasidalinkite savo patirtimi.

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.15 17:51 (prieš 3 m.)

Laba. Kai atvažiuosit iki Baltarusijos sienos (lietuviai tik pažiūrės pasus ir bagažinę) 1. Pasienietis ant lapuko užrašo mašinos reg. Numerį, vairuotojo pavardę ir keliese važiuojat. Ant to lapuko rinksit štampus. 2. Pirmas postas-pirmas štampas mašina ir daiktai. Privažiuosit prie langelio reikia atiduot du puses A4 lapų formato lapelius (juos turėtų duot dar ambasadoj) ten deklaracijos užpildytas vienas turį būt apie įvažiavimą kitas apie išvažiavimą. Taip pat info apie mašiną(viskas bus parašyta). Taip pat paduodat technikinį pasą. Patikrina. Tada patikrina bagažinę gaunat štampą važiuojat toliau. 3. Turit mažiukus lapeliukus (taip pat davė ambasadoj) apie paso duomenis. Viskas turi būti užpildyta ir a ir b pusės ir įdėta į pasą. Prie langelio atiduoda pasus su lapeliais visi visi keliaiviai. Net leliukus prikelia. Nes čia rimtu veidu žiūri ar jūsų pasai, ar visi tvarkingi ar visi vaikai jūsų ir t.t. Žodžiu turit pasirodyt. Gaunat dar štampą. Ten pat ateina pasienietis ir išknisa mašiną priklausomai nuo nuotaikos. Gali tik žvilgtelti viena akim į bagažinę gali iškratyt viską, kilnot kilimėlius, kraustyt tašes ir t.t. Nes čia pagrindinis patikrinimas ką vežat. Gaunat dar štampą ir važiuojat prie seksnčio posto. Atiduodat lapuką su štampais, dar kart parodot bagažinę ir esat įleidžiamas i by. Viskas.

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.15 17:55 (prieš 3 m.)

Patys patikrinimai greiti, bet tarp jų arba būna daug mašinų arba tiesiog pasieniečiai laiko uždarytus šlagbaumus. Jie išlipa iš savo budelių, kada jau prisirenka daug mašinų, kitaip jiem tingisi. Tai va ir tą laiką reikia išlaukt. Jei yra galimybė važiuokit darbo dieną apie pietus ir nebus eilių. Nes penktadienį vakare-šeštadienį ryte zavalas ir sekmadienį vakare atgal zavalas. Nes dauguma savaitgaliui važiuoja.

4. 2015.09.15 21:22 (prieš 3 m.)

mama vakar grįžo, sakė už kelius mokėjo pačioj pirmoj degalinėj

5. 2015.09.16 00:04 (prieš 3 m.)

savaitgalį didelės eilės

6. 2015.09.16 17:05 (prieš 3 m.)

IevaŠ. parašė:

Mes ruosiames daryti vizas per agentura, tai noreciau paklausti apie tuos lapelius kur duoda ambasadoje, ar mums juos duos muitineje? ar is kur juos gauti?

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.16 17:31 (prieš 3 m.)

Tai agentūra taip pat kreipiasi į ambasadą vietoj Jūsų ir turi duoti nes agentūra tą ir daro, kad vietoj Jūsų nueina į ambasadą o viskas vyksta taip pat

8. Milana :) 5 m. 9 mėn.
    Adriana 7 m. 2 mėn.

2016.06.21 20:37 (prieš 2 m.)

Sveikos mamytes ir teveliai, labai tikiuosi, kad kas nors atsakys i man labai rupima klausima.
    Planuoju vykti su vaiku i Baltarusija, klausimas: Ar reikia tėvelio sutikimo?

9. 2016.06.21 21:38 (prieš 2 m.)

Agne20 parašė:

Nereikia. Vaikas gali vykti su vienu is tevu.

10. Milana :) 5 m. 9 mėn.
    Adriana 7 m. 2 mėn.

2016.06.22 21:00 (prieš 2 m.)

Vectra parašė:
    Nereikia. Vaikas gali vykti su vienu is tevu.

Ačiū labai

Žinutės parašytos: