Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.02.11 21:05 (prieš 1 sav.)

O kam nors dar teko gimdyti pas Aušrą? Ar čia tik man taip nenusisekė? Tokia pagyvenusi, tamsiais trumpais plaukais ir visada susiraukusi. Ko paklausi, to negausi. Niekam nelinkėčiau pas ją papulti.

2. Pagrandukė <3 6 mėn. 4 d.
    Graži panelė 18 m. 5 mėn.

2019.02.11 21:09 (prieš 1 sav.)

SunSunny parašė:
    O kam nors dar teko gimdyti pas Aušrą? Ar čia tik man taip nenusisekė? Tokia pagyvenusi, tamsiais trumpais plaukais ir visada susiraukusi. Ko paklausi, to negausi. …

Pas ja ir as gimdziau. Iseidavo ir neprisikviesi, viena buvau, kol vyras atejo.

3. 2019.02.11 22:36 (prieš 1 sav.)

Vichy parašė:
    Pas ja ir as gimdziau. Iseidavo ir neprisikviesi, viena buvau, kol vyras atejo.

Pas mane tai ji kaskart ateidavo prisirūkiusi. Jei tik ko nors paklausdavau, iškart trenkdavo durimis ir išeidavo. Taip ir nesupratau, ar čia šiaip nenuotaikiadienis moteriškei buvo ar į kišenę kažko tikėjosi.

4. Livija 12 m. 8 mėn.
    Jevgenija 15 m. 11 mėn.

2019.02.11 23:00 (prieš 1 sav.)

Dabar galvoju su kokia as gimdziau.niekad nepaziuriu vardo.buvo tokia jauna tamsiaplauke .gal kas zino?

5. Pagrandukė <3 6 mėn. 4 d.
    Graži panelė 18 m. 5 mėn.

2019.02.11 23:19 (prieš 1 sav.)

SunSunny parašė:
    Pas mane tai ji kaskart ateidavo prisirūkiusi. Jei tik ko nors paklausdavau, iškart trenkdavo durimis ir išeidavo. Taip ir nesupratau, ar čia šiaip nenuotaikiadieni…

Man atrodo ji tikrai kysio tikejosi. Atejo vyras, sakau ieskok ausros nebegaliu stumt noriu, tas kol atrado, ta kol atejo, jau galvyte mates. O jei taip be prieziuros ir lelius bumt ant grindu? Kas butu kaltas?

6. Livija 12 m. 8 mėn.
    Jevgenija 15 m. 11 mėn.

2019.02.11 23:27 (prieš 1 sav.)

O pati radau.man gimdyma priemė Augusta Petrušaitė.jauna tamsiaplauke.tai ka galiu pasakyt....ateidavo tai sesele jos tai ji patikrinti kaip man einasi.kaip leliuko toniukai.gimdyma priemė net po savo pamainos.ir pajuokaujanti bet ir ne iš švelniuju.arba aš jautri per daug.vis pagalvoju jie tiek gimdymu priima.ar jiems kazin idomu kaip atrodo užauge leliukai

7. Stirniuks 1 sav. 4 d.
    stirniux 3 m. 2 mėn.
    11 m. 11 mėn.

2019.02.12 03:29 (prieš 1 sav.)

Vakar gimdziau berods su ina ir dar buvo jauna daktaryte, po to dar sesute liktais jei kas nutiktu.Jauciaus gerai, atsipalaidavus, gimdymas skladus ir greitas.Ne tik kad neturiu priekaistu, bet tokiems atsidavusiems zmonems reik skirt delfi skiltis:))Aisku svarbus ir paties nusiteikimas, bet kai jauti pagarba, zmoniskuma, atsiranda pasitikejimas ir tada jautis saugi del saves ir del savo brangenybes

3
  8. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.02.12 08:36 (prieš 1 sav.)

stirniux parašė:
    Vakar gimdziau berods su ina ir dar buvo jauna daktaryte, po to dar sesute liktais jei kas nutiktu.Jauciaus gerai, atsipalaidavus, gimdymas skladus ir greitas.Ne ti…

Iš tikrųjų 🙂 man patiko Inos šalti nervai tokie, pati buvau susikaupus jos dėka 😁

1
  9. 2019.02.12 17:06 (prieš 1 sav.)

Gal kuri nors žinote jei tyrimai geri kiek laiko nėštumo pataloginiam skyriui? Paguldė dėl silpnumo, bet viska patikrinus daktare sake, kad viskas gerai, tik bepasakė kiek laikys mane čia.

10. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.02.13 13:54 (prieš 1 sav.)

Gi717 parašė:
    Gal kuri nors žinote jei tyrimai geri kiek laiko nėštumo pataloginiam skyriui? Paguldė dėl silpnumo, bet viska patikrinus daktare sake, kad viskas gerai, tik bepasa…

Paklauskit palatos gydytojos šiaip ilgai nelaikys tikrai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras