Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.01.17 14:33 (prieš 1 mėn.)

Pasikartosiu, bet gal visgi kazkas lanketes pas R.Vaiciuna?

2. Dominykas 8 mėn. 1 sav.
    Kristupas 7 m. 4 mėn.

2019.01.17 15:02 (prieš 1 mėn.)

Mambo parašė:
    Dekui 🤗 Operavo D.Daunoravicius, Polytech Mesmo 380cc, ypač aukšto profilio anatominiai.

kaip išsirinkote operuotis pas D.Daunoravičių? Aš dar blaškausi, bet jis vienas iš esančių sąraše

3. Dominykas 8 mėn. 1 sav.
    Kristupas 7 m. 4 mėn.

2019.01.17 15:05 (prieš 1 mėn.)

Neradau forume tokių pasvarsymų dėl pjūvio vietos, gal turite argumentų kaip geriau: po krūtine ar po speneliu? D.Radzevičius pjūvius atlieka po speneliu, bet man nelabai gražiai atrodo, matosi tas randelis kai speneliai nesukietėję. Bet kažin ar po krūtine visai nesimato rando?

4. 2019.01.17 15:22 (prieš 1 mėn.)

Ieviuks parašė:
    Neradau forume tokių pasvarsymų dėl pjūvio vietos, gal turite argumentų kaip geriau: po krūtine ar po speneliu? D.Radzevičius pjūvius atlieka po speneliu, bet man n…

Irgi matosi. Idomu kur geriau.. tik apie radzeviciu girdziu, kad po speneliu operuoja

5. 2019.01.17 16:24 (prieš 1 mėn.)

O biliutenio juk neisduoda daktarai po operacijos? Ka jus darot su darbu? Imat atostogas? O ar pasakot darbdaviams kokia operacija jums atliekama bus? As nezinau kaip cia geriausiai pasielgti reiktu tokioje situacijoje..

6. Dominykas 8 mėn. 1 sav.
    Kristupas 7 m. 4 mėn.

2019.01.17 16:26 (prieš 1 mėn.)

Kristina.. parašė:
    Irgi matosi. Idomu kur geriau.. tik apie radzeviciu girdziu, kad po speneliu operuoja

Jis man rodė nuotraukas kaip atrodo randelis, kuomet spenelis kietas tai visiškai nesimato, bet kai minkštas tai matosi palei visą areole daug šviesesnis randukas. O kai daro po krūtimis matosi tik pakėlus rankas ir krūtis? Ar ir šiaip matosi jeigu dedi tik C dydį?

7. 2019.01.17 16:48 (prieš 1 mėn.)

Pas Radzevičių ir aš kol kas buvau konsultacijoje, tai ką sužinojau iš jo, kad dirba su Mentor, pjūvį daro aplink spenelį, deda tik apvalius implantus (su lašo forma nedirba, nes anot jo, ir su apvaliu implantu galima padaryti natūralų vaizdą) po raumeniu. Praustis po dušu jau leidžia kitą dieną po operacijos, o paleidžia namo tą pačią dieną.

8. 2019.01.17 16:49 (prieš 1 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    O biliutenio juk neisduoda daktarai po operacijos? Ka jus darot su darbu? Imat atostogas? O ar pasakot darbdaviams kokia operacija jums atliekama bus? As nezinau ka…

Na, yra kas susitaria su šeimos gydytojom ir padaro nedarbingumą. O šiaip nepriklauso ir tenka imt atostogas.

1
  9. 2019.01.17 16:56 (prieš 1 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    O biliutenio juk neisduoda daktarai po operacijos? Ka jus darot su darbu? Imat atostogas? O ar pasakot darbdaviams kokia operacija jums atliekama bus? As nezinau ka…

Sveiki, biuletenio neiduoda kiek zinau 🙂 as planuoju atostogas paimti o darbdavys tikrai manau neturetu zinoti 😀

3
  10. 2019.01.17 17:02 (prieš 1 mėn.)

Pas Radzeviciu nebuvau, bet zinau kas buvo. Drauge liko patenkinta rezultatu, bet jis deda dazniausiai fiziologiniu tirpalu uzpildytus implantus.. mano akimis ziurint i drauge man nelabai patiko rezultatas 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras