Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Livija 13 m.
    Jevgenija 16 m. 3 mėn.

2019.02.11 23:27 (prieš 4 mėn.)

O pati radau.man gimdyma priemė Augusta Petrušaitė.jauna tamsiaplauke.tai ka galiu pasakyt....ateidavo tai sesele jos tai ji patikrinti kaip man einasi.kaip leliuko toniukai.gimdyma priemė net po savo pamainos.ir pajuokaujanti bet ir ne iš švelniuju.arba aš jautri per daug.vis pagalvoju jie tiek gimdymu priima.ar jiems kazin idomu kaip atrodo užauge leliukai

2. Stirniuks 4 mėn. 1 sav.
    stirniux 3 m. 6 mėn.
    12 m. 3 mėn.

2019.02.12 03:29 (prieš 4 mėn.)

Vakar gimdziau berods su ina ir dar buvo jauna daktaryte, po to dar sesute liktais jei kas nutiktu.Jauciaus gerai, atsipalaidavus, gimdymas skladus ir greitas.Ne tik kad neturiu priekaistu, bet tokiems atsidavusiems zmonems reik skirt delfi skiltis:))Aisku svarbus ir paties nusiteikimas, bet kai jauti pagarba, zmoniskuma, atsiranda pasitikejimas ir tada jautis saugi del saves ir del savo brangenybes

3
  3. 2019.02.12 08:36 (prieš 4 mėn.)

stirniux parašė:
    Vakar gimdziau berods su ina ir dar buvo jauna daktaryte, po to dar sesute liktais jei kas nutiktu.Jauciaus gerai, atsipalaidavus, gimdymas skladus ir greitas.Ne ti…

Iš tikrųjų 🙂 man patiko Inos šalti nervai tokie, pati buvau susikaupus jos dėka 😁

1
  4. 2019.02.12 17:06 (prieš 4 mėn.)

Gal kuri nors žinote jei tyrimai geri kiek laiko nėštumo pataloginiam skyriui? Paguldė dėl silpnumo, bet viska patikrinus daktare sake, kad viskas gerai, tik bepasakė kiek laikys mane čia.

5. 2019.02.13 13:54 (prieš 4 mėn.)

Gi717 parašė:
    Gal kuri nors žinote jei tyrimai geri kiek laiko nėštumo pataloginiam skyriui? Paguldė dėl silpnumo, bet viska patikrinus daktare sake, kad viskas gerai, tik bepasa…

Paklauskit palatos gydytojos šiaip ilgai nelaikys tikrai

6. 2019.02.14 14:32 (prieš 4 mėn.)

Nyana parašė:
    Paklauskit palatos gydytojos šiaip ilgai nelaikys tikrai

Paklausus nesakė, bet išleido sekančia dieną

1
  7. 2019.02.15 15:35 (prieš 4 mėn.)

O ar kas nors išrašo gimdymo istorija, ar kaip čia įvardinus, nes išėjus is ligonines tik davė lapą koks gimdymas buvo ir info apie vaikuti

8. Mykolas Ignas 1 m. 5 mėn.
    Jurgis Leonas 3 m. 4 mėn.

2019.02.15 15:46 (prieš 4 mėn.)

egle92 parašė:
    O ar kas nors išrašo gimdymo istorija, ar kaip čia įvardinus, nes išėjus is ligonines tik davė lapą koks gimdymas buvo ir info apie vaikuti

Man atrodo reikia atskirai prašymą pildyti gimdymo istorijai gauti ir dar reikia berods paaiškinti kuom grindziat savo norą gauti ją, nes čia skaitosi kaip gydymo įstaigos dokumentas

9. 2019.02.15 19:20 (prieš 4 mėn.)

egle92 parašė:

Jus bent kazka gavot. As tik israsa, kad gime vaikas. Tai taip ir nesupratau ar cia pamirso iduoti ar jau siais laikais nieko nebeduoda.

10. 2019.02.15 21:03 (prieš 4 mėn.)

wall parašė:
    Jus bent kazka gavot. As tik israsa, kad gime vaikas. Tai taip ir nesupratau ar cia pamirso iduoti ar jau siais laikais nieko nebeduoda.

Turējo A4 formato lapą su informacija apie gimdymo sklandumą, komplikacijas, vaiko info (ne gimimo išrašas). Čia tas kaip siuntimas, jei reiks į GN konsultaciją sau ar vaikui. Siūlau kopiją pasidaryti. Aš nespėjau. Namie, jai lankė gydytoja, dalį to lapo nusiplėse i vaiko istorija. Tai is viso turite du lapus gauti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras