Komentuoti
  1. 4 m. 5 mėn.
    Kovinukas 11 m. 8 mėn.

2018.09.17 09:47 (prieš 2 mėn.)

Kefalonija parašė:
    Pagriebiau Jodi Picoult 'Namu taisykles". Esu skaiciusi kelias jos knygas praeity, is ju tik viena nepatiko. Sita apie aspergerio sindroma turinti vaikina, jo seimo…

Aš skaičiau, man patiko

2. Simonas 7 m. 9 mėn.
    Julijus 7 m. 9 mėn.
    Martynas 13 m. 11 mėn.

2018.09.17 15:50 (prieš 2 mėn.)

Kefalonija parašė:
    Pagriebiau Jodi Picoult 'Namu taisykles". Esu skaiciusi kelias jos knygas praeity, is ju tik viena nepatiko. Sita apie aspergerio sindroma turinti vaikina, jo seimo…

Man sita viena is labiausiai patikusiu jos knygu dar labai gera "19 minuciu"

3. 2018.09.17 16:15 (prieš 2 mėn.)

Sraige parašė:

Man patiko maži, svarbūs dalykai

4. 2018.09.17 21:48 (prieš 2 mėn.)

Sraige parašė:

Skaiciusi '19 minuciu' labai seniai, atsimenu, kad patiko. Dar turiu lentynoje neskaitytas "Paprasta tiesa' - apie amisu bendruomene bei "Neprarask vilties", nors apie pastaraja nekokiu atsiliepimu girdejau.

5. Simonas 7 m. 9 mėn.
    Julijus 7 m. 9 mėn.
    Martynas 13 m. 11 mėn.

2018.09.17 21:51 (prieš 2 mėn.)

Moniqs parašė:
    Man patiko maži, svarbūs dalykai

Man ji kazkokia ne picoultiska labiausiai turbut jos pabaiga - kaip pasakoj - geri apdovanoti, blogi nubausti
    Man labiau patinka kai jos knygu pabaiga palieka daug medziagos apmastymams

6. 4 m. 5 mėn.
    Kovinukas 11 m. 8 mėn.

2018.09.19 09:49 (prieš 2 mėn.)

Gal kuri skaitėte Kristin Hannah "Namų frontas"? Pasiėmiau, bet niekaip nepradedu skaityti.

7. 2018.09.25 08:49 (prieš 2 mėn.)

Perskaiciau vakar Jodi Picoult 'Namu taisykles". Kurinys patiko, vis susimastydavau, kaip sunku ir tam vaikinui su aspergerio sindromu, ir kaip mama, bei brolis kencia. Itariau jau nuo pat detektyvines linijos pradzios, kad pagrindinis itariamasis nekaltas, bet vis tiek knygos gale gerai ten uzlankstyta, kad nusikaltimo vieta jis bande keisti vadovaudamasis namu taisykle "broli turi viena, rupinkis juo", nes mane, kad i nusikaltima iklimpes brolis ir norejo ji apsaugoti... O turintys aspergerio sindroma perdetai laikosi taisykliu.

Kita savaite jau pradesiu skaityti vairavimo teorija, tai dar nesugalvojau, ka cia naujo pasiciupus siandien, kad iki kitos savaites speciau iveikti.

8. 4 m. 5 mėn.
    Kovinukas 11 m. 8 mėn.

2018.09.25 11:30 (prieš 2 mėn.)

bonum parašė:
    Gal kuri skaitėte Kristin Hannah "Namų frontas"? Pasiėmiau, bet niekaip nepradedu skaityti.

Tai vis gi perskaičiau šią knygą pati. Patiko

9. 2018.09.28 19:35 (prieš 2 mėn.)

Ipusejau M.A. Shaffer ir A. Barrows "Gernsio literaturos ir bulviu lupenu pyrago draugija". Nesitikejau, kad taip patiks Jaunos rasytojos, kuri gyvena Londone, knyga patenka i rankas vienam vyrui Gernsio saloje ir sis jai paraso laiska, dekodamas uz knyga ir t.t. ir taip prasideda susirasinejimas su juo, bei su kitais jo bendrais is Gernsio ir bulviu lupenu pyrago draugijos kompanijos. Jie raso jai savo istorijas, pasakoja apie kara su vokieciais, bei pokario laikotarpi, susizavejusi savo naujaisiais draugais ir ieskodama istoriju savo naujai knygai, rasytoja nusprendzia nuvykti i sala, ten susidraugauja su salos gyventojais, bei sutinka savo meile. Knyga parasyta laisku bei telegramu stiliumi. Knyga nediduke, labai jauki ir tikrai ne leksta, kaip gali pasirodyti is keisto pavadinimo.

2
  10. 2018.09.29 23:43 (prieš 2 mėn.)

Perskaiciau ta savo "Gernsio literaturos ir bulviu lupenu pyrago draugija". Buvo ziauriai gerai. Jauciuosi dabar kaip katinas grietines prisilaiziusi. Knyga apie vokieciu okupacija, karo ziaurumus, pokario gyvenima, na, ir zinoma, meiles linija, laiskais ir telegramomis viskas greiciau isaiskinama, todel trumpute mazute knygute, o pasakyta daug.

O dabar prie lovos pasidejau 'Belaukiant Bodzanglio", nezinau ar dar yra like neskaiciusiu sitos knygos Pati nusipirkau, kai dar jos neispardavinejo su nuolaida, o skaityti tik dabar susiruosiau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras