Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.11.17 22:29 (prieš 3 sav.)

...širdėle... parašė:
    Kazin kas turetu vykti kad jie pasiulytu ta epidura.man leido skatinamuosius.skausmas buvo nezmoniškas.nieks nieko nepasiule.o as ir pamirsau kad galima

kaip man sake tai skausmas nera indikacija epidurui, nuo skausmo jokiu komplikaciju nebuna.
    o epiduro adatu reikia turet, kaip sake, del mazo finansavimo.

2. 2018.11.17 23:44 (prieš 3 sav.)

Tikriausiai nusipirksiu visa rinkini ir bus rami galva...

3. 2018.11.17 23:45 (prieš 3 sav.)

Oi ta mūsu Lietuvele....kur nueisi atsakyno negausi, arba būsi kitur pasiųstas 😀😀

4. 2018.11.18 01:03 (prieš 3 sav.)

Vichy parašė:
    Tai as manau kad mes ir gauname ji nemokamai. Isivaizduokit, reiktu susimoket uz anesteziologo darba, tai butu manau tikrau ne keli eurai. Taip kad tos adatos, kad …

Na mes juk ir susimokam už anesteziologo paslaugas bei kitas daktarų paslaugas bei gydyma pagalvokite kiek mokesčių atiduodam nuo algos

5. Pagrandukė <3 3 mėn. 3 sav.
    Graži panelė 18 m. 3 mėn.

2018.11.18 03:02 (prieš 3 sav.)

Du-Gaideliai parašė:
    Na mes juk ir susimokam už anesteziologo paslaugas bei kitas daktarų paslaugas bei gydyma pagalvokite kiek mokesčių atiduodam nuo algos

Nu va, bet tu mokesciu kazkodel adatom neuztenka nu juokas pro asaras, atskira respublika klp yra

1
  6. 2018.11.18 17:06 (prieš 3 sav.)

Per kursus sakė, kad indikacija yra - nepilnametė gimdyvė, negyvas kūdikis ir dar viena tik nebeprisimenu.
    O kad kitur lengva ranka duoda jį, tai nežinau ar yra labai gerai. Kodėl jūsų manymu liepia pasirašyt, jei bus kokių komplikacijų dėl epidūro prisiimat pati visą atsakomybę. Kiek teko kalbėt nei vienas daktaras ar akušerė nesako oi kaip gerai tas epidūras. Visi iki vieno sakė geriau be jo.
    Kaip bebūtų pasirinkimas lieka kiekvienai.
    Aš geriau už tai, kad mūsų mokami pinigai kažkam padėtų išsaugot gyvybę, nei sumažint sąlyginai trumpą etapą skausmo.

4
  7. 2018.11.18 20:11 (prieš 3 sav.)

Kai gimdžiau sūnų, prieš 4mėn teko skatint, nes buvo gestacinis + didelis vaikas. Tai daktaras iškart pasakė apžiūrėjęs, kad šiaip nerekomenduoja epidiūro, o ypač antrakartėm. Bet man rekomendavo, nes kaklelis buvo ilgas, storas - visiškai nepasiruošęs. Nesugebėjo normaliai įdurt adatos anesteziologė, tai epidiūras neveikė. Galų gale viskas baigėsi extra cp. O kai pirmą gimdžiau, net minties nebuvo apie epidiūrą.

8. 2018.11.18 20:12 (prieš 3 sav.)

Ir kai leido epidiūrą, manęs prašė tik sistemos, vaistus davė. Leido net du kartus, nors nei karto nesuveikė.

9. 2018.11.18 20:23 (prieš 3 sav.)

Gal zinot kokios kainos privacios palatos?

10. 2018.11.19 11:19 (prieš 3 sav.)

Mamytes sakykit, ar reik vatos tamponeliu,ausu krapstuku,dregnu serveteliu pasiimt i ligonine lialiui?
    Juk sesutes pacios prausia,ar reikalauja savo priemones turet?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras