Krūtinės didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.02.10 20:28 (prieš 4 mėn.)

Sweet_Dream parašė:
    Butent poliuretaninius. Reiktų pasikapstyt, archyvuose, galiu klysti 😶

Gal implantų keitimo atvejis? Tokiu atveju matyt gero sukibimo reikia, kam poliuretanas puikiai pasitarnauja?

2. Eva 6 m. 3 mėn.

2019.02.10 20:36 (prieš 4 mėn.)

Ellenn parašė:
    Gal implantų keitimo atvejis? Tokiu atveju matyt gero sukibimo reikia, kam poliuretanas puikiai pasitarnauja?

Jo, ten buvo keitimo atvejis.

3. Andrija 2 m. 1 sav.
    Armantas 3 m. 7 mėn.
    Aleksandra 9 m. 2 mėn.

2019.02.10 21:55 (prieš 4 mėn.)

Sraig parašė:
    Sveikos merginos, manes laukia operacija kovo 8d pas Jankuna Klaipedoje. Buvau konsultuotis ir su kitu chirurgu Siauliuose. Tad labai nerimauju nes, chirurgas is Si…

Pas mane analogiska situacija. Konsultavausi pas zizliauska id siauliu ir vaziuojupas jankuna ketvirtadieni.. Pasakysiu kaip gausis. Krutine nuline..

4. 2019.02.10 22:00 (prieš 4 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    O jums saket dejo polytech? Tai cia jie suauga su audiniais ar ne?

Nesuauga

5. 2019.02.11 14:45 (prieš 4 mėn.)

Ieviuks parašė:
    Labukas, šiandien jau skauda mažiau, visai galima daugumą dalykų daryti. Aišku nuskausminamuosius dar reikia gerti ryte ir vakare, be jų turbūt labiau skaudėtų. Nak…

Na kaip jums sekasi? 😉

6. 2019.02.11 21:29 (prieš 4 mėn.)

Labas vakaras. Esu naujoke sitam forume. Bet kartu labai dziaugiuosi, nes zengiu viena zingsni arciau svajones link
    Skaiciau visa tema nuo pradziu. Oj buvo darbelio tokio storio romana perskaityti. Kokios jus saunios! Kiek daug visko suzinojau ir aisku dar noriu suzinoti.
    Sia savaite eisiu i pora konsultaciju Kaune.
    Gal galetumet mane priimti ir i privacia grupe? Turbut ntaji karta paprasysiu - imeskit jos nuoroda. Is anksto dekoju.

7. 2019.02.11 22:29 (prieš 4 mėn.)

Jazmina parašė:
    Labas vakaras. Esu naujoke sitam forume. Bet kartu labai dziaugiuosi, nes zengiu viena zingsni arciau svajones link

Sveika atvykus Pas ka nutarėt į konsultacijas eiti?

https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/krutu-didinimas-2018

1
  8. 2019.02.12 16:17 (prieš 4 mėn.)

dangusdangus parašė:
    Pasidariau tyrimą paskambinau Norkui, pasirodo hemoglobinas labai žemas, ryt kogero lasaline teks statyti, gali prireikt ir kraujo perpylimo.

Kaip laikotes, kaip savijauta?

9. Evia 7 m. 11 mėn.

2019.02.12 16:24 (prieš 4 mėn.)

Ula11 parašė:
    Kaip laikotes, kaip savijauta?

Ula11 privačioj grupėj pakomentavau plačiau savijauta svyruoja, bet laukia echo o tada paaiškės viskas

10. 2019.02.12 16:36 (prieš 4 mėn.)

dangusdangus parašė:
    Ula11 privačioj grupėj pakomentavau plačiau savijauta svyruoja, bet laukia echo o tada paaiškės viskas

Na, laikykitės, sveikit.
    Atrodo daug ką praleidžiu, tad bandysiu ir aš pasiprašyti į uždarą grupę

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras