Krūtinės didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 7 m.
    13 m. 8 mėn.
    15 m. 3 mėn.

2019.06.18 21:58 (prieš 1 mėn.)

herrera parašė:
    Labas visoms 🌸 as dar tik planuoju operacija.. sveikinu visas kas jau po op, matau daug laimingu moteru

Aš net 10dienu po operacijos nepasukau vairo, nors ir automatinė auto,🙈 o apie vairavimą iškart po operacijos net nekalbu. Ir apskritai nesaugu vien dėl saugos diržo. Visa kelią važiavau namo prilaikydama diržą po krutine,nes chirurgas pasakojo, kaip turėjo atvejį, kuomet vyras išsivežė pacientę, užteko lengvo stabtelėjimo ir greitai grįžo atgal į operacinę, nes prasidėjo vidinis kraujavimas. 🙄 Pasaugokim save kaip įmanoma ilgiau, juk taip greitai praeina tas gyjimo periodas. ;)

2
  2. 2019.06.18 22:09 (prieš 1 mėn.)

Mambo parašė:
    Aš net 10dienu po operacijos nepasukau vairo, nors ir automatinė auto,🙈 o apie vairavimą iškart po operacijos net nekalbu. Ir apskritai nesaugu vien dėl saugos dirž…

Sutinku. As net salia sededama blogai labai jauciausi. Jautesi kiekviena duobele, posukis. Apie vairavima jau net nebekalbu- be sansu 🙈 Su automatu pirma karta vairavau, praejus porai savaiciu ir tai parkuojantis jauciausi, kai vezlys 😃

2
  3. Izabelė 7 m. 2 mėn.

2019.06.18 22:33 (prieš 1 mėn.)

Mambo parašė:
    Aš net 10dienu po operacijos nepasukau vairo, nors ir automatinė auto,🙈 o apie vairavimą iškart po operacijos net nekalbu. Ir apskritai nesaugu vien dėl saugos dirž…

Ojej.. kazkaip apie dirza nepagalvojau.. tikrai! 🙈

4. 2019.06.18 22:39 (prieš 1 mėn.)

herrera parašė:
    Ojej.. kazkaip apie dirza nepagalvojau.. tikrai! 🙈

Jūs pati nelabai ir pavairuosite, tikrai bus skausminga, as pirma karta vairavau 10-ta diena, tai nusispjoviau ir dar keletai savaiciu atsisakiau vairavimo.Bet geriau ir nerizikuoti, neisjudinti implanto kol dar pirminis gyjimo laikotarpis.

3
  5. 2019.06.18 22:58 (prieš 1 mėn.)

as vairavau 6 dienos po op, pati nuvaziavau i apziura. visai gerai man gavosi, gal kiek atsargiau ir leciau vaira sukinejau tik. na tad atsargumas tikrai pasilaike iki 2-3 sav, jau tiksliai nebepamenu.

1
  6. 2019.06.18 23:26 (prieš 1 mėn.)

dangusdangus parašė:
    Labas, as operavausi pas Rytį Norkų, bet turėjau reikalų ir su Martynu norkum. Parasyk i, až man jei domina, papasakosiu plačiau

Gal galit ir man į až. Labai domina.

7. 6 m. 6 mėn.

2019.06.19 09:31 (prieš 1 mėn.)

herrera parašė:
    Labas visoms 🌸 as dar tik planuoju operacija.. sveikinu visas kas jau po op, matau daug laimingu moteru

As vairavau pora sav.po operacijos ir tai dar buvo nemalonu sukant vaira didesne amplitude ar jungiant butent 1 ir atbuline pavaras...jei buciau galejus,tai buciau nevairavus dar kokia sav.,bet reikejo vaikus veziot I/is mokyklos.Pirmas paras tikrai sunku ta butu buve padaryt.Ne tiek del skausmo, bet kaip merginos, kad raise, del galimu komplikaciju.

1
  8. 2019.06.19 09:51 (prieš 1 mėn.)

herrera parašė:

Nerizikuociau. Juk nezinot, kaip butent Jusu organizmas reaguos i operacija ir kaip jausites po jos. Net nesvarstyciau tokio varianto, juk yra taxi/traukinys etc...

3
  9. 2019.06.20 12:25 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mielosios Kadangi pati planuoju krūtinės didinimą, paskaičiau jūsų visų laimingų komentarus, didžioji dalis jūsų rašote gana teigiamus įspūdžius, kas mane dar labiau motyvuoja Bet kaip ten bebūtų, tai vistiek yra gana rimta intervencija ir ne visada, deja, viskas eina kaip sviestu patepta. Tai va, norėčiau jūsų paklausti, tų , kurioms, deja, ne viskas ėjosi puikiai. Kokias komplikacijas turėjote ir kodėl tai nutiko ir kuo viskas baigėsi..

1
  10. 2019.06.21 12:41 (prieš 4 sav.)

O merginos, gal žinote kiek laiko turi praeiti po op kada galima po biski bandyti bėgioti?
    Man konsultacija po 2savaiciu bet labai idomu gal kuri susidurete?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras