Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Oliveris 5 d.
    Benediktas 1 m. 8 mėn.

2019.03.26 13:27 (prieš 4 sav.)

SunSunny parašė:
    Nerašėt skundo? Mane labai ragina tai padaryti, nes nu negali toks žmogus, su tokiu charakteriu dirbti tokioje vietoje... Iki jos pamainos man viskas vyko labai skl…

As isikisiu, bet jeigu tikrai blogai buvo, tai rasykit skunda, suprantu, kad sau jau nieko nebepakeisit, bet bent gaus zodini ispejima is vadovybes, gal bent pasistengs buti malonesne su kitom gimdanciom as gailiuos, kad neparasiau jokio skundo po pirmo gimdymo del anesteziologes elgesio, tik tiek, kad su ja bendravau tik 10 min ir darba savo atliko gerai, bet poto irgi pagalvojau, kad gi ji nuolat bendrauja su gimdanciom...

3
  2. Oliveris 5 d.
    Benediktas 1 m. 8 mėn.

2019.03.26 13:32 (prieš 4 sav.)

liolicka parašė:
    O aš ir parašyčiau jusu vietoje budama.nu bet tikrai ir lygis akušėrės chamė netašyta,dabar bijosiu ant jos papult.

As irgi reiks vyrui parodyti ir ispet, jei pakliusim ir bjauriai elgsis, kad eitu prasyt, kad pakeistu mums akusere (jegu tai imanoma)

3. 2019.03.26 13:55 (prieš 4 sav.)

Įdomu būtų sužinoti tos Aušros pavardę.. Tikiuosi ji man nepaklius..

4. 2019.03.26 14:39 (prieš 4 sav.)

Patarčiau ir aš rašyti skundus. Kaip kitaip supras, kad reikia elgtis žmogiškai??? Jei skundų daugėtų, tai ir situacija keistųsi į gerąją pusę

5. 2019.03.26 14:55 (prieš 4 sav.)

Vichy parašė:
    Taip ir tas duru trankymas ilga laika buvau viena, kai iseidavo tai iseisavo. Gerai kad mb atvyko ir surado ja ir pakviete. As jau stumt norejau. Pas mane o…

Aš ir berods pas ją gimdžiau , nemaloni patirtis, vos atvykus susirinko visus kateterius, epidurui( buvau ju papildomai pasiėmus) o gimdymą prieminejo dviem gimdyvem. Jos visai nebuvo šalia , nebuvo šalia bei vyro, nes sirgo, negalėjo dalyvauti,,zodziu daugiau tikrai nenorėčiau tokios patirties...

6. 2019.03.26 15:18 (prieš 4 sav.)

March parašė:
    As irgi reiks vyrui parodyti ir ispet, jei pakliusim ir bjauriai elgsis, kad eitu prasyt, kad pakeistu mums akusere (jegu tai imanoma)

Nu bet tikrai.aš tai rimtai bijosiu ją pamačius

7. Pagrandukė <3 8 mėn. 1 sav.
    Graži panelė 18 m. 7 mėn.

2019.03.26 15:24 (prieš 4 sav.)

liolicka parašė:
    Nu bet tikrai.aš tai rimtai bijosiu ją pamačius

Mano vyras tuo metu gulejo kitam korpuse po operacijos stuburo. Kai mane perkele i gimdykla atejo trumpam, sako jis man, tu nebijok jei kas juk pagalba issikviesi. Ausra tokiu piktu tonu- cia atjungta,ner ko kvietinet mus, sveikos moterys cia gimdo!

8. 2019.03.26 15:49 (prieš 4 sav.)

Vichy parašė:
    Mano vyras tuo metu gulejo kitam korpuse po operacijos stuburo. Kai mane perkele i gimdykla atejo trumpam, sako jis man, tu nebijok jei kas juk pagalba issikviesi. …

Nu pi......Ji kažkokia nenormali tikrai reik skundą rašyt.bliamba kad tik neužtaikyt ant jos☹😣😣

9. 2019.03.26 17:13 (prieš 4 sav.)

liolicka parašė:
    Nu pi......Ji kažkokia nenormali tikrai reik skundą rašyt.bliamba kad tik neužtaikyt ant jos☹😣😣

Ir as dabar jau visaip kaip galvosiu, kad tik ne ji dirbtu. Bet as esu irgi bjauri, jei mane uzkabina. Jei pasitaikys ji, ir sitaip elgsis baisiai, tai jai paciai i akis ir pasakysiu, gal galima skundu knyga/lapa gauti, turiu ka pasakyti.. gal tada sparneliai patrumpes mandruoles..

10. 2019.03.26 17:25 (prieš 4 sav.)

Oyro parašė:
    Ir as dabar jau visaip kaip galvosiu, kad tik ne ji dirbtu. Bet as esu irgi bjauri, jei mane uzkabina. Jei pasitaikys ji, ir sitaip elgsis baisiai, tai jai paciai i…

Nu bliamba aš irgi taip darysiu nes šakės kokia bjauri atrodo kad ten koks fabrikas ir ji renka vištu kiaušynius o ne mūsų vaikučiams padeda gimt

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras