Kūdikių ir vaikų ūgio ir svorio diagramos

Vaiko ūgio ir svorio lentelės: įveskite duomenis ir stebėkite savo vaiko vystymąsį.
Daugiau...

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.11.13 08:50 (prieš 6 d.)
    2017.11.13 08:50 (prieš 6 d.)

Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet nemanau, kad riebalu santykis skyresi. Kartais man atrodo, kad raginimas maitinti tik misinukais, jei mama neturi pieno, ir jokiu budu ne naturaliu gyvulines kilmes pienu, tai tik verslo klausimas, nors gal ir klystu.

2. LaMona
    2017.11.13 09:40 (prieš 6 d.)
    2017.11.13 09:40 (prieš 6 d.)

Stavreta parašė:
    Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet …

Tai ir manų košę ankščiau vaikams duodavo. Kad kažkas išgyveno, tai nereiškia, kad labai gerai tai buvo. Va mano močiutės vienas vaikas tais metais kaip tik numirė, prosenelės vaikas panašiu laiku, gal kiek ankščiau, mirė. Aišku nesakau, kad nuo karvės pieno, bet tais laikais būdavo dažnai, kad iš 5 vaikų vienas miršta.

3. pupa@uoga
    2017.11.13 12:08 (prieš 6 d.)
    2017.11.13 12:08 (prieš 6 d.)

Stavreta parašė:
    Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet …

Is tiesu jus klystat nes galvojat kad tai tik verslo klausymas bet karves piena taip pat reikia pirkti kaip ir pieno misini.
    Reikia dziaugtis kad galim isigyti subalansuota kudikiu maista. Karves pienas nera subalansuotas uztikrinant vaiko vystymasi, vitaminu patenkinima organizme. Kaip ir rase auksciau LaMona kad anksciau neisgyvendavo kudikiai ir tikrai didzioji dalis kudikiu mirdavo del maisto stygiau nebutai del karves pieno ar taip vadinamu klijuku kuriuos gamindavo is ryziu kurie savyje nieko neturi tik skrandi uzpildo kad badu nemirti. Taip pat tais laikais kudikiu mirstamumas buvo ir del skiepu nebuvimo del gyvenimo salygu.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras