Krikščioniškieji gimdymo namai (Respublikinės Kauno ligoninės klinika)

Miško g. 27, Kaunas
8 (37) 203618, 225672
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.04.18 17:49 (prieš 1 mėn.)

Taip, reikia klausyt akušerės kad neplyšt. O jei indikacija yra tai kirpimas geriau. Dažniausiai plyšta kai neklausoma kada stumti, kada ne

2. 2019.04.18 19:27 (prieš 1 mėn.)

As pati gimdziau cia antra vaika (planinis cp), bet kolektyvui vien pagirios! Ypac neonatologu komandai. Superinis personalas, kadangi antra karta gimdziau cia tai visi veidai pazystami, lyg seima 😊

1
  3. Aureja 4 sav.
    Iveta 16 m. 11 mėn.
    Eimantas 19 m.

2019.04.18 19:32 (prieš 1 mėn.)

lasa parašė:
    tikrai taip ir man sake geriau kaip kirpta

Geriau kam? Gydytojui susiut taip, naturalus plysimai geriau gimdyvei, plysta ploniausioj vietoj, gija geriay, siut kartais net nereikia. Todel as pasirinkus verciu plysti nei but kerpama

4. 2019.04.18 19:47 (prieš 1 mėn.)

Linutas parašė:
    manau dar nera visas personalas kompetetingas priimineti gimdymus vandenyje. Teoriskai visi zino, kaip gerai, kaip fainai, bet jiems (mano nuomone) truksta ar tai d…

O ar skaudėjo plyštant? siuvo, ar paliko taip sugyt?

5. 2019.04.18 21:07 (prieš 1 mėn.)

Kas jum visom su tom voniom galvas susukę?? Per daug filmų prisižiūrėję gal😂🤔🤦‍♀️ kas toje vonioje geriau, nesuprantu? Visos verkia dėl tos vonios. aš nei norėčiau, nei man ten patrauklu atrodo, visiška nesąmonė, o ne gimdymas.

13
  6. Meida 12 m. 5 mėn.

2019.04.18 21:37 (prieš 1 mėn.)

Jurveta parašė:
    Geriau kam? Gydytojui susiut taip, naturalus plysimai geriau gimdyvei, plysta ploniausioj vietoj, gija geriay, siut kartais net nereikia. Todel as pasirinkus verciu…

O jus plysus kada nors?

1
  7. Meida 12 m. 5 mėn.

2019.04.18 21:39 (prieš 1 mėn.)

Emamukas parašė:
    Taip, reikia klausyt akušerės kad neplyšt. O jei indikacija yra tai kirpimas geriau. Dažniausiai plyšta kai neklausoma kada stumti, kada ne

Nu nejuokaukit kad tik tada plysta kai neklausai. Nuo audiniu elastingumo priklauso. Strijos irgi ne visom atsiranda, taip ir su plysimu, vienos plysta kitos ne.

2
  8. Meida 12 m. 5 mėn.

2019.04.18 21:41 (prieš 1 mėn.)

laukų vėjas parašė:
    O ar skaudėjo plyštant? siuvo, ar paliko taip sugyt?

Nu nelabai isivaizduoju jei man po plysimo butu palike sugyti, nes susiuta daug buvo.

9. 2019.04.18 21:44 (prieš 1 mėn.)

Cortni parašė:
    Kas jum visom su tom voniom galvas susukę?? Per daug filmų prisižiūrėję gal😂🤔🤦‍♀️ kas toje vonioje geriau, nesuprantu? Visos verkia dėl tos vonios. aš nei norėčiau,…

Na jei pasidomėtumet gal kitaip galvotumet. Dažnai gimdant vonioj net nereikia stumti, pats vaikas natūraliai išlenda.
    Bet niekas neverčia jūsų vonioje gimdyti 😁

4
  10. 2019.04.18 22:00 (prieš 1 mėn.)

Misterija parašė:
    Na jei pasidomėtumet gal kitaip galvotumet. Dažnai gimdant vonioj net nereikia stumti, pats vaikas natūraliai išlenda.

Pritariu,be to skausma lengviau iskesti. Mane kai visa nestuma kamuoja ivairus skausmai,tai as juokiuosi,kad galeciau gyventi vandeny dabar isvis kiekviena vakara einu po valanda paguleti,tai taip gera,nieko neskauda tuo metu. O ir gimdziusios,kuriom leido paguleti saremiu metu vienareiksmiskai teigia,kad tuo metu buvo zymiai lengviau

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras