Komentuoti
  1. Emilija 5 m. 4 mėn.
    erikas 14 m. 5 mėn.

2018.09.05 11:46 (prieš 5 mėn.)

Mrs_Coffee parašė:
    Mazylyje turi tartis su gydytoju, sioje gydymo istaigoje sudetinga nusipirkti cp

As jau tariausi del gimdymo, susitariau. Bet va pradejau galvoti apie c.p.

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.20 18:12 (prieš 5 mėn.)

As Vilniuje su pirma pasitaikiusia daktare susitariau. Ji man pasake, kad nieks negali priverst gimdyti, jei moteris turejo pirmo gimdymo metu trauma, ar seimoj kas ivyko, ar siaip paniskai bijo. Sako, tik reiks su psichologu pries tai pabendraut ir viskas. Na, ir pasirasyti popierius. As po pirmo gimdymo 8 metai psichologiskai atsigaut negaliu ir nors Cp irgi bijau, bet geriau 5 cp nei vienas toks tragiskas gimdymas.

3. 2018.09.21 22:19 (prieš 5 mėn.)

Lionesss parašė:
    As Vilniuje su pirma pasitaikiusia daktare susitariau. Ji man pasake, kad nieks negali priverst gimdyti, jei moteris turejo pirmo gimdymo metu trauma, ar seimoj kas…

CP bus visai kas kita, bent tokia draugiu patirtis.. skausmai bus, bet ne iki agonijos..

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.23 12:58 (prieš 5 mėn.)

Kaja parašė:
    CP bus visai kas kita, bent tokia draugiu patirtis.. skausmai bus, bet ne iki agonijos..

As skausmui pakanti, bet ne tokiam, kai viens cm veriasi dvi valandas. Nei epiduro negavau, nieko...paskutine valanda istisai alpau, anu nacert, geriau man cp. Esu turejusi operacija , gan skausminga, bet tikrai gimdymo baisumui neprilygo.

1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.26 09:57 (prieš 5 mėn.)

Lionesss parašė:
    As skausmui pakanti, bet ne tokiam, kai viens cm veriasi dvi valandas. Nei epiduro negavau, nieko...paskutine valanda istisai alpau, anu nacert, geriau man cp. Esu …

Visgi gydytoja mane įkalbejo gimdyti su epiduru aisku , jei savaime nebus indikiciju cezario pjuviui

6. 2018.09.27 16:41 (prieš 4 mėn.)

Paaiskinkit, kokiu tikslu duodamos tokios sumos anesteziologui? Suleidžia ka geriau, tiksliau? Apšvieskit 🤔

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.27 16:49 (prieš 4 mėn.)

Nora 1 parašė:
    Paaiskinkit, kokiu tikslu duodamos tokios sumos anesteziologui? Suleidžia ka geriau, tiksliau? Apšvieskit 🤔

Kiek zinau labai daug. Del durio, vaistu kiekio ir t.t. bent as is besioperavusiu girdejau, kad anesteziologui vos ne svarbiau duot, nei gydytojui.

8. 2018.09.27 22:30 (prieš 4 mėn.)

Lionesss parašė:
    Kiek zinau labai daug. Del durio, vaistu kiekio ir t.t. bent as is besioperavusiu girdejau, kad anesteziologui vos ne svarbiau duot, nei gydytojui.

Nieko sau.. Ačiū uz info ✌️

9. 2018.09.28 06:04 (prieš 4 mėn.)

Anesteziologui nieko nedaviau, viska padare tobulai, bet kai kurie gave euru buna atidesni, tiksliau parenka doze, pasiknisa ieskodami duriui tinkamesnes vietos ir pan. Cia loterija

10. 2018.09.28 13:50 (prieš 4 mėn.)

Ydomia kokia stafke eina 🤔 ar cia nuo susitarimo su gydytoja priklauso?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras