Knyga G.Ford "Sveiko kūdikio dienotvarkė" atsiliepimai

Komentuoti
 1. Esam susituokę 3 m. 10 mėn.
  Esam kartu 16 m. 1 mėn.

  2015.04.10 10:44 (prieš 3 m.)

  Gina Ford "Sveiko kūdikio dienotvarkė"
  Neseniai pradėjau skaityti šią knygą ir pasidarė idomu ar daug mamyčių išbandė šios knygos patarimus ir kokie atsiliepimai? ar pavyko laikytis siūlomos dienotvarkės?

  1
 2. Tadukas 7 m. 4 mėn.

  2015.04.10 11:02 (prieš 3 m.)

  Aš skaičiau šią knygą, bet kai jau mano sūnui buvo virš metų. Jis pats buvo tokią pačią dienotvarkę, kokia aprašyta knygoje, susikūręs be mano jokios pagalbos ir įsikišimo. Manau, kad ten aprašyta tradicinė kūdikio dienotvarkė, ir kiekvienas kūdikis daugiau mažiau pats pagal savo ritmą tokią susikuria. Bet paskaityti gal ir nieko. Tik dėl žindymo tai ten truputį nusišnekėta, ypač dėl žindymo naktimis. Žindymo klausimais geriau domėtis kitur arba skaityti knygas būtent apie žindymą. Bet kokiu atveju, nereikėtų jokios knygos patarimų taikyti aklai 100 proc. realybėj - tikrovė kur kas įvairesnė būna

  8
 3. 2015.04.10 11:06 (prieš 3 m.)

  Nuostabi knyga! Stengiuosi laikytis visu nurodymu. Rezultatas, vaikas nuo 1,5 mėn. miegojo per nakti! Dabar guldom apie 20:00 atsikelia kazkur 7:00 ryte.

  Knygos deka su vyru turim laiko sau, visi issimiegam ir pailsim

  Tikrai rekomenduoju!

  9
 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.04.10 11:24 (prieš 3 m.)

  Ko verti patarimai moters (Gina Ford), kuri neturi savo vaiku ir nera uzauginusi ne vieno vaikelio, nera pajutusi motinystes jausmo savo vaikui?

  Jei trumpai, galima pasirinkti kurkas vertingesnes literaturos ar tiesiog..ismetus visas Gina Ford knygas per langa....imti klausyti SAVO SIRDIES Kudikyste tokia trumpa! Megaukites artumu su savo brangiausiu zmogeliu be kvailu taisykliu ir apribojimu.

  52
 5. 2015.04.10 11:46 (prieš 3 m.)

  Mamos Meilė parašė:
  Ko verti patarimai moters (Gina Ford), kuri neturi savo vaiku ir nera uzauginusi ne vieno vaikelio, nera pajutusi motinystes jausmo savo vaikui?

  Nenoriu veltis i gincus, kiekvienas pasirenka kaip jam atrodo geriausiai. Geras poilsis kiek vaikui tiek tevams yra butinas. Pailsejus ir su puikia nuotaika megautis artumu su savo brangiausiu zmogeliu yra kur kas smagiau

  Bet kaip ir sakiau kiekvienas renkasi pats. Mes pasirinkom si metoda

  24
 6. Mylima dukryte 7 m. 3 mėn.

  2015.04.10 11:49 (prieš 3 m.)

  Man uzteko kelias istraukas paskaityti,kad suprasciau,jog NIEKADA taip vaiko neauginciau.Zinoma,jei norisi nuo kudikystes tureti maza kareivuka,gyvenanti pagal komandas,tada taip,ji tinka

  13
 7. 2015.04.10 11:55 (prieš 3 m.)

  8nehir8 parašė:
  Man uzteko kelias istraukas paskaityti,kad suprasciau,jog NIEKADA taip vaiko neauginciau.Zinoma,jei norisi nuo kudikystes tureti maza kareivuka,gyvenanti pagal koma…

  Perspaudžiat Metodo esmė įpratinti vaiką valgyti ir miegoti tam tikru laiku. Kurioje vietoje čia problema?

  12
 8. 2015.04.10 12:16 (prieš 3 m.)

  Mamos Meilė parašė:
  Ko verti patarimai moters (Gina Ford), kuri neturi savo vaiku ir nera uzauginusi ne vieno vaikelio, nera pajutusi motinystes jausmo savo vaikui?

  su tokia logika, tai ko verti gydytojo vyro akušerio patarimai arba priimamas gimdymas, jei jis niekad to nepatyrė ir nežino, kaip moteris jaučiasi, kaip jai skauda.. autorė yra profesionalė savo srityje ir juk ne myleti savo vaika mokomes is jos knygos, o kaip palengvinti kasdienybe auginant kudiki ir auginti ji pagal naturalius bioritmus, t.y. laikantis SVEIKOS dienotvarkes.

  as prisitaikiau miego grafika pagal knyga ir viskas puiku, ismiega visa nakti nuo 7sav. Maitinu mp ne pagal knyga, kas 2 val., bet man tai netrukdo. Svarbiausia buvo susitvarkyti miego rezima, nes man miegas laaabai svarbus dabar esu issimiegojus, kasdien turiu laiko sau, vyrui, filmams, knygoms ir viso to rezultatas - tuoj galvosim apie antra beibi

  28
 9. 2015.04.10 12:24 (prieš 3 m.)

  Skaiciau sia knyga. Visiskai nepatiko. Manau autore per daug sau nuopelnu prisiskre. Kazin kaip ji cia nusprende, kad tie kudikiai buten del tokios denotvarke nakti ismiega? Mano vaikas iki kokiu 7 men irgi ismiegodavo. Poto prasidejo dantukai ir rezimas pasikeite. man asmeniskai lengviau gyventi kaip yra dabar. Grafikas gali but lankstus, bet uztat as daug kur galiu su vaiku nuvaziuot, draugus aplankyti ir dug ka nuveikti. Pagal ta knyga tureciau istisai sedeti namie. Ir kuo sociau maitinti kad ismiegotu visa nakti. Daug ten tokiu apsurdisku dalyku kur man nepriimtini.

  8
 10. Mylima dukryte 7 m. 3 mėn.

  2015.04.10 12:25 (prieš 3 m.)

  smilciukas parašė:
  Perspaudžiat Metodo esmė įpratinti vaiką valgyti ir miegoti tam tikru laiku. Kurioje vietoje čia problema?

  Kada nori,tada valgo,kada nori,tada miega .Ir nematau jokios problemos prisitaikyti prie vaiko,o ne vaika taikyti prie tevu.Su laiku rezimas atsiranda naturaliai ir pats vaikas ji nusistato pagal savo poreikius.

  11
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras