Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.01.22 16:58 (prieš 1 mėn.)

Jolantiki parašė:
    Laba diena, gal zinote ar guldo is anksto i ligonine, jeigu su nestumu yra viskas gerai? Gimdyti turiu sio menesio 27 d., esu ne is Klaipedos, o is Taurages. Nera n…

Iš anksto,jei nėra jokių nėštumo patologijų,neguldo. Guldo tik +/- 7 dienas pernešiojus.

2. 2019.01.23 03:22 (prieš 1 mėn.)

Siandien pas ginekologe pasiskundziau, kad paruošiamuju saremiu metu skauda, randa po cp... Siuncia ji mane i stacionara (NP skyriu) gal kazkas buvot susidūrę?

3. 2019.01.23 07:29 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:
    Iš anksto,jei nėra jokių nėštumo patologijų,neguldo. Guldo tik +/- 7 dienas pernešiojus.

Guldo. Jau dvi palatos drauges turėjau, kurios iš toliau atvyko be jokių patologijų suėjus lygiai 40svaičių su siuntimu. Nereikia būti pernešiojus šitiek.

4. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.01.23 08:23 (prieš 1 mėn.)

Linur parašė:
    Guldo. Jau dvi palatos drauges turėjau, kurios iš toliau atvyko be jokių patologijų suėjus lygiai 40svaičių su siuntimu. Nereikia būti pernešiojus šitiek.

Aa, nu gal su gydytojais sutaria🤔 tai gal vaisius didesnis ar dar kažkas?🤔

5. 2019.01.23 09:38 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:
    Aa, nu gal su gydytojais sutaria🤔 tai gal vaisius didesnis ar dar kažkas?🤔

Na mano minėtais atvejais tai tiesiog guldė, nes iš tolimesnių miestų.Tai jų ginės parašiusios siuntimą buvo stebėjimui po termino ar kažkas tai tokio

6. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.01.23 10:13 (prieš 1 mėn.)

Linur parašė:
    Na mano minėtais atvejais tai tiesiog guldė, nes iš tolimesnių miestų.Tai jų ginės parašiusios siuntimą buvo stebėjimui po termino ar kažkas tai tokio

Aaa na jei su siuntimu, tai taip, tada turi guldyt🙂

7. 2019.01.23 12:57 (prieš 1 mėn.)

ruberita parašė:
    Įdomu tik,kodėl Tauragėje negimdote? 🙂visi giria tą Tauragę gerumo,mielumo personalas 🙂

Vieni giria, kiti peikia. Kaip sakoma visiems geras nebusi As lankiausi pas daktare, kuri dirba Klaipedos gimdymo namuose, ji priziurejo visa mano nestuma, todel prie jos ir gimdyti noreciau.

8. 2019.01.23 12:59 (prieš 1 mėn.)

Linur parašė:

Jeigu iki 26 d. nepagimdysiu (ta diena turiu pasirodyti pas daktares), o gimdyti turiu 27 d. Tai reikes prasyti, kad paguldytu, jeigu tik galimybe bus.

9. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.01.23 13:10 (prieš 1 mėn.)

Man su pirmagimiu termino diena nuejus pas savo giniu, jis iskart dave siuntima gultis i Klaipeda, ale leliuko judesiai suletejo, placentos nepakankamumas. Pagulde-sako tikrai dar negimdysi,bet jau nebeisleido,5 dienas patologiniam pragilejau,o 6 diena pagimdziau ryte. Mazylio laukiantis per paskutini vizita gine dave 6 dienas po termino, nors gyvenu Plungej.irgi toloka iki Klaipedos. Tada jau butu davus siuntima i ligonine. Bet kaip tik ta 6 dienos ryta pagimdziau vel. Abu nestumus bernai mano uzsilaike po 5 dienas 😁

10. 2019.01.23 21:30 (prieš 4 sav.)

OceanBlue parašė:
    Aš skaičius atsiliepimus, kad cp pjūvius gražiai susiuva.

Tikrai taip! Mano truputi sudetingesne operacija buvo, bet randas tikrai grazus. O daktare nusiskundimu neturiu. Tiek bendravo, tiek atsake i klausimus ir po operacijas visas dienas kai dirbdavo ateidavo paklausti kaip laikausi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras