Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 7 m. 10 mėn.

2019.01.22 11:45 (prieš 3 sav.)

mamukas28 parašė:
    Suprantu :/ as matot labai retai bunu LT, kaip tik busiu balandi, turbut dar labai anksti eit konsultacijai?

Nemanau, kad anksti, susirinksit visą rūpimą informaciją ir turėsite pakankamai laiko viską apgalvoti ir susiplanuoti

2. 2019.01.22 11:46 (prieš 3 sav.)

Acme2 parašė:
    Esu viena, dar prisibijau atsisegt visiskai kai namie nieko nera 🤣

Grazu! Kadangi mes panasaus sudejimo kaip supratau, tai manau mazesniu nesirinksiu tikrai o kiek pas jus apimtis po krutine? Pas mane 70cm 🤔

3. 2019.01.22 11:51 (prieš 3 sav.)

Sweet_Dream parašė:
    Koks liemuo jūsų siauras😍 visgi krūtinė gražiau atrodo esant siauresniam liemeniui, mano akimis😊 ech... 😃

Aciu☺️Kaip bebutu keista man nukrito svoris po op. O saldytuvo durys uzsidaro ir vel atsidaro. Sveriu maziau nei pries op be implantu. Tikiuosi cia laikina

4. 2019.01.22 11:53 (prieš 3 sav.)

Saulytė5 parašė:
    Grazu! Kadangi mes panasaus sudejimo kaip supratau, tai manau mazesniu nesirinksiu tikrai o kiek pas jus apimtis po krutine? Pas mane 70cm 🤔

Pas mane 68, ne ne tikrai mazesniu nesidekit 🙂

5. 2019.01.22 11:57 (prieš 3 sav.)

evellinkee parašė:
    Po krutine 81.. O bazes tai tiek kiek pati issimatavau.. Cia ir klyst galiu.. Apie 13 cm..

Mano bazė parašyta 14..Žinokit su tais pačiais implantais visoms skirtingai gaunasi, gydytoju geriausia pasikliauti. C tai tikrai gausis jums su apvaliais 340

1
  6. 2019.01.22 12:01 (prieš 3 sav.)

LunaB parašė:
    Baltas pavydas apėmė <3 Kaip išlaukt to gruodžio, noriu jau čia ir dabar

As pries puse metu buvau viska susiderinus, tai buvo tik skambutis ir nusiustos nuotraukos, GG nesiulo jokiu dydziu internetu. Mano konsultacija buvomdiena pries op. As pas ji ejau del to kad mano trys drauges susidejusios ir visom belekaip graziai, viena pries du metus dejosi ir lyg siol kai ateinu jinai man vis dar rodo savo papulius🤣negali atsidziaugt☺️ As visus tuos puse metu net negalvojau apie op kol nepadave ligoninei tu graziu kelniu pries op apsimaut ir trecua diena po, guliu ir galvoju kaip as isdrysau kai esu tokia baile🤣

7. 2019.01.22 12:08 (prieš 3 sav.)

Acme2 parašė:
    Pas mane 68, ne ne tikrai mazesniu nesidekit 🙂

O koks jusu svoris? Ir kokio profilio skaitosi cia? Ir kaip su skausmais susitvarket? Ar jau nebeskauda? Uzpuoliau cia jus klausimais 😁

8. 2019.01.22 12:33 (prieš 3 sav.)

Saulytė5 parašė:
    O koks jusu svoris? Ir kokio profilio skaitosi cia? Ir kaip su skausmais susitvarket? Ar jau nebeskauda? Uzpuoliau cia jus klausimais 😁

Siandien sveriaus tai dabar 50 pries op sveriau 52. Cia skaitosi auksto profilio. Man neskaudejo😆as negalejau tuom patiket nes buvau nusiteikus gulet baisiuose skausmuose, menesi neisiu i darba, as nezinau ka as veiksiu tiek🤣pirma para negeriau vaistu laukiaubto baisaus skausmo ir jo siektiek sulaukiau trecios dienos ryta kai prabudau namie, buvau isgerus tablete kad miegot, tai nuo 10 bajaro iki 7 ryto ismiegojau nejudedama nei trupucio. Tai kunas buvo sustinges ir niekaip negalejau issiraityt jutau ta tempima, o skausmas tai toks kaip vaikystei nukrisdavai nusibrozdindavai iki mesu ir ant tos zaisdos binta uzviniodavo ir kai reikedavo ji nuimt toks plesimas budavo, tai va toks skausmas buvo ryte kai norejau islipt is lovos. Tai dvi dienas tik prabudus isgerdavau nuo skausmo palaugdavau 20 min ir tada lipdavau is lovos. Daktaras man sake nebijot gert vaistu nekankint saves. Vakar buvau persiklijuot tai sesute sake, diena pries mane daresi kita panele tai jinai beproto blogai jauciasi iki dabar. Sake jeigu butu zinojus kad taip bus, butu nesidarius. As galvoju jog man pasiseke ir negali zinot kaip kitam bus nes tas skausmas labai individualus🤨

1
  9. 2019.01.22 12:39 (prieš 3 sav.)

Acme2 parašė:
    Esu viena, dar prisibijau atsisegt visiskai kai namie nieko nera 🤣

Kaip grazu! 😍

10. 2019.01.22 12:40 (prieš 3 sav.)

Acme2 parašė:
    Siandien sveriaus tai dabar 50 pries op sveriau 52. Cia skaitosi auksto profilio. Man neskaudejo😆as negalejau tuom patiket nes buvau nusiteikus gulet baisiuose skau…

Nu fainai, kad jums taip lengvai viskas praejo 🤩😊 tikiuosi ir man tai bus, nes skausmo ir as bijau 😟man tai dar tas miegojimas ant nugaros neramina, idomu kaip cia seksis nes siaip uzmiegu visada tik ant sono

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras