Krūtų didinimas (atsiliepimai) (Archyvas iki 2018.05.02)

1. 2017.03.07 15:30 (prieš 1 m.)

Anzelikangell parašė:
    Man rodos tai, kad jie slidesni, didesne tikimybe ne tik pasisukt, bet ir apsiverst implantui. Kadangi jie minksti, tai jei mazai savu audiniu, gali riplingas pasir…

Supratau. Dekui. ?

2. Boy 6 m. 5 mėn.

2017.03.08 21:46 (prieš 1 m.)

Sveikos merginos, turiu toki klausima, ar kuriai nors taip buvo. Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio? Ar reikia gydytoja ispeti...?

3. 2017.03.08 21:51 (prieš 1 m.)

Brangute08 parašė:
    Sveikos merginos, turiu toki klausima, ar kuriai nors taip buvo. Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio?…

Man buvo berods 4 ar 5 mmm diena. As gyd.nieko nesakiau, nors sako, kad reiketu perspeti, atseit gyd.rekomenduoja nukelt op arba kazkokiu budu nusikelt mmm...

4. 2017.03.08 21:51 (prieš 1 m.)

Brangute08 parašė:
    Sveikos merginos, turiu toki klausima, ar kuriai nors taip buvo. Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio?…

Aisku, butu geriau, kad nebutu tau paciai, bet siaip tai nu ka padarysi, yra kaip yra ?

5. 2017.03.08 21:54 (prieš 1 m.)

Manes gyd.net neperspejo del to kad geriau nebutu tuo metu mmm. Nors man ir neturejo buti jau, velavo tad uzsitese. O va palatos kaimynei liepe nusikelt su kontraceptikais... Zodziu nezinau as nieko nesakiau ir nieko nenutiko

6. 2017.03.08 21:55 (prieš 1 m.)

Brangute08 parašė:

Manau butu geriau paklaust savo gyd.Nes kiekvienas gyd ziuri skirtingai : operuot ar ne.Mane asmeniskai operavo.Mano drauge op Londone anglai irgi

7. 2017.03.08 22:01 (prieš 1 m.)

Maslauskas sake nieko tokio. Man turetu but kaip tik pasibaige.

8. Boy 6 m. 5 mėn.

2017.03.08 23:15 (prieš 1 m.)

Aciu lb uz info, man kosultacija kovo 17 tai pasakysiu. Na tikiuosi TA baisiai nepriestaraus.
    (Logiskai galvojant, juk moteri tenka operuoti bet kokioje situacija...)

9. 6 m. 8 mėn.

2017.03.09 00:55 (prieš 1 m.)

Brangute08 parašė:
    Aciu lb uz info, man kosultacija kovo 17 tai pasakysiu. Na tikiuosi TA baisiai nepriestaraus.

Man TA sake apsiskaiciuot,kad nebutu,sakau pas mane labai sunkiai su apskaiciavimais,sako tada nieko tokio,na bandziau kazkaip apskaiciuot,bet kaip tycia op isvakarese susirgau,po op nebesirgau,nes leido vaistus nuo kraujavimo

10. Mažiukė 3 m. 7 mėn.
    Dukra 6 m. 9 mėn.
    Sūnus 10 m. 1 mėn.

2017.03.09 07:50 (prieš 1 m.)

Aha man gyd irgi sake geriau ne per menesines, tai savaite pries jas man op buvo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.