Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.02.28 20:25 (prieš 11 mėn.)

Sveikos, o klp gn daro vaikiuko apsukimą, kai sėdi? Ar labai šitą taiko? Kažkaip neteko girdėt, labiau kaune ar vilniuj...
    Ir planinį cp(kai sėdi mažiukas) daro prieš terminą ar po? Įtariu, kad individualu

2. 2018.02.28 21:29 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:
    Sveikos, o klp gn daro vaikiuko apsukimą, kai sėdi? Ar labai šitą taiko? Kažkaip neteko girdėt, labiau kaune ar vilniuj...

Klp apsukimo nedaro

3. 2018.02.28 22:06 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:

cp daro iki termino kelios dienos nes nera gerai sedinti pernesiot...mano sedejo, apie apsukima net negalvojau nes tie apsukimai irgi negarantuoja jog pagimdysit pati gal vis tiek gale bus cp geriau atvaziyot i cp kaip i vaiko gimtadieni..30min ir viskas

1
  4. 2018.02.28 22:54 (prieš 11 mėn.)

Marija Mo parašė:
    Klp apsukimo nedaro

Aš irgi nežinau sukimo atvejų, bet neseniai kalbėjau su giminaite, ji gimdė pries kiek daugiau nei metus, prieš pat gimdymą sakė siūlė apgręžimą. Bet ji atsisakė. O va užklausiau, nes nesu girdėjus, kad atliko

pajūrio kopa parašė:
    cp daro iki termino kelios dienos nes nera gerai sedinti pernesiot...mano sedejo, apie apsukima net negalvojau nes tie apsukimai irgi negarantuoja jog pagimdysit pa…

Bet kitur leidžia pernešiot čia gal nuo prižiūrinčio gydytojo priklauso ar ligoninės politikos.
    Na tikiuos maniškis dar apsivers, turim daug laiko nes aš vis tiek cp nenoriu, nes paskui as gyjimas mane labiau gąsdina nei kad pati operacija. Turiu mažą pupą, kuriai reikės irgi dėmesio nemažai, tad gulinėt ir skaudančiu pilvu vaikščiot nesinorėtų.
    Beje kas jus operavo? Greit sugijot?

5. Mūsų mažesnioji princesė 1 m. 5 mėn.
    Mūsų mažoji princesė 4 m. 3 mėn.

2018.02.28 23:09 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:

Dar tudetu jusu leliukas apsiversti ;) jei neapsicers iki 36 sav berods dar kates pozos pratimai padeda apsiversti leliams ;)

6. 2018.03.01 08:30 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:
    Aš irgi nežinau sukimo atvejų, bet neseniai kalbėjau su giminaite, ji gimdė pries kiek daugiau nei metus, prieš pat gimdymą sakė siūlė apgręžimą. Bet ji atsisakė. O…

as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar kirpt tai gali but taip pat gyjimas ir kazin ar konfortabiliai jausines o cia buvo 1 ir 2 ir jau palatoj...man cp dare 18h o keliau jau ryte is lovos eiti...klaipedoj po cp isleodzia po 3 paru namo o kitur pvz kaune tik po 7 paru..kiekviena diena buvo geriau tai isejau savo kojom ir viskas buvo gerai.tik skaudedavo pjuvio vieta tai juokdavaus man lb graziai viskas sugijo ir rando beveik nesimato...operavo tada Gruzdiene bet dbr ji dekrete kiek zinau vis dar...siuo metu nzn ar cp turesiu ar naturaliai bus.atvirai pasakius dbr jau visko bijau ir vel viskas baime kelia, bet lelius yra apsivertes tai guodziu save kad mano gimdymas bus lb trumpas tai gal pati pagimdysiu

7. Kotryna 1 m. 3 mėn.
    Margarita 10 m. 2 mėn.

2018.03.01 08:54 (prieš 11 mėn.)

pajūrio kopa parašė:
    as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar ki…

Gruzdiene privacia klinika turi, del to i GN neskuba grįžti

8. 2018.03.01 09:37 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:
    Aš irgi nežinau sukimo atvejų, bet neseniai kalbėjau su giminaite, ji gimdė pries kiek daugiau nei metus, prieš pat gimdymą sakė siūlė apgręžimą. Bet ji atsisakė. O…

Mano mažytė iki 32 savaičių sėdėjo, po to pati apsivertė. Siūlė į Kauną apgręžimui važiuoti, bet aš net nesvarsčiau to...

9. 2018.03.01 09:54 (prieš 11 mėn.)

tylaa parašė:

Manau netaiko, nes jau tikrai man būtų pasiūlę Manoji nuo pat pradžių kaip sėdėjo, taip ir sėdi, nei trumpam nebuvo apsivertus, tai nusimato cp.. Kiek domėjausi, statistiškai 36 savaičių vaikučių besėti tik 7 proc, o 37 savaičių jau tik 3 proc, tai patekau į tą mažiausią grupę Planinį cp daro iki termino, bent mano ginė taip sakė, tad ir mane siųs į GN likus 5d. iki termino. Jums dar yra laiko, tai tikėkitės, kad apsivers ir viskas bus kaip suplanavote

10. 2018.03.01 09:59 (prieš 11 mėn.)

pajūrio kopa parašė:
    as lb bijojau cp, bet nebuvo kito pasirinkimo nes vistiek sedejo...zinokit nera baisu tas gyjimas tik taip atrodo.Jug jei gimdysit naturaliai irgi galit plyst ar ki…

Ir man kažkaip baisokai atrodo tas cp, bet kaip ir sakot – pasirinkimo nėra, vistiek sėdi ir ką tu jai Kad jau turit patirties su tuom, tai dar sakykit, su siuntimu kai nuvažiavot, kiek dienų dar patologiniam pragulėjot, iki kol darė cp? Ir siuntimą iškart pas Gruzdienę turėjot, ar tas siuntimas toks be konkretaus daktaro – kai nuvažiuoji, tada ir pamatai, kas operuos ir pan? Ar tartis nuvažiavus su kažkuo reikia? Labai ačiū už atsakymus, nes viskas taip aktualu dabar. Kai pirmas vaikutis, tai išvis niekas nežinoma

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras