Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 12:18 (prieš 6 d.)

Anksciau buvo kalbeta bet neprisimenu, Viksraitis daro split muscle? Kazkuris cia buvo, kad sako kad daro, bet per konsultacija atkalba nuo tos technikos nes istikro nedaro 😀 bet visgi ar jauciat koki nepatoguma ar skausma sportuojant, keliant stanga, merginos su kirsto raumens technika kam atliko?

2. 2019.06.12 19:23 (prieš 5 d.)

Jenta parašė:
    Anksciau buvo kalbeta bet neprisimenu, Viksraitis daro split muscle? Kazkuris cia buvo, kad sako kad daro, bet per konsultacija atkalba nuo tos technikos nes istikr…

Praejo po op 7 men.jauciu net labai, todel reikia stengtis atjungti krutines raumeni visiskai 🙂

3. 2019.06.14 12:45 (prieš 4 d.)

Jenta parašė:
    Anksciau buvo kalbeta bet neprisimenu, Viksraitis daro split muscle? Kazkuris cia buvo, kad sako kad daro, bet per konsultacija atkalba nuo tos technikos nes istikr…

As net nezinau kokiu budu man dejo. Nesureiksminau to ir neklausiau. Kazkodel manau kad kirtimo, jei nereklamavo savo technikos 4 men po operacijos, nieko nejauciu sportuojant. Viska leido daryti nuo 3 men, pilnavertis gyvenimas.

4. 2019.06.14 13:45 (prieš 4 d.)

Vasara 2019 parašė:
    Laba diena, skaiciau skaiciau ir niekur nerandu jokiu atsiliepimu apie Jankauska? gal kuri daretes ir galit pakomentuoti - renkuosi tarp jo ir Daunoraviciaus

dariausi pas Jankauskas,patys geriausi atsiliepimai

5. 2019.06.14 19:14 (prieš 3 d.)

As taip pat pas Jankauską darysiuos jau greitai 😬😬😬

6. Eva 6 m. 3 mėn.

2019.06.14 22:44 (prieš 3 d.)

Jenta parašė:

Nieko nejaučiu

7. 2019.06.15 14:35 (prieš 2 d.)

Pradėsiu nuo pasisveikinimo. Ilgai stebiu Jūsų diskusijas. Ačiū, kad dalinatės informacija. Ji labai naudinga. Perskaičiau visą forumą, bet per tokį kiekį informacijos- pasimečiau.
    Jūsų komentarai, tiek geri, tiek blogi apie Joną Drasutį? Kas darėsi pas jį?
    Ačiū Jums!

8. 2019.06.15 15:00 (prieš 2 d.)

Sweet_Dream parašė:
    Nieko nejaučiu

Kiek aš supratau iš senesnių merginų postų, tai kai nukerta raumeni krutinė kažkaip blogai ir negražiai kilnojasi sportuojant ir atsiranda krutinės raumenų silpnumas, nemalonu plaukioti.

9. 2019.06.15 16:47 (prieš 2 d.)

Chator parašė:
    Pradėsiu nuo pasisveikinimo. Ilgai stebiu Jūsų diskusijas. Ačiū, kad dalinatės informacija. Ji labai naudinga. Perskaičiau visą forumą, bet per tokį kiekį informa…

Sveiki, mane operavo J. Drąsutis ir S. Kaupas. Esu patenkinta jų darbu, bendravimu, poziuriu i pacienta. Jei turite konkreciu klausimų, teiraukites
    Kaip ir dauguma, uzdaroje grupėje detaliau dalinausi įspūdžiais po operacijos.

10. Majus 3 m. 5 d.
    Evia 7 m. 11 mėn.

2019.06.15 17:33 (prieš 2 d.)

Ingri parašė:
    Sveiki, o gal kas nori parduoti kuno spalvos liemenele po operacijos 70cm. Nes kol gausiu uzsisakius nebereikes.

As turiu, su dirzu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras