Gimdymas Kretingos ligoninėje

Žemaitės al. 1, Kretinga
8 (445) 79016, 8 (445) 79040
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.05.22 08:58 (prieš 1 mėn.)

Laukianti dziaugsmo parašė:
    As taip pat girdejau, kad ten naturalistems pasaka, bet as tarkim svarstau pirkti epidura, gal nepanaudosiu, bet noriu esant dideliam skausmui ji gauti, o ne butu a…

Nesu girdėjusi, kad į Kretinga veztusi epidura. Ten epidura naudoja savo, kai to tikrai reikia pagal medicinines indikacijas, o ne tada kai gimdyve nori/ nenori. Gal per metus kazkas pasikeitė ir parašys mamytes, kurios gavo epidura, nes to norėjo.

2. 2019.05.22 09:09 (prieš 1 mėn.)

Du-Gaideliai parašė:
    Pasidomėkite apidiūro poveikiu jūsų vaikui ne vien mum sunku, mažyliai taip pat patiria didelį stresą ir skausmą

Dieve dieve... domejausi dar pries nestuma visais nestumo ir gimdymo dalykais, bet jei kankintis reikes keliolika valandu, man medalio niekas nepakabins, o nusikankinus dar ir vaika isstumt reikes tai su savo pasidomekit....🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Dzyyyyziz, cia tas pats, kad sakytumet pasidomekit apie zindyma, apie skiepus ir dar velniai zino apie ka. Jei vaikui tas epiduras taip kenktu jis butu uzdraustas.

3
  3. 2019.05.24 21:22 (prieš 1 mėn.)

Manes klause ar norėsiu epiduro ar ne. Aš nenorėjau, bet iš to klausimo supratau, kad jei bučiau norejusi man ji paruoštu. Nes pati nebuvau net užsiminus. Ir visada klause ar pakenčiamas skausmas, nes poto nebegales suleisti nuskausminamuju.

1
  4. 2019.05.24 21:35 (prieš 1 mėn.)

LoveM parašė:
    Manes klause ar norėsiu epiduro ar ne. Aš nenorėjau, bet iš to klausimo supratau, kad jei bučiau norejusi man ji paruoštu. Nes pati nebuvau net užsiminus. Ir visada…

Nu va,kokios skirtingos patirtys... ir zinok dabar

5. 2019.05.24 21:37 (prieš 1 mėn.)

Laukianti dziaugsmo parašė:
    Dieve dieve... domejausi dar pries nestuma visais nestumo ir gimdymo dalykais, bet jei kankintis reikes keliolika valandu, man medalio niekas nepakabins, o nusikank…

Jūsų teisė rinktis sklandaus gimdymo

6. 2019.05.25 09:09 (prieš 1 mėn.)

Tai jus nuvykite ir pakalbėkite kaip ir kas. Iš to ir suprasite ar verta ar neverta jums ten gimdyti aš būtent tada ir apsisprendžiau kai pakalbejau. Išklausiau visko kaip kvailai beatrodyčiau ir man viskas tiko.

7. 2019.06.25 00:51 (prieš 3 sav.)

Cia toks nuostabus kolektyvas. Pakalbejau su akusere, nurimau, zinau, kad ir antra karta cia gimdysiu♡

8. 2019.07.01 15:32 (prieš 2 sav.)

Na ką papuoliau gimdyti kai buvo Opulskienės būdėjimas, tai ačiū dievui jog buvau su vyru ir, kad mano vyras visada kovoja už mus, nes tuo momentu kol stūmiau mano vyrui teko pyktis su ponia gydytoja, jau buvau girdėjusi apie ją blogų atsiliepimų, bet netikėjau jog teks susidurti realiai. Labai džiaugiuosi akušerės Ektienės darbu, akušerė tikrai labai profesionaliai atliko savo darbą, nei kad prieš du metus man pasitaikiusi akušerė Klaipėdoje. Reziumė vis dėl to į Kretingą vargu ar grįžtume gimdyti dar vieno vaikelio, po gimdyvinis personalas tikrai buvo malonus, palatos išremontuotis, tvarkingos, maistas baisus. Didžiausias minusas gydytojos nekompetencija, nes teko grįžti po to kai mus namo paleido, naktį atgal su temperatūra, tai sulaukiau krūva išsityčiojimų tik tada normalios apžiūros, reikėjo kelis kartus reikalauti informacijos dėl gydymo

9. 2019.07.01 15:34 (prieš 2 sav.)

Skwina parašė:
    Na ką papuoliau gimdyti kai buvo Opulskienės būdėjimas, tai ačiū dievui jog buvau su vyru ir, kad mano vyras visada kovoja už mus, nes tuo momentu kol stūmiau mano …

Ooooo... Ar galit papasakoti daugiau, kas konkrečiai nutiko su gydytoja?...
    Beje, sveikinu!

10. 2019.07.01 18:53 (prieš 2 sav.)

Skwina parašė:
    Na ką papuoliau gimdyti kai buvo Opulskienės būdėjimas, tai ačiū dievui jog buvau su vyru ir, kad mano vyras visada kovoja už mus, nes tuo momentu kol stūmiau mano …

Vaje, o kaip konkrečiai pasireiske jos nekompetencija? Aš irgi ant dienų turiu gimdyt Kretingoje, tai aktuali bet kokia informacija. Nebijau pačios gydytojos bjaurumo, baisu būtų aplaidumas bei nekompetingumas.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
19 | 11,6 cm
9,00 €