Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.03.01 08:30 (prieš 1 m.)

tylaa parašė:
    Aš irgi nežinau sukimo atvejų, bet neseniai kalbėjau su giminaite, ji gimdė pries kiek daugiau nei metus, prieš pat gimdymą sakė siūlė apgręžimą. Bet ji atsisakė. O…

as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar kirpt tai gali but taip pat gyjimas ir kazin ar konfortabiliai jausines o cia buvo 1 ir 2 ir jau palatoj...man cp dare 18h o keliau jau ryte is lovos eiti...klaipedoj po cp isleodzia po 3 paru namo o kitur pvz kaune tik po 7 paru..kiekviena diena buvo geriau tai isejau savo kojom ir viskas buvo gerai.tik skaudedavo pjuvio vieta tai juokdavaus man lb graziai viskas sugijo ir rando beveik nesimato...operavo tada Gruzdiene bet dbr ji dekrete kiek zinau vis dar...siuo metu nzn ar cp turesiu ar naturaliai bus.atvirai pasakius dbr jau visko bijau ir vel viskas baime kelia, bet lelius yra apsivertes tai guodziu save kad mano gimdymas bus lb trumpas tai gal pati pagimdysiu

2. Kotryna 1 m. 6 mėn.
    Margarita 10 m. 5 mėn.

2018.03.01 08:54 (prieš 1 m.)

pajūrio kopa parašė:
    as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar ki…

Gruzdiene privacia klinika turi, del to i GN neskuba grįžti

3. 2018.03.01 09:37 (prieš 1 m.)

tylaa parašė:
    Aš irgi nežinau sukimo atvejų, bet neseniai kalbėjau su giminaite, ji gimdė pries kiek daugiau nei metus, prieš pat gimdymą sakė siūlė apgręžimą. Bet ji atsisakė. O…

Mano mažytė iki 32 savaičių sėdėjo, po to pati apsivertė. Siūlė į Kauną apgręžimui važiuoti, bet aš net nesvarsčiau to...

4. 2018.03.01 09:54 (prieš 1 m.)

tylaa parašė:
    Sveikos, o klp gn daro vaikiuko apsukimą, kai sėdi? Ar labai šitą taiko? Kažkaip neteko girdėt, labiau kaune ar vilniuj...

Manau netaiko, nes jau tikrai man būtų pasiūlę Manoji nuo pat pradžių kaip sėdėjo, taip ir sėdi, nei trumpam nebuvo apsivertus, tai nusimato cp.. Kiek domėjausi, statistiškai 36 savaičių vaikučių besėti tik 7 proc, o 37 savaičių jau tik 3 proc, tai patekau į tą mažiausią grupę Planinį cp daro iki termino, bent mano ginė taip sakė, tad ir mane siųs į GN likus 5d. iki termino. Jums dar yra laiko, tai tikėkitės, kad apsivers ir viskas bus kaip suplanavote

5. 2018.03.01 09:59 (prieš 1 m.)

pajūrio kopa parašė:
    as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar ki…

Ir man kažkaip baisokai atrodo tas cp, bet kaip ir sakot – pasirinkimo nėra, vistiek sėdi ir ką tu jai Kad jau turit patirties su tuom, tai dar sakykit, su siuntimu kai nuvažiavot, kiek dienų dar patologiniam pragulėjot, iki kol darė cp? Ir siuntimą iškart pas Gruzdienę turėjot, ar tas siuntimas toks be konkretaus daktaro – kai nuvažiuoji, tada ir pamatai, kas operuos ir pan? Ar tartis nuvažiavus su kažkuo reikia? Labai ačiū už atsakymus, nes viskas taip aktualu dabar. Kai pirmas vaikutis, tai išvis niekas nežinoma

6. 2018.03.01 10:00 (prieš 1 m.)

Ot tie užsispyrę vaikiukai įdomu, kodėl jie nesugalvoja apsisukti, o tie, kurie apsisuka, kodėl apsisuka ir iš kur žino, kad reikia suktis ?

7. 2018.03.01 10:15 (prieš 1 m.)

Geras klausimas Dėl mano atvejo yra keli variantai, kodėl poniutė taip ir neapsisuko: 1) esu pati maža, smulki, tai galbūt ir dubens kaulai neprasiplėtė tiek, kad mažoji galėtų įsitaisyti apačioje; 2) virkštelė per trumpa ir neleido apsiversti; 3) kažką ginė apie placentą minėjo, bet taip ir nesupratau, kas ten dėl jos gali būti Bet kai prieš savaitę žiūrėjo echo, tai tik pasakė, kad pas mane apačioj ten jai tikrai kažkas trukdo, kad šitaip aukštai sulipus į viršų yra Iki pat 36 sav tikėjaus, kad tikrai apsivers, nes ji labai aktyvi pas mane, duodas kaip reikalas dar ir dabar, bet kuo toliau, tuo skaudžiau, nes jai vargšei ten vietos išvis tada mažai bėra

8. 2018.03.01 10:19 (prieš 1 m.)

Dar va atsiminiau, kad sakė daktarė, jog kažkur nuo 26-27 savaitės vaikiukai kažkaip sugalvoja, ar toliau norės pilvelyje augti sulenktom kojytėm, ar ištiestom Tai jeigu sulenktom, tada apsiverčia žemyn galva, o jeigu ištiestom, tada atsisėda Žodžiu kažkokiu mistiniu būdu patys pasirenka sau patogiausią pozą

9. 2018.03.01 11:03 (prieš 1 m.)

linnutia parašė:
    Geras klausimas Dėl mano atvejo yra keli variantai, kodėl poniutė taip ir neapsisuko: 1) esu pati maža, smulki, tai galbūt ir dubens kaulai neprasiplėtė tiek, ka…

Greičiausiai, kad yra bent keletas medicininių paaiškinimų, bet įdomiai vistiek

1
  10. 2018.03.01 11:53 (prieš 1 m.)

pajūrio kopa parašė:

Tas tiesa, su pirmagime įkirpo, ir bent pora sav negalėjau sėdėt, bet vaikų kitų nebuvo, tai galėjau sau leist ilgiau pagulinėt ir tt aš paties cp mažiau bijau nei gimdymo. Pati gimdžiau su skatinimu, tai jau cp tiku palyginus yra juokutis

Vega_ parašė:
    Dar tudetu jusu leliukas apsiversti ;) jei neapsicers iki 36 sav berods dar kates pozos pratimai padeda apsiversti leliams ;)

Labai tikiuos;) aciu uz patarima!

linnutia parašė:
    Manau netaiko, nes jau tikrai man būtų pasiūlę Manoji nuo pat pradžių kaip sėdėjo, taip ir sėdi, nei trumpam nebuvo apsivertus, tai nusimato cp.. Kiek domėjausi,…

Aha ir man smalsu, kiek patoliginiam laiko iki cp na labai tikiuos apsivers

linnutia parašė:
    Dar va atsiminiau, kad sakė daktarė, jog kažkur nuo 26-27 savaitės vaikiukai kažkaip sugalvoja, ar toliau norės pilvelyje augti sulenktom kojytėm, ar ištiestom T…

Dėl kojyčių nesutikčiau:)) mano sėdi ir kojytės prie galvos suriestos. Stačiom tikrai neužauga jie pilvely. Man regis daugiau ar mažiau visis susirietę.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras