Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Kukuliukas :) 10 mėn. 2 sav.
    spinduliukas 6 m. 9 mėn.

2018.01.22 13:08 (prieš 1 m.)

o man

svajone94 parašė:
    Maistas tikrai nera superinis. Bet gi cia ne viesbutis.. ka turi ta ir duoda. Jei neduotu visai tai vel visi pasipiktine butu

ir gerai, kad duoda toki, as bent nezadu pagimdziusi vien skystom koselem apsieiti - valgysiu, kaip valgiusi, o visos tokios sriubos ir troskiniai taip pat i meniu itraukti. Visiem neitiksi, vieni piktinasi, kitiems normaliai

5
  2. Mykolas Ignas 1 m. 1 mėn.
    Jurgis Leonas 3 m. 2 sav.

2018.01.22 13:19 (prieš 1 m.)

Nu, pasakymas džiaukitės, kad duoda, tai aš nesidžiaugiu, nes nematau prasmės to davimo, vistiek išneša beveik nieką nepaliesta. Jeigu jūs valgot rūkytas sardeles pusryčiams tai jums gerai, nes aš tai nevalgau tokių nesąmonių ir man tokie pusryčiai kosmosas. Maistas yra daugiau negu blogas, visas dienas viskas buvo atnesta šalta. Dėl tokių besidžiaugiančių, kad išvis duonos kriauksle numeta, situacija ir negerėja

5
  3. 2018.01.22 13:44 (prieš 1 m.)

gintigin parašė:
    Nu, pasakymas džiaukitės, kad duoda, tai aš nesidžiaugiu, nes nematau prasmės to davimo, vistiek išneša beveik nieką nepaliesta. Jeigu jūs valgot rūkytas sardeles p…

Pritariu 100% ka reiskia ne viesbutis, butent, kad ne viesbutis, o ligonine, skyrius, kur moterys guli po specifines situacijos - gimdymo, ir maistas turi buti labai atidziai parinktas. Ryziu kose, daugumai kietina vidurius, o kaip pasitustint jei buvo plysimai ar cezaris, pilva puciantys produktai moterim po cezario? Visiskas apsurdas. Ir niekas nekalba apie skystas koseles, cia dieta skirta zmonem su ryjimo sutrikimais. Juolab ligoninej yra dietologai, tom keliom dienom gali sudeliot tinkama maitinima ir is turimu resursu (patikekit, ne tokie ten jie ir mazi). As kai po pirmo gimdymo gulejau, maista atnesdavo vyras, nes sitas buvo nevalgomas, bet ka daryt tiem, jei niekas atnesti negali. Taip kad pritariu, kritika maistui - cia labai vietoj.

10
  4. 2018.01.22 13:49 (prieš 1 m.)

gintigin parašė:
    Nu, pasakymas džiaukitės, kad duoda, tai aš nesidžiaugiu, nes nematau prasmės to davimo, vistiek išneša beveik nieką nepaliesta. Jeigu jūs valgot rūkytas sardeles p…

Pritariu, labai taikliai pasakyta. Duonos kaip arkliams atnesa...

5. 2018.01.22 13:59 (prieš 1 m.)

Man irgi vyras maistą nešė, nes nuo ligoninės maisto kvapo net pykino. Dėjau visus kotletus ir kt. neaiškius gaminius į maišelį ir vyras vežė juos namo. Deja, ne šuo tokio maisto nevalgė. O geriausiai tai buvo, kai atnešė man lyg ir žuvį, po 10min ateina ir sako atsiprašom, ne jums šita lėkštė buvo skirta

6. 2018.01.22 14:02 (prieš 1 m.)

Galetu buti kokia nors ligonines kavinuke, o gal ir yra tik as nezinau?

7. 2018.01.22 14:04 (prieš 1 m.)

SunSunny parašė:
    Man irgi vyras maistą nešė, nes nuo ligoninės maisto kvapo net pykino. Dėjau visus kotletus ir kt. neaiškius gaminius į maišelį ir vyras vežė juos namo. Deja, ne šu…

Bet va, vadinas nebuvo toks blogas, jei namo vežėt

1
  8. Mykolas Ignas 1 m. 1 mėn.
    Jurgis Leonas 3 m. 2 sav.

2018.01.22 14:04 (prieš 1 m.)

Nieko, vakar ėjo per visas palatas ir klausė "ką mamytės ryt valgysit" rinktis buvo galima iš virto jautienos befstrogeno ir žemaičių blynų. Visumoj pasirinkus zemaicius, šiandien jų neatnešė, bet neatnešė ir jautienos befstrogeno patieke virtą kiaulienos gabaliuką taip ir nesupratau, kam reikėjo rinktis gal čia kokia GN loterija, jei ištrauks tavo palatos nr, tai pietums gausi tai ką pasirinkai

9. 2018.01.22 14:10 (prieš 1 m.)

Atkreipkite dėmesį į palotoje esančią papkę, ten yra meniu ir galima paprasyti, kad sekančią dieną tau atneštų maistą iš jo, aumokėsit kelis eurus ir nereikės piktintis

3
  10. 2018.01.22 14:17 (prieš 1 m.)

ad0903 parašė:
    Galetu buti kokia nors ligonines kavinuke, o gal ir yra tik as nezinau?

Arčiausiai tik pirmam korpuse tai tektų eiti per lauką arba tuneliais

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras