Žindymo nutraukimas netraumuojant vaiko

Komentuoti
  1. Niuni
    2018.08.10 09:11 (prieš 1 sav.)
    2018.08.10 09:11 (prieš 1 sav.)

Ana Viktoria parašė:
    Norėčiau išgirsti Jūsų patirtį. Dikraeną dukrą maitinu tik 1 kartą, bet naktim.... būna ir po 10 kartų, taigi tai yra grynai įprotis ir nusiraminimas jai. Norėčiau …

Tikrai jūsų vaikas dar mažas. Jam dar tikrai reikia mp dažnai naktį. Mano vaikas 1.8m naktį dar vis prašo mp bent 2-3 kartus. Tai ką kalbėti apie nei metų neturintį vaiką?
    Jei jau dabar esat pavargusi neapsikraukit tik dar didesniais darbais. Teks keltis tai tikrai, vaiką rėkdyti, supti, nešioti. Kam jums to reikia?
    Kaip suprantu miegat kartu, taip tai vargina aš tai žinau nes miegu taip susisukusi beveik du metus. Bet tai yra tikrai lengviau nei naktimis keltis supti vaiką, nešioti ir jo rėkimo klausytis.

3
  2. G@l@driele
    2018.08.10 10:13 (prieš 1 sav.)
    2018.08.10 10:13 (prieš 1 sav.)

Ana Viktoria parašė:
    Norėčiau išgirsti Jūsų patirtį. Dikraeną dukrą maitinu tik 1 kartą, bet naktim.... būna ir po 10 kartų, taigi tai yra grynai įprotis ir nusiraminimas jai. Norėčiau …

Ar dieninius nuretino pati dukra, ar tai buvo jūsų iniciatyva? Gali būti, kadangi ji retai gauna krūtį dieną, atsiima naktį. Dėl to, ar pradės geriau miegoti, jei nutrauksit žindymą, sunku pasakyti - maža ji dar pas jus labai.

5
  3. Spurgeliss
    2018.08.10 10:27 (prieš 1 sav.)

Spurgeliukas:) 1 m. 11 mėn.

2018.08.10 10:27 (prieš 1 sav.)

Ana Viktoria parašė:

Suprantu jusu nuovargi
    mums naktiniai maitinimai atsimete naturaliai, kai ji nei is sio nei is to nakti pradejo visa ismiegot. Tai buvo kai jai suejo 1,5m. Iki tol keldavosi nuo 3 iki 7k. nuo gimimo. Tai zinokit, nutraukus naktini, gali buti, kad neprades geriau miegoti

2
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.08.10 13:23 (prieš 1 sav.)
    2018.08.10 13:23 (prieš 1 sav.)

[email protected]@driele parašė:
    Ar dieninius nuretino pati dukra, ar tai buvo jūsų iniciatyva? Gali būti, kadangi ji retai gauna krūtį dieną, atsiima naktį. Dėl to, ar pradės geriau miegoti, jei n…

Dieniniai suretėjo natūraliai, įvedus primaitinimą 3 kartus į dieną. Ryte košė, pietums daržovienė su mėsa, pavakariai mp,vakarienė košė ir nakčiai mp, ir naktį mp mp mp mp Ech, aš irgi bijau, kad nutraukus naktinį maitinimą situacija gali tik pablogėti, nes dukrelė jautrus vaikas. O dabar jau įpratau ir net nėra taip sunku, nuo vidurio nakties pasiemu ja pas save į lovą ir jau neskaičiuoju maitinimų kartų.

5. Denna
    2018.08.10 19:27 (prieš 1 sav.)
    2018.08.10 19:27 (prieš 1 sav.)

Ana Viktoria parašė:
    Dieniniai suretėjo natūraliai, įvedus primaitinimą 3 kartus į dieną. Ryte košė, pietums daržovienė su mėsa, pavakariai mp,vakarienė košė ir nakčiai mp, ir naktį mp …

Jei jautrus vaikas, tikrai bus sunku jai, o tuo labiau nei metukų nėra. Gali būti, kad ji naktimis kompensuoja pienuką, kurio dabar nebegeria tiek daug dienomis. Mano dukra pradėjo išmiegoti visą naktį link dviejų metų, bet žindymas tuo metu mažėjo, nebuvo nutrauktas. Nesigąsdinkite svęs tais baubais apie įprotį ir pn. Tuo labiau, kaip rašote, kad išeitį kaip ir turite, sunku nėra

2
  6. User has not uploaded an avatar
    2018.08.10 20:48 (prieš 1 sav.)
    2018.08.10 20:48 (prieš 1 sav.)

Ana Viktoria parašė:
    Dieniniai suretėjo natūraliai, įvedus primaitinimą 3 kartus į dieną. Ryte košė, pietums daržovienė su mėsa, pavakariai mp,vakarienė košė ir nakčiai mp, ir naktį mp …

As jusu vietoj nenutraukciau, jei jautrus vaikas, sulaukit, bent kol iltiniai dantukai isdygs. As su mp ir vaikui duodamais vaistais vos iskentejau vaiko iltiniu dantu dygima, naktim istisai sokinejo balsu verkdamas (5 ir daugiau kartu per nakti), su mp bent jau galedavau nuraminti. Bet mp as buciau nusisovusi su duru rankena

2
  7. Ghostflower
    2018.08.11 08:04 (prieš 1 sav.)
    2018.08.11 08:04 (prieš 1 sav.)

rasiukas_rasiukas parašė:
    As jusu vietoj nenutraukciau, jei jautrus vaikas, sulaukit, bent kol iltiniai dantukai isdygs. As su mp ir vaikui duodamais vaistais vos iskentejau vaiko iltiniu da…

mum dabar vyksta keisti dalykai, t.y.dar nelabai suprantu kaip kas tiksliai, t.y. tartum dygsta dantys, nes buna verkimas ohoho ir niekas nepadeda ir taip tpliau ir panasiai bet- tuo momentu padeda tik zvakute, (.) nori apzioja gal pora kart patraukia tada liudnai pasitraukia uzverkia vel bando ir taip po keleta kart, ir svarstau ar cia daugiau del dantu ir jautrumo ar (.) streikas biski... nes kai pirmi du dygo irgi siaip buvo normali tik kartais uzeidavo kazkas ir irgi nesileisdavo nei kramtuku nei mp nei tept per asaras tepdavau........

zodziu ar mano vaikas cia isskirtinis, nesuprantu kaip dygstant kai skauda ir jautru kiti prie (.) prilimpa? maniske siuncia y visas keturias puses isvis nelysk nedaryk nieko...

noreciau gal irgi biski proga naudotis ir gal nutraukinet, bet jei tikrai mp taip padeda dygstant tada gal neverta 🤷😒

8. User has not uploaded an avatar
    2018.08.11 17:14 (prieš 1 sav.)
    2018.08.11 17:14 (prieš 1 sav.)

Ghostflower parašė:
    mum dabar vyksta keisti dalykai, t.y.dar nelabai suprantu kaip kas tiksliai, t.y. tartum dygsta dantys, nes buna verkimas ohoho ir niekas nepadeda ir taip tpliau ir…

Zinokit, kartais net nesuprasi, su tais dantukais, maniskis budavo verkdavo naktim, bet ne visad net dantukus galejau kaltinti, tiesiog priezastis likdavo neaiski. Bet mp dazniausiai padedavo nuraminti, net jei ir paverkdavo, vistiek po to su mp nurimdavo ir uzmigdavo.

1
  9. Niuni
    2018.08.14 14:50 (prieš 6 d.)
    2018.08.14 14:50 (prieš 6 d.)

Mamos nežinau net ką daryti. Savo 1.8mėn sūnų dieną nujunkiau nuo krūties dar kovo mėn. Viskas buvo neblogai gal tik kelias pirmas dienas sunkiau bet po to viskas buvo tiesiog nuostabiai. Dieną jokių maitinimų tik naktį. Dabar vėl kokias 2-3 savaites "mama duok papa" nuo ryto iki vakaro. Kartais pagalvoju jei duočiau jam krūtį tai ir vėl grįžtumėm į tą patį lygį kuriame buvom dar kovo mėn pradžioj, jis žystų kas 5min... O aš to nenoriu. Kodėl taip nutiko aš irgi nežinau. Neatrodo kad būtų užsistresavęs ar pnš kas dieną viskas vyksta pagal įprastą dienotvarkę. Ir kaip visam šitam duoti galą? Jau nebenoriu klausytis jo isterijų kai neduodu krūties ir jo įkyraus "duok papa". Noriu pagaliau ramybės nes nervus neblogai "ėda" ir pirmo sūnaus dermatitas o čia dar lyg vyščia ant torto viršaus ir antro sūnaus krūties noras. Niekas manęs nesupranta, anyta tik galvą kraipo o vyras vis burbuliuoja ko susukus snukį visą dieną? O kaip nebūti? Kas nesusuktų jo mano vietoj? Blemba o dar rudenėjant jau norėjau ir naktinius maitinimus nutraukti bet dabar žiūriu kad nei per kur..

10. User has not uploaded an avatar
    2018.08.14 16:34 (prieš 6 d.)
    2018.08.14 16:34 (prieš 6 d.)

Niuni parašė:
    Mamos nežinau net ką daryti. Savo 1.8mėn sūnų dieną nujunkiau nuo krūties dar kovo mėn. Viskas buvo neblogai gal tik kelias pirmas dienas sunkiau bet po to viskas b…

Nestresuokit, vaikai jaučia Jūsų stresą. Pati nujunkiau dukrą 2 metų. Buvo labai sunku, nes užmigdyti niekaip neišeidavo. Jau rašiau šioj temoj, kad verkdavo iki paraudonavimo ir užmigdavo visa pavargusi. Aišku padėjo ir mano mama, ji pamigdydavo, vaikas priprato prie kito žmogaus šilumos ir pamiršo tą krūtį. Kartais pamato ir irgi sako "papas". Tada pradedu aiškinti dukrai, kad "tu jau didelė, nebereikia tau". Tuo ir baigias. Patarčiau galbūt kalbėtis su sūnum, nors žinau, kad tai vargina per didelius verkimus ir atrodo niekas neišeis, susideda problemos. Reikia daug, daug, daug kantrybės. Pati pikta ir apsiverkusi vaikščiodavau, bet viskas praėjo. Į dukros isterijas, kurios girdėdavosi net kieme (och, skardus balselis, o dar ir vartaliojimasis ant grindų, daiktų mėtymas, mušimasis), išmokau šaltai reaguoti ir tiesiog krūties nebeduoti. Vaikai tikrai jaučia, kai pati nervuojatės ir esate liūdna, pavargusi. Kai pajaus, kad Jūs valdote padėti, tikrai mažiau ožiuosis. Na nežinau...Tokie mano patarimai. Svarbiausia išlikite stipri ir nepasiduokite neigiamom mintim. Man psichologiškai padėjo vyras ir mama, kurie sakė, kad nebeduok, tegul verkia. Paverkė ir viskas baigės. Pasikalbėkit su mama, ar gera drauge, tikrai supratimas ir palaikymas padeda išgyventi tuos sunkius laikotarpius. Sėkmės, viskas susitvarkys

3
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras