Komentuoti
  1. 2018.11.15 13:23 (prieš 4 mėn.)

Ras33 parašė:
    Reikes bandyti aciu

Drasiai bandykite,aisku jei pirmas gimdymas gali atkalbineti labai bet jei ne pirmas tai papasakojus savo baimes manau viskas pavyks sekmes

2. 2018.11.17 13:32 (prieš 4 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    Drasiai bandykite,aisku jei pirmas gimdymas gali atkalbineti labai bet jei ne pirmas tai papasakojus savo baimes manau viskas pavyks sekmes

Aciu

3. 2018.11.24 18:41 (prieš 4 mėn.)

MūsųLaimė parašė:

Tiesiog pries 4 metus dare cez.nes yra sunkus gimdymai labai ilgai nesidaro gimda .ir skatina ir maigo .po keliolika valandu skausmuose .ir prasidejus po ilgu vargu gimdymui vaikui pradejo silpneti sirdies ritmas .nes man pradejo trugti oro streikuoti sirdis .aciu dievui kad gyd nepasimete ir atliko cz .dabar vel laukiuosi ir nebenoriu tokiu kanciu nes sirdies ritmai sutrikineja .o ten kur gyvenu .daktarai tik uz naturalu gimdyma .ir nesvarbu kokios yra pasekmes .todel ir domina klaipedoj kokios kainos ir gal kas turi kokius kontaktus buciau labai dekinda

4. 7 m. 4 mėn.
    9 m. 2 mėn.
    14 m. 5 mėn.

2018.12.13 11:49 (prieš 3 mėn.)

Sveikos gal kuri Klp tarėtes su Milkintaite dėl cp prašau az 😉

5. 2018.12.13 17:28 (prieš 3 mėn.)

Domintu inf ir mane

6. 2018.12.13 18:24 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, domintų ir mane asmeninė info ar kas Vilniuje daro, pas kokia/ki gydytoja, būčiau labai dėkinga jei kas parašytų asmeninę žinutę, nesinori eiti pas bet kokį gydytoją, kuriam tai nepriimtina ir tartis dėl mokamo cp...

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.12.13 22:27 (prieš 3 mėn.)

[email protected] parašė:
    Sveikos, domintų ir mane asmeninė info ar kas Vilniuje daro, pas kokia/ki gydytoja, būčiau labai dėkinga jei kas parašytų asmeninę žinutę, nesinori eiti pas bet kok…

Daro Antakalnyje, oficialiai.

1
  8. 2018.12.13 23:21 (prieš 3 mėn.)

murmiauu parašė:

Bet tai ne planinis cp,šiaip niekur negirdejau kur galima tiesiog nusipirkt oficialiai jį 🤔

9. 2018.12.14 00:07 (prieš 3 mėn.)

Metaxa88 parašė:
    Drauge pirma cp savo noru daresi Krikscioniskuose gimdymo namuose.Dabar vel laukiasi tai sake vel vaziuos tartis del cp butent cia

Sveika, gal galėtum ir man a.ž parašyti su kokiu daktaru tarėsi, būčiau labai dėkinga..

10. 2018.12.14 07:55 (prieš 3 mėn.)

murmiauu parašė:

Antakalni grieztai atsisake net keli medikai.. deja senos zinios... tik sako kad oficialu o man reze kad nedarys nusikaltimo jei nera tam reikalo kas negaliu viesai rasyti.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras