Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. Andrija 1 m. 8 mėn.
    Armantas 3 m. 3 mėn.
    Aleksandra 8 m. 10 mėn.

2019.01.21 22:37 (prieš 1 mėn.)

IevaOoo kas ten per puslapis kur paziuret galima dydzius?
    Nu bet dar karta ziauriai sveikinu!!!! Pas mane aa dydis.. Minusinis kitaip sakant.. Kazka panasaus tikiuosi ikocios mes nera visai riebalo.. O tris vaikus atmaitinau... Du pametinukai, o nukart nera kam..

2. 2019.01.21 22:43 (prieš 1 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    Nu zodziu, linkiu jums kantrybes, stiprybes ir greito gyjimo! ;) Parasykite rytoj, kaip naktele praejo

va, jau gavau okoliuka pries miega, sake kazkoks lengvas narkotikelis apspangins ir gal miegucio nuvarys

butinai parasysiu! aciu uz grazius zodzius!🤗🤗
    p.s nedarykite klaidos kaip as padariau- kelnaites visas imkite tik “pantaloniukus” kurie lengvai nusimauna ir uzsimauna, o tai pas mane-su atlasiukais, nerinukais, kur gumyte netampri,sunku nusitempt ir uzsitempt 🙈🙈🙈 tai kaskart kaip suletintam filme😂😂

1
  3. 2019.01.21 22:47 (prieš 1 mėn.)

evellinkee parašė:
    Nu bet dar karta ziauriai sveikinu!!!! Pas mane aa dydis.. Minusinis kitaip sakant…

paspauskite ant tu foto, tada pasimatys adresai, taip nesimato :))
    aciu aciu!🤗

Nesijaudinkite, ateis ir jusu diena! Pradekit po truputi planuoti, nulekit pasikonsultuot, vyra pratint, pinigelius i “papuku fonda” vis atidet ir greitai jusu noras issipildys!! 🤗

4. 8 m. 6 mėn.
    12 m. 7 mėn.

2019.01.21 23:37 (prieš 1 mėn.)

Ieva000 parašė:
    ikeliu foto, gal kam idomu 🤔😊

Sveikinu.

1
  5. 2019.01.22 00:20 (prieš 1 mėn.)

Ieva000 parašė:
    ojjjjjj.. tikiuosi, kad neprisisnekesiu as..🙈 gal neprasides baisumai ryt/ poryt😬😬😬

Nebijokit, man tai kaip tik pati pirma diena po operacijos buvo sunkiausia. O toliau vis geryn po truputį 😉

6. 2019.01.22 00:26 (prieš 1 mėn.)

evellinkee parašė:
    Nu bet dar karta ziauriai sveikinu!!!! Pas mane aa dydis.. Minusinis kitaip sakant…

Grynai mano situacija, nebuvo net nukarti kam po visų vaikų maitinimo🙄Dydžio nebuvo išvis..Tikrai nesigailėsit. Galvojau net odos neužteks man implantams įdėt..Bet kaip gydytojas sakė, viskas yra įmanoma ☺️

7. 7 m. 10 mėn.

2019.01.22 00:38 (prieš 1 mėn.)

mamukas28 parašė:
    Aciu uz issamius patarimus is pradziu kazkaip atrode viskas aisku bet kuo daugiau skaitau tuo daugiau klausymu iskyla 🤔. As istikruju planuoju operacija tik kita…

Aš taip pat iš UK, todėl šiek tiek sudėtingiau viską planuotis. Operaciją planuoju šių metų gruodžio mėnesį (mėnesio pradžioje ar gal net lapkričio pačiame gale), o konsultacijoms žadu skristi šį pavasarį. Būtų idealu vasarą operuotis, vaikus padėtų artimieji prižiūrėti, bet vasarą mano veikloje didžiausias užimtumas, tad teks laukti gruodžio. Aš planuoju 3 savaitės LT (vyras su vaikais liks UK pasiėmęs atostogų), o grįžus prasidės vaikams atostogos mokykloje, tad nereiks niekur nieko vežioti man, tai galėsiu dar pora savaitėlių pailsėti. Manau 5-6 savaičių tikrai užteks sugijimui.

8. 2019.01.22 05:51 (prieš 1 mėn.)

Na va, labas rytelis 😬😁
    3 valandas numigau ir naujieji papukai zadina mane. Skausmas siaip pakeliamas, sunkiau jau pajudet, vandenuko nuo staliuko pasiimt, galva pakelt-tada jauciuos lyg atlikineciau be gaaaaalo sunkius pratimus presui, nuo ko spaudzia, tempia krutine. Zinoma, iskart pabudus kvieciau sesute-dave morfino. Tai kazkaip jauciu kaip rankytes kojytes ir papukai atsipalaiduoja..🤩☺️

1
  9. 2019.01.22 08:29 (prieš 1 mėn.)

Ieva000 parašė:
    Na va, labas rytelis 😬😁
    3 valandas numigau ir naujieji papukai zadina mane. Skausmas siaip pakeliamas, sun…

Labas rytas oho net morfiju sakot leidzia 😯 cia labai stiprus nuskausminamieji.. na bet svarbu padeda 😁

10. 2019.01.22 08:29 (prieš 1 mėn.)

evellinkee parašė:

Pad mane buvo kaip as sakau - aa po visu maitinimu tai kaip tik buvo del dydzio lengva, nes oda patampyta buvo. Sake laisvai tilptu ir didesni

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras