Krikščioniškieji gimdymo namai (Respublikinės Kauno ligoninės klinika)

Miško g. 27, Kaunas
8 (37) 203618, 225672
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.01.22 23:11 (prieš 4 mėn.)

Linutas parašė:
    Lankymas ne tiek draudziamas, kiek ribojamas. Teti tikrai ileis, bet kitus lankytojus gali isprasyti. Tikrai sniurais niekas dabar neleis eit lankytoju.

As klausiau ne kad atvyktu lankyti leliuka... nes noriu kad vyras su manim butu visas dienas kol ir aš busiu o mano pirmagime bus su mano mama. Ir tikrai noresiu kad man ja kasdien atvestu aplankyti.. del to domiuosi as siaip pati pries tuos lankymus. Pati pradzia, dažnas maitinimas, pati dar kraujuoji.. ne ne ne! Ne vieta lankymams ligoninei daznai ateinantys daktarai i palatas o ten vis sveciai... man nepriimtina paciai

2. 2019.01.23 01:06 (prieš 4 mėn.)

MeLiNaKia parašė:
    Turiu klausima tom kurios pagimde šiom dienom! Kadangi gripas Kaune paskelbtas. Tai idomu kaip su seimyninese palatose gulinciom? Ar gali atvykit lankyti gimdyve su…

Pasibaigs ta epidemija tikriausiai per 4 sav.

3. Neirūnė 6 sav. 2 d.
    Martynas 4 m. 4 mėn.
    Laurynas 7 m. 10 mėn.

2019.01.23 08:59 (prieš 4 mėn.)

MeLiNaKia parašė:
    As klausiau ne kad atvyktu lankyti leliuka... nes noriu kad vyras su manim butu visas dienas kol ir aš busiu o mano pirmagime bus su mano mama. Ir tikrai noresiu…

manau, kad jei vaikas bus sveikas, nekosintis ar pan, tai turetu ileisti.
    Jo, buna ten visokiu, kad eina sveikinti visa gimine. Nors ir man paciai nieko nesinorejo matyti, ne ,,kondicijoj" buvau rodytis ir uziminet lankytojus

4. 2019.01.23 10:27 (prieš 4 mėn.)

Zylė27 parašė:
    Pasibaigs ta epidemija tikriausiai per 4 sav.

As to labai tikiuosi :))) nes mano pirmagime mazyte metuku triju menesiu tai tikrai jai manes truks... o man jos labai truks

1
  5. 2019.01.23 11:16 (prieš 4 mėn.)

MeLiNaKia parašė:
    As to labai tikiuosi :))) nes mano pirmagime mazyte metuku triju menesiu tai tikrai jai manes truks... o man jos labai truks

bet ar neverks kai reiks isvaziuot jau o mama liks?
    nes mano 4.5m vaikui ir tai kriokdama isvazinejo su teciu kai mus aplanke,,

6. 2019.01.23 11:26 (prieš 4 mėn.)

Gimdžiau 2016 m. kovą per epidemiją, buvo nerekomenduojama lankyt. Na, bet vyras tikrai buvo su manim tada šeimyninėj palatoj, o ir seneliai buvo atvažiavę susipažint su anūku

7. 2019.01.23 12:02 (prieš 4 mėn.)

moonlightly parašė:
    bet ar neverks kai reiks isvaziuot jau o mama liks?
    nes mano 4.5m vaikui ir tai kriokdama isvazinejo su teciu kai mus aplanke,,

Nuo vaiko priklauso. Mano labai mama mylinti, be mamos nelabai buvusi, tuo metu 2,4m buvo, iseidavo be jokiu problemu, pamojuodavo ir sakydavo ateisiu ryt. Geriau taip, negu mama dingusi 3-5 parom isvis

8. 2019.01.23 12:09 (prieš 4 mėn.)

yyzzyy parašė:
    Nuo vaiko priklauso. Mano labai mama mylinti, be mamos nelabai buvusi, tuo metu 2,4m buvo, iseidavo be jokiu problemu, pamojuodavo ir sakydavo ateisiu ryt. Geriau t…

Na savo buvau paaiskinus kad mama bus ligoninei bet va kai jai reikejo vaziuot namo nu baisu paskui dar ir paskambinus verke..tai kita diena vyro paprasiau kad neveztu nes nu ir paciai dar sunkiau kad va vaikas verkdamas isvaziuoja

9. 2019.01.23 12:50 (prieš 4 mėn.)

Mamytes pagelbekit, labai nusivyliau krikscioniskais ju apziura per paskutinius 2 kartus, nebenoriu jau cia eiti , man bus cp nes leliukas sedi, noriu patekt i klinikas , kad ten apziuretu paaakytu svori ir pan. ir ten , kad man darytu cp, kaip man ten patekt gal galit patarti?

10. 2019.01.23 12:52 (prieš 4 mėn.)

Laura paura parašė:
    Mamytes pagelbekit, labai nusivyliau krikscioniskais ju apziura per paskutinius 2 kartus, nebenoriu jau cia eiti , man bus cp nes leliukas sedi, noriu patekt i klin…

Siuntimo prasykit savo seimos gydytojo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras