Kriūnienė Živilė

Komentuoti
 1. 2014.05.13 19:59 (prieš 4 m.)

  Lankausi pas šią gydytoją viso nėštumo metu, esu labai patenkinta. Rūpestingas žmogus, labai įsijaučianti į kiekvieno situaciją. Nedaro iš nieko tragedijos, bet siunčia pas rimtesnius specialistus, jei mato, kad reikia. Rami asmenybė, padrąsina, nuramina, bet kurioj situacijoj elgiasi profesionaliai. Esu patenkinta gaunaa priežiūra. Gimdysiu irgi pas šitą daktarę, tokią akimirką tikrai bus ramiau, kai bus šalia profesionalus daktaras ir tuo pačiu šiltas žmogus.

 2. 2014.05.13 22:27 (prieš 4 m.)

  Aš papuoliau gimdyti pas šią daktarę. Iš tikrųjų nelabai ką ir galiu apie ją pasakyti, nes per 12h, kai kankino sąrėmiai, ją mačiau vos keturis kartus po kelias minutes, kad patikrintų kaklelį. Galop, kai jos reikėjo pasitarti, kad jau gal darytų cezarį, nes vaikas niekaip nesileidžia (pirmas beveik visuomet turi nusileisti dar kelias savaites prieš gimdymą), tai buvo neįmanoma jos rasti ir prisikviesti. Galop vis tiek operavo, likau patenkinta, kad gražiai susiuvo. Iš esmės, pasirodė malonus žmogus, nieko blogo negaliu pasakyti, bet galėjo šiek tiek dažniau ateiti, nes ne į visus klausimus sulaukiau atsakymų iš akušerės, todėl buvo momentu, kai likau nežinioj.

 3. Urtė :) 3 m. 8 mėn.
  Benas :) 6 m.

  2014.07.19 06:36 (prieš 4 m.)

  Aš esu labai patenkinta šios gydytojos darbu Jau kokie 8 metai lanausi pas ja, tikrai rupestinga, profesionali, tiesa jei reikia paguodimu ir "paleliakinimu", tai sunkiau, nes ji lb tiksli, be jokiu išvedžiojimu... Pas ka gimdžiau pirma vaikuti ( darė CP), likau lb patenkinta, pjuvio beveik nesimato Antra gimdysiu tik pas ja ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras