Komentuoti
  1. 2018.09.28 06:04 (prieš 2 mėn.)

Anesteziologui nieko nedaviau, viska padare tobulai, bet kai kurie gave euru buna atidesni, tiksliau parenka doze, pasiknisa ieskodami duriui tinkamesnes vietos ir pan. Cia loterija

2. 2018.09.28 13:50 (prieš 2 mėn.)

Ydomia kokia stafke eina 🤔 ar cia nuo susitarimo su gydytoja priklauso?

3. 2018.10.02 13:01 (prieš 2 mėn.)

Lionesss parašė:
    As skausmui pakanti, bet ne tokiam, kai viens cm veriasi dvi valandas. Nei epiduro negavau, nieko...paskutine valanda istisai alpau, anu nacert, geriau man cp. Esu …

Va va pas mane iš viso niekas neatsidarinėjo,o skausmai nežmoniski ir taip kokias 15valandų,kol galiausiai epiduras ir skatinamieji...Dar galvojau pagimdyt pabandysiu ir šį kartą bet artėjant terminui darosi vis baisiau ir baisiau..Galvoju jau apie cp

gal kuri tarėsi Kauno krikščioniškuose gimdymo namuose dėl cp savo noru ?

4. 2018.10.11 22:04 (prieš 2 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    gal kuri tarėsi Kauno krikščioniškuose gimdymo namuose dėl cp savo noru ?

Sveikos, mane irgi domina gal kas gali rekomenduoti mažylyje arba krikscioniskuose del cp i asmeninę žinutę?

5. 2018.10.11 22:50 (prieš 2 mėn.)

Sakykit mielosios o is ligonines issirasyti galima?ta prasme, zinau kad esu sveika, bet mane paliks tik todel kad savaitgalis arteja...noriu padeti parasa ir iseiti is ligonines savo noru.ar galiu?

6. 2018.10.12 18:35 (prieš 2 mėn.)

Čia ne po gimdymo o šiaip? Aisku, kad galima po parašu prašyti, kad išleistu, bet tada visa atsakomybę del sveikatos prisiima pati.

7. 2018.10.12 20:25 (prieš 2 mėn.)

Juoduke_ parašė:
    Čia ne po gimdymo o šiaip? Aisku, kad galima po parašu prašyti, kad išleistu, bet tada visa atsakomybę del sveikatos prisiima pati.

Ne ne po gimdymo,nenorejo osleisti bet isleido su salyga kad rytais pries daktaru vizitacija pareisiu :))

8. 2018.11.12 22:02 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, gal kurios daretes cezari Kauno Klinikose? Kur apskritai geriausia Kaune gimdyti? 🤔

9. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2018.11.12 22:19 (prieš 1 mėn.)

ieva.lu parašė:
    Sveikos, gal kurios daretes cezari Kauno Klinikose? Kur apskritai geriausia Kaune gimdyti? 🤔

Dariausi prieš metus. Viskas super.

10. 2018.11.14 21:47 (prieš 4 sav.)

avietuke parašė:
    Dariausi prieš metus. Viskas super.

Gal klaipedoj zinot gydytoja kur galetu susitarti del cez.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras