Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.05.14 22:38 (prieš 6 d.)

O gal žinot kaip dėl fizinio krūvio po 3 savaiciu turėsiu gryzti į darba tai neaišku ką jau gali daryt po tokio laiko

2. 2019.05.15 03:35 (prieš 6 d.)

man iskilo toks klausimas,operacijos metu negalima tureti jokiu auskaru,tai tikriausiai is liezuvio irgi teks issimti,ar ne?

3. Vasarė 7 m. 8 mėn.
    Dominykas 9 m. 7 mėn.

2019.05.15 08:08 (prieš 6 d.)

Indreeed parašė:
    Labas vakaras. Vienoje krūtyje jaučiu lyg oro burbuliukus. Kas tai galėtų būti?

Sveiki,viskas normalu oro burbuliukai. Man ir taip buvo pirmą savaitę,daktarė sake nėra ko nerimauti. Vėliau jau nebebus

4. Vasarė 7 m. 8 mėn.
    Dominykas 9 m. 7 mėn.

2019.05.15 08:09 (prieš 6 d.)

lauryteba parašė:
    man iskilo toks klausimas,operacijos metu negalima tureti jokiu auskaru,tai tikriausiai is liezuvio irgi teks issimti,ar ne?

Sveiki,taip reiks išsitraukti auskarą auskarus žiedus reikia nusiimti.

5. 2019.05.15 12:48 (prieš 6 d.)

Duranas parašė:
    Sveiki,viskas normalu oro burbuliukai. Man ir taip buvo pirmą savaitę,daktarė sake nėra ko nerimauti. Vėliau jau nebebus

Ačiū.man praejo 3 savaites ir pradejo burbuliuoti ta kruti, kuria vaikas uzgavo. Del to ir nerimauju. Jei del to plystu implantas, ar garantija galiotu?

6. 2019.05.15 13:29 (prieš 6 d.)

Indreeed parašė:
    Ačiū.man praejo 3 savaites ir pradejo burbuliuoti ta kruti, kuria vaikas uzgavo. Del to ir nerimauju. Jei del to plystu implantas, ar garantija galiotu?

O Jūs parašykite gyd emeilu, kad va pradėjo burbuliuoti. Nerašykite, kad vaikas užgavo. Nemanau, kad vaikas galėjo pažeisti implantą.

1
  7. 2019.05.15 19:37 (prieš 5 d.)

o paaiskinkit kas yra tie aukstas profilis zemas vidutinis? cia vadinas kokiame aukstyje des krutine? ar ka tai reiskia?

8. 2019.05.15 21:05 (prieš 5 d.)

Cionce parašė:
    o paaiskinkit kas yra tie aukstas profilis zemas vidutinis? cia vadinas kokiame aukstyje des krutine? ar ka tai reiskia?

Implanto profilis apsrendzia busima krutines auksti, atsikisima, jis nurodomas centimetrais, implantu dydziu lentelese. Su mazesnio turio, siauru, bet auksto arba labai auksto profilio implantu, krutine gali atrodyti aukstesne, išraiškingesnė nei su didesnio turio, platesniu, bet vidutinio profilio implantu, kuris duoda naturalesni vaizda. Renkantis svarbu zinoti kokio vaizdo norite.

9. 2019.05.16 09:54 (prieš 5 d.)

Sveikos! labai daug perskaiciau, daug informacijos gavau. Sio menesio gale darysiuos krutu didinimo operacija. Gal kuri susiduret- ar spirales ivedimas kita savaite netures itakos krutu didinimo iperacijai? 🤔 Aciu

10. 2019.05.16 10:10 (prieš 5 d.)

@[email protected] parašė:
    Sveikos! labai daug perskaiciau, daug informacijos gavau. Sio menesio gale darysiuos krutu didinimo operacija. Gal kuri susiduret- ar spirales ivedimas kita savaite…

Siaip jei spirale yra hormonine geriau ja detis veliau. As pries operacija ( kita) nenorejau, kad man butu menesines, paklausiau gyd. gal pagerti man KT, sako jokiu budu. Geriau jau buna menesines, nei dabar pradet gerti KT.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras