Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.04.17 20:32 (prieš 1 mėn.)

Mane su pirmu iš patologinio su vežimėliu į gimdyklą nuvežė, su naktinukais, o iš priėmimo su 8 cm pati nužingsniavau į gimdyklą. Priėmime ir naktinius, ir chalatą davė

2. 2019.04.17 21:14 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Taip, man irgi ne tas buvo galvoje, visiškai nerūpėjo ar ką sutiksiu ar ne nors dabar kai pamenu, tai gimdykloje po skatinamųjų laukiant kol kokia veikla prasidė…

Nu tai va nemanau kad tuo metu rupi kaip atrodai aš irgi pamenu kad stovėjo ten priimamajeme kelios moterys su vyrais bet man vienodai švietė ar žiūri kas i mane ar ne

3. Pagrandukė 1 m. 8 mėn.
    Dvi damutės 12 m. 4 mėn.

2019.04.17 21:43 (prieš 1 mėn.)

Man is priimamojo irgi reikejo i gimdykla eiti paciai, naktinius priimamajam liepe apsirengti. Po naktiniais nieko - kaip kudikis tai tada sako- jei turit, uzsidekit savo chalata, jei ne- duosim. Turejau, uzsidejau, nuejom i gimdykla. O ten prasidejus tiems paturbintiems saremiams i wc ejau ramstydama sienas ir man buvo giliai dzin, ar as nuoga, ar su naktiniais...ar ka sutiksiu...jokio chalato nesidejau...ir patikekit, tikrai ne tas galvoj tada bus. Ir tiems teciams ar juo labiau gydytojams koridoriuje visiskai vienodai tie jusu naktiniai ir iskirptes.
    Pogimdyviniam persirengiau i maikute ir timpas. WC ir dusas buvo palatoje, o kai ejau su gyd.pasidaryti echo - uzsimeciau chalata - taip rekomendavo gydytoja, nes koridoriuose skersvejai buvo (rugsejo gale).

2
  4. 2019.04.18 14:21 (prieš 1 mėn.)

Teside parašė:
    Man is priimamojo irgi reikejo i gimdykla eiti paciai, naktinius priimamajam liepe apsirengti. Po naktiniais nieko - kaip kudikis tai tada sako- jei turit, uzsid…

o aš nepritariu tokiems pasakymams, kad tikrai ne tas galvoj bus. Tikrai nesu ta, kuriai svarbu, ką kiti pagalvos. Bet net ir per pačius "linksmiausius" sąrėmius eidama į wc tikrai nesijaučiau maloniai su naktiniais, kurie ties krūtine neužsisegė.

2
  5. 2019.04.18 18:47 (prieš 1 mėn.)

SunSunny parašė:
    o aš nepritariu tokiems pasakymams, kad tikrai ne tas galvoj bus. Tikrai nesu ta, kuriai svarbu, ką kiti pagalvos. Bet net ir per pačius "linksmiausius" sąrėmius ei…

aš irgi tokių pasisakymų nesuprantu, jei dar pati eini į WC, vadinasi, dar nėra taip blogai, tai kaip gali būt nesvarbu, jei šviečia užpakalis ar krūtys

2
  6. 2019.04.18 19:07 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Man padėjo, tik ne iš karto. Kai ją išėmė, tuomet pamatavo, pasvėrė, uždėjo kepurytę, kojines, pampį, įsiautė į vystyklą ir tuomet uždėjo. Dar sesutė uždėjus ją lai…

Kodėl rankos pririštos buvo? 😳 ar visoms rankos rišamos? Kokiu tikslu?

7. Ą 6 m. 1 mėn.

2019.04.18 19:29 (prieš 1 mėn.)

Du-Gaideliai parašė:
    Kodėl rankos pririštos buvo? 😳 ar visoms rankos rišamos? Kokiu tikslu?

Darė man su abiem cp. Taip, rankos buvo padėtos lyg "kalant prie kryžiaus", bet negaliu pasakyti ar jos buvo pririštos🤔aš pati bijojau jas judint😁tai vaiką suvystytą padėjo man ant krūtinės, davė pabandyti žysti.

8. 2019.04.18 20:53 (prieš 1 mėn.)

Gal kas žinote ar patologiniam skyriui yra vienvienciu mokamu palatų?

9. 2019.04.18 20:54 (prieš 1 mėn.)

veduokle8 parašė:
    Gal kas žinote ar patologiniam skyriui yra vienvienciu mokamu palatų?

Yra, tik sunku gauti

10. 2019.04.18 21:02 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Man padėjo, tik ne iš karto. Kai ją išėmė, tuomet pamatavo, pasvėrė, uždėjo kepurytę, kojines, pampį, įsiautė į vystyklą ir tuomet uždėjo. Dar sesutė uždėjus ją lai…

aha man irgi idomu del ko jum pririso rankas. Man irgi buvo cp, bet ranku tai neriso.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras