Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Elinga 6 m.

2019.03.26 15:18 (prieš 3 mėn.)

March parašė:
    As irgi reiks vyrui parodyti ir ispet, jei pakliusim ir bjauriai elgsis, kad eitu prasyt, kad pakeistu mums akusere (jegu tai imanoma)

Nu bet tikrai.aš tai rimtai bijosiu ją pamačius

2. Pagrandukė <3 11 mėn. 1 d.
    Graži panelė 18 m. 10 mėn.

2019.03.26 15:24 (prieš 3 mėn.)

liolicka parašė:
    Nu bet tikrai.aš tai rimtai bijosiu ją pamačius

Mano vyras tuo metu gulejo kitam korpuse po operacijos stuburo. Kai mane perkele i gimdykla atejo trumpam, sako jis man, tu nebijok jei kas juk pagalba issikviesi. Ausra tokiu piktu tonu- cia atjungta,ner ko kvietinet mus, sveikos moterys cia gimdo!

3. Elinga 6 m.

2019.03.26 15:49 (prieš 3 mėn.)

Vichy parašė:
    Mano vyras tuo metu gulejo kitam korpuse po operacijos stuburo. Kai mane perkele i gimdykla atejo trumpam, sako jis man, tu nebijok jei kas juk pagalba issikviesi. …

Nu pi......Ji kažkokia nenormali tikrai reik skundą rašyt.bliamba kad tik neužtaikyt ant jos☹😣😣

4. 2019.03.26 17:13 (prieš 3 mėn.)

liolicka parašė:
    Nu pi......Ji kažkokia nenormali tikrai reik skundą rašyt.bliamba kad tik neužtaikyt ant jos☹😣😣

Ir as dabar jau visaip kaip galvosiu, kad tik ne ji dirbtu. Bet as esu irgi bjauri, jei mane uzkabina. Jei pasitaikys ji, ir sitaip elgsis baisiai, tai jai paciai i akis ir pasakysiu, gal galima skundu knyga/lapa gauti, turiu ka pasakyti.. gal tada sparneliai patrumpes mandruoles..

5. Elinga 6 m.

2019.03.26 17:25 (prieš 3 mėn.)

Oyro parašė:
    Ir as dabar jau visaip kaip galvosiu, kad tik ne ji dirbtu. Bet as esu irgi bjauri, jei mane uzkabina. Jei pasitaikys ji, ir sitaip elgsis baisiai, tai jai paciai i…

Nu bliamba aš irgi taip darysiu nes šakės kokia bjauri atrodo kad ten koks fabrikas ir ji renka vištu kiaušynius o ne mūsų vaikučiams padeda gimt

1
  6. 2019.03.26 18:43 (prieš 3 mėn.)

Nesupykite, bet man labai idomu, kaip jus gimdymo metu ja ten i vieta statysite :)) vyras gal
    Ir galetu, na bet as pati per gimdyma niekaip po gimdymo atsiliwpimas viskas ok, nu bet nesakykit kad gimdant tam jegu pakanka

4
  7. 2019.03.26 22:06 (prieš 3 mėn.)

Skundą rašysiu tikrai, bet tuoj gimdyt antrąjį, ir nors planuoju gimdyt Kretingos GN, bet o tačiau, jei visgi tektų Klaipėdoj, tai baisu pagalvot, kas būtų, jei vėl pas ją patekčiau, tad skundo rašymą paliksiu po gimdymo... O šiaip aišku, gimdymo metu, kaip ir betkur kitur gydymo įstaigoje, turim teisę prašyt pakeisti gydytoją, bet nu būkim taip sakant biedni, bet teisingi. Ten gi visi draugeliai kolektyvas. Kažkaip nujaučiu, kad nelabai ten visi patenkinti liktų ir jau iškart būtų užklijuojama "aikštingos" gimdyvės etiketė. Ir šiaip, aš nuo skausmo jau purčiausi, akyse temo, tikrai nebeturėjau jėgų dar su ja ginčytis ar paprašyt, kad bent jau ateitų neprisirūkiusi (nes rūkalų smarvė iš tolo užuodžiau).

8. 2019.03.27 07:29 (prieš 3 mėn.)

SunSunny parašė:
    Skundą rašysiu tikrai, bet tuoj gimdyt antrąjį, ir nors planuoju gimdyt Kretingos GN, bet o tačiau, jei visgi tektų Klaipėdoj, tai baisu pagalvot, kas būtų, jei vėl…

Tai kaip tik parašius skundą, visi kaip tariant drugeliai būtų dar geresni, tikrai nieko nepadarytų ir vienos nepaliktų, Kretingoj savo trečiąjį gimdziau, tai likau labai viskuo patenkinta, super priežiūra ir pajokavom ir pašoko su akušerė, super, o kai antrąją gimdziau Klaipėdoje, atvažiavome, kai keitėsi pamainos, tai akušerė buvo labai nepatenkinta, aš jai iškart pasakiau, jei jūs nenuitaikoje, pakvieskite kita akušerė, vyras buvo šalia, tai po mano pasiulimo šilkinė pasidarė ir nepaliko manęs. Aš ir per apžiūra vadimanaja kaklelio mankšta atsisakiau Litkino apžiūros, nes jis neperspejes, įkišo savo ranką iki alkūnės ir pradėjo mankšta, fu, koks skausmas, tai ma e ne tik pataloginis bet ir pogimdyvinis žinojo, sakė ar čia ta pati, sakau taip

9. 2019.03.28 13:08 (prieš 3 mėn.)

Sveiki, gal kas turite Audrones Milkintaitės tel. nr.

10. 2019.03.28 19:05 (prieš 3 mėn.)

veduokle8 parašė:
    Sveiki, gal kas turite Audrones Milkintaitės tel. nr.

Kiek zinau ji patiduoda, savo pacijentem

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras