Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.01.16 22:44 (prieš 5 mėn.)

Aiškutė parašė:
    O dėl to aukščio, tai yra kelių projekcijų, galit prašyti žemos.

Kadangi nedaug ml desime, tai sako zemo visai nesimatys

2. 2019.01.16 23:54 (prieš 5 mėn.)

Aiškutė parašė:
    Prieš pat op dar duoda tą maikutę su sizeriais pasimatuoti😏Man tai vistiek kažkaip kitaip žiūrisi dabar, nei su ta maikute🙄

Dabar didesne atrodo?

3. 2019.01.17 09:40 (prieš 5 mėn.)

Ricolet parašė:
    Dabar didesne atrodo?

Ne, bet kažkokia kitokia😏. Realiai visai kitaip jautiesi, kai iš tikro jau esi su krūtine😏. Kai man pridėjo tuos zizerius, tai net nesupratau, kurie yra kurie😁

4. 2019.01.17 09:46 (prieš 5 mėn.)

Kristina.. parašė:
    Kadangi nedaug ml desime, tai sako zemo visai nesimatys

Man viskas vyko labai greit, tai net nebuvo laiko persigalvoti😁. O apie projekcijas tai išvis tik namo grįžusi po op sužinojau. Nebijokite, tiesiog užmigsit ir pabusit jau su viskuo. Ir su išaugusiu pasitikėjimu😉

1
  5. Dominykas 1 m. 1 sav.
    Kristupas 7 m. 8 mėn.

2019.01.17 13:07 (prieš 5 mėn.)

Sniegexx parašė:
    Atsiunciau pm

Laba diena, aš panašaus sudėjimo kaip jūs, krūtinė turbūt 0 dydžio, gydytojas siūlo dėti implantus nuo 350 iki 395 motiva anatominius, gal galėtumėte ir man atsiųsti foto? Aš noriu pilno C dydžio, o pas jus kaip suprantu netgi D gavosi?

6. 2019.01.17 13:34 (prieš 5 mėn.)

Ieviuks parašė:
    Laba diena, aš panašaus sudėjimo kaip jūs, krūtinė turbūt 0 dydžio, gydytojas siūlo dėti implantus nuo 350 iki 395 motiva anatominius, gal galėtumėte ir man atsiųst…

Motiva lyg neturi anatominiu. Ar klystu?

1
  7. Dominykas 1 m. 1 sav.
    Kristupas 7 m. 8 mėn.

2019.01.17 13:36 (prieš 5 mėn.)

Kristina.. parašė:
    O pas Radzeviciu Sugiharoje yra didinusiu ir patenkintu rezultatu?

aš buvau konsultacijoje pas Radzevičių, bet man nelabai patiko, kad pas jį nėra pasirinkimo, iškart pasakė, kad dėtu apvalius ir jis daro pjūvį per spenelį. Kiek domėjausi vėliau, ir konsultavausi el.paštu su kitais gydytojais, tai siūlo visai priešingai. Be to, Radzevičius natūralistas, ir man sakė didina krūtis, tik max 1,5 dydžio, tai jeigu pas mane dabar 0 dydis, tai bus vos B. Aš tikrai norėčiau bent C.
    Dėl to dar vyksiu į konsultaciją pas Daunoravičių ir dar mąstau apie Martyną Norkų.

8. 2019.01.17 13:39 (prieš 5 mėn.)

Gal ka galite pasakyti apie J. Drasuti ir D. Daunoraviciu? Gal kazkas didinosi pas viena is ju? Esu uzsirasiusiu konsultacijai pas abu, bet butu idomu suzinoti nuomones

9. 9 m. 11 mėn.
    12 m. 8 mėn.
    22 m. 6 mėn.

2019.01.17 13:58 (prieš 5 mėn.)

Klausimas senbuvems😁Ko reikia pasisaugoti turint implantus?Ar galima spausti,judinti,pakelti krutis?😛Ko reikia vengti jau po sugijimo?

1
  10. 2019.01.17 14:00 (prieš 5 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    Gal ka galite pasakyti apie J. Drasuti ir D. Daunoraviciu? Gal kazkas didinosi pas viena is ju? Esu uzsirasiusiu konsultacijai pas abu, bet butu idomu suzinoti nuom…

Kiek teko skaityti atsiliepimus apie siuos gyd.,tai atsiliepimai geri.Daugiau atsiliepimu yra apie D.D.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras