Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.04.23 17:05 (prieš 3 sav.)

Gėlėta parašė:
    Pievaieva kokios rekomendacijos is gydytojo? Kiek laiko nesiot spec liemenele, kada juosta nusiimti, kada sportuoti ir pan aciu

pasiklausit per konsultacija visko juk, susirasykit klausimus. del liemeneles tik zinau, kad 1 men, del juostos matysim per konsultacija, ne visoms ja deda gi. o del sporto, man neauktualu, neuzsiimu sportu, mano sportas, tai vaikai😅

1
  2. 2019.04.23 18:57 (prieš 3 sav.)

Egledm parašė:
    Sveikos, jei kraujo tyrimai rodo mažesnį nei norma hemoglobiną,ar gydytojas neatsisakys operuoti? Gal kuriai nors yra taip buvę prieš operaciją?

Man buvo mazesnis hemoglobinas nei norma, operavo. Paskui tik liepe gelezi gert.

3. 2019.04.24 08:46 (prieš 3 sav.)

Duranas parašė:
    Sveikos,na aš jau vietoje tik dar teks palaukti kadangi 3 nr. Operuos tai 13val. Operaciją bus dar gerai kad leido vandens atsigerti stiklinė. Sakau reikia bandyti …

Labas, kaip tu laikaisi ir jautiesi? Kaip operacija,?

4. Vasarė 7 m. 8 mėn.
    Dominykas 9 m. 7 mėn.

2019.04.24 11:26 (prieš 3 sav.)

Gėlėta parašė:
    Labas, kaip tu laikaisi ir jautiesi? Kaip operacija,?

Sveikos šiandien jau geriau vakar nerasiau į forumą nes jaučiuosi kaip muse po visko. Praėjo viskas sklandžiai komanda visą šauni nuo a iki z. Operavo 2nr. Tai pasisekė prieš 10 buvau operacinėje po 10.13 jau atluzau palatoje buvau jau po 13val. Jei būdu 3 nr. Operave būtų ilgai tekę palaukti iki 15 val. Tai ir nuproteti galima būtų. Vakare jau namo leksiu

3
  5. 2019.04.24 15:17 (prieš 3 sav.)

Tiek visko prisiskaiciau,tiek visko prisiziurejau,kad kuo tolyn i miska,tuo daugyn medziu ...kaip sakant Mane labiausiai domina pjuvio vieta.Kadangi esu liekna labai,visgi nesinori po krutine pjuvio,kad nesimatytu,nes nebus tos pokrutinines rauksles.Nes noriu a dydi tik darytis(vyras nieko pries butu pries c dydi) bet as nenoriu taip issididint,nors gal tada nesimatytu to pjuvio Per pazasty-labai prakaituoju...beda bus sugijimu.Per speneli-mastau,visgi dar noretusi pagranduko po kokiu 8m.dar,bet...kuo metu daugyn,tuo maziau noro turet vaiku,nors niekada negali zinoti

6. 2019.04.24 15:24 (prieš 3 sav.)

Mavitidi parašė:
    Tiek visko prisiskaiciau,tiek visko prisiziurejau,kad kuo tolyn i miska,tuo daugyn medziu ...kaip sakant Mane labiausiai domina pjuvio vieta.Kadangi esu liekna l…

Draugė su implantais, dėtais per spenelį, praėjus 6 metams nuo operacijos sėkmingai žindė kūdikį ir po to jai net korekcijos neprireikė ;)

7. 2019.04.24 15:26 (prieš 3 sav.)

Mavitidi parašė:
    Tiek visko prisiskaiciau,tiek visko prisiziurejau,kad kuo tolyn i miska,tuo daugyn medziu ...kaip sakant Mane labiausiai domina pjuvio vieta.Kadangi esu liekna l…

Idomu kiek ml Jums pasiulytu?200 ml?As manau darykites nors b.Iki vaiku turejau b.Nebuvo jis didelis.Ir vasara vaiksciodavau be liemeneles.

8. 2019.04.24 15:52 (prieš 3 sav.)

Mavitidi parašė:

Mano drauge irgi per speneli operacija turejo pries 9metus. Dabar zindo sekmingai antra vaika, abu vaikus gimde jau po operacijos.

9. 2019.04.24 15:59 (prieš 3 sav.)

As ir noriu B dydzio, 5ni konsultacija, as ir daug prakaituoju tai del pjuvio pazastyje nzn net, pasiklausiu gydytojo aisq.

10. 2019.04.24 16:27 (prieš 3 sav.)

Lauksmė parašė:
    Idomu kiek ml Jums pasiulytu?200 ml?As manau darykites nors b.Iki vaiku turejau b.Nebuvo jis didelis.Ir vasara vaiksciodavau be liemeneles.

As su push up a dydzio jei bunu (aisku jis man per didelis)bet jau bunu sex bomba,nes esu liekna, plius mano uzpakalis yra super riestas,kaip juodziu:)Nors nesportuoju.Dabar pilvas nukrito,tai liemuo liesas.Perdaug man b.butu.Nors gal vaizdas butu naturalesnis po op.nes push up grynai matosi,kad prikista,apvalus,status bumbuliukai ypac Vasara.Ziema po storesniais rubais tai normaliai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras