Žindymo nutraukimas netraumuojant vaiko

Komentuoti
  1. piene32
    2017.09.28 22:53 (prieš 1 mėn.)

broliukas 1 m. 7 mėn.
    Didysis brolis 4 m. 3 mėn.

2017.09.28 22:53 (prieš 1 mėn.)

Maniskiai be manes uzmiega nuo 10 menesiu,kalbu apie dienos miegelius,maitinau pirmaji beveik iki 3 metu antrasis dar dabar maitinamas Turejau gryzt i darba,tai vaikus migde ir migdo tetis,jokiu problemu del to jis neturejo uzmigdavo kuo puikiausiai
    Jaunelis dienos metu jau buna,kad ir nebepraso,prisimena tik apie 5 vakaro,na ir aisku nakti, dabar zinda kas 2val,nors kudikis budamas keldavosi valgyt tik pora kartu per nakti Bet man tai netrukdo,dar nesiruosiu nutraukt,tegu dar megaujasi,bent jau iki 2metu tai tikrai.

2. User has not uploaded an avatar
    2017.09.29 12:00 (prieš 1 mėn.)
    2017.09.29 12:00 (prieš 1 mėn.)

Wassermelone parašė:
    Man su atruoju vaiku ivyko kone strbuklas, pirmamiausia ismoko uzmigti be papulio diena, paskui emiau nebeduoti pries nakti ir pramigo viena, antra, trecia nakti...…

Skamba puikiai, bet turbūt nedažnas atvejis Gal įmanoma kažkaip užtaikyt laiką, kai nėra nei dantų dygimo, nei kokios prieraišumo bangos. Bent pas mus keičiasi šitie dalykai, užeina laikotarpiai, kad labai reikia mamos ir pieno, o būna, kai ne itin daug prašo. Ir nuo vaiko, aišku, priklauso. Man didžiausia mistika atvejai, kai patys atsisako būdami metų ar vos vyresni. Bet tik forumuose apie tokius ir teko skaityti
    Aš kol kas duodu prieš dienos miegą, o nakčiai irgi, bet kitam kambary ir stengiuos, kad neužmigtų, atsigeria ir einam tada migdytis.

1
  3. -SKY-
    2017.09.29 22:25 (prieš 1 mėn.)

1 m. 6 mėn.
    Ιωάννης/Jonas 1 m. 11 mėn.

2017.09.29 22:25 (prieš 1 mėn.)

Vat zinokit as labiausiai bijau, kad jei lauksiu yo stebuklo kol pats atsisakys tai i mokykla iseis aisku duok dieve ne i atmija
    Juokas juokais, bet kazkaip neturiu as jegeliu nakti imtis uzglostymo ir uzniuniavimo zygdarbiu... as nezinau kaip prisiruosti

4. Gadriele
    2017.09.30 12:35 (prieš 1 mėn.)

Lelyte ;) 1 m. 11 mėn.
    Kleckutis :) 4 m. 1 mėn.

2017.09.30 12:35 (prieš 1 mėn.)

-SKY- parašė:
    Vat zinokit as labiausiai bijau, kad jei lauksiu yo stebuklo kol pats atsisakys tai i mokykla iseis aisku duok dieve ne i atmija

Man su sūnum buvo toks pat jausmas, kad maitinsiu iki mokyklos. O užglostymai ir užniūniavimai taip pat ne mano stilius. Tad laukiau laukiau laukiau -:kol vieną dieną pajutau, kad viskas - nebeturiu nei kantrybės, nei noro jį žindyt. Tuo labiau, -kad jau 3 mėnesius ir taip tandemu žindžiau. Ir jums ateis diena, kai prisiruošit, o tada atrasit savo būdą tai padaryti.

2
  5. NePaprastaa
    2017.09.30 14:30 (prieš 1 mėn.)

Mazute 2 m. 3 sav.
    Mazutis 7 m.

2017.09.30 14:30 (prieš 1 mėn.)

Mamos, zinokit kartais mums atrodo bus sunkiau, nei is tikruju buna as irgi pagalvodavau, kad bus labai sunku atpratinti ir bijojau net pagalvot apie bemieges naktis, rekimus ir pan..bet mums tas nenutiko.. nezinau, ar cia geriausias budas, bet mums pasitvirtino 100proc. Tiesiog, kai viena diena nusiteikiau, kad jau laikas nutraukt, pasitepiau spenelius grietine ir pasakiau, kad pienukas sugedo, nes ji jau uzaugo..dukryte nebande ragaut, porakart liudnai pasitikslino ar sugedo, pati parode "ate ate"..naktim savaite dar maitinau, apsimiegojusi pavalgydavo, gal nelabai ir suprato..ryte pora rytu pati pakartodavo, kad sugedo..kai diena nebeprase, nakti irgi pradejo keltis reciau..paskui kai pabusdavo, paglostydavau galvyte, arba truputi panesiodavau ir viskas..aisku visa sita laika labai stengiausi duoti dar daugiau demesio, kad ir jai ir man neatrodytu, kad su pienuko dingimu, dingo rysys...taip ir atsisveikinom siaip as uz ilga zindyma, sunu maitinau iki 2m.5men, dukryte iki 1m.10men, bet kartais jauti, kad jau atejo tam laikas

7
  6. Wassermelone
    2017.09.30 21:32 (prieš 1 mėn.)
    2017.09.30 21:32 (prieš 1 mėn.)

spuglys parašė:
    Pasidalinkit, kaip išmoko. 😊 Ar tiesiog pats atsisakė?

Dienomis tiesiog nebesiulydavau, jis knisdavosi vartydavosi kai jau pavargdavo pasupuodavau pasiguldzius ant krutines ir taip iprato diena, kad be pienuko, vakare tas pats, o nakti tai tiesiog pramigo, paskui buvo naktu kad prasibusdavo, bet as nugaryte paglostydavau ir is kart uzmigdavo, dabar va miega is vis be nubudimu. Bet jis toks vaikas, nuo mazu dienu labai mazai verkdavo, nebent ka nors skaudedavo ir is vis nelinkes i isterijas, jei pargriuvo, atsistos ir eis toliau, jei sese ateme zaisla, pasukaus ir nueis savais keliais,bet i asaras nepuls. Pirmoji mano dukra lb mylejo mp ir sunkiai vyko nujunkymas ir problemu kruva buvo, tad si karta galvojau, kad jei nesiseks nujunkyti, tai ir zindysiu, kol prades sektis. Bet viskas pavyko taip lengvai neoastebimai be streso

1
  7. Niuni
    2017.11.10 11:19 (prieš 1 sav.)

Krystian 1 m. 2 d.

2017.11.10 11:19 (prieš 1 sav.)

Kaip mamos nutraukėt žindymą kai vaikui buvo 1 metai? Žadu žindyti iki metų. Bet mano vaikas toks papinukas kad žiauru. Maniau žindysiu iki 6 mėn bet tada pagalvojau ai dar mėnesiuką. Na tai tas 'ai dar mėnesiuką' jau užsitęsė iki beveik pirmojo gimtadienio.
    Pavargau fiziškai žindyti. Bet nenoriu per daug traumuoti ir vaiko.

1
  8. eglute123
    2017.11.10 12:13 (prieš 1 sav.)
    2017.11.10 12:13 (prieš 1 sav.)

jūsų vaikas dar labai mažas, kodėl norit nutraukti?

9. irasirt
    2017.11.10 12:19 (prieš 1 sav.)

Mažylis <3 1 m. 1 mėn.

2017.11.10 12:19 (prieš 1 sav.)

eglute123 parašė:

Juk sako- nes pavargo fiziskai zindyti

4
  10. Niuni
    2017.11.10 12:59 (prieš 1 sav.)

Krystian 1 m. 2 d.

2017.11.10 12:59 (prieš 1 sav.)

eglute123 parašė:

Žinau kad mažas tai kas dabar? Reikia kančias kentėti žindant? Kad jis nors normaliai tą krūtį žystų tai nieko nesakau. Bet jis du gurkšniai kanda, dar du gukšniai žnybia į spenelį. Ir taip kiekvieną dieną... Mokinimai kad sopa mamai kai kanda ar žnybia jam nesuprantami. Šypsosi, juokiasi, nesupranta kad skauda. O kai miego nori tai krūtis eina į trasą kas dvi minutes po gurkšnį. Kai bando užmigti viena krūtis burnoj kita rankose ir žnaibo kol užmiega. Tai man siūlot ir toliau kankintis dėl to kad mažas dar vaikas?

11
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras