Kūdikių ir vaikų ūgio ir svorio diagramos

Vaiko ūgio ir svorio lentelės: įveskite duomenis ir stebėkite savo vaiko vystymąsį.
Daugiau...

Komentuoti
  1. 2018.09.17 09:27 (prieš 2 mėn.)

ineta.koz parašė:
    Jei vaikas jaucias gerai, tai nelabai svarbu koks ten jo svoris. Mano sunui 3metukai kita rugpjucio 10, ugis musu 105 sveriam 16kg. Nemanau kad jis atrodo apkunus a…

Deja taip mano dauguma mamu...o jauno kuno jau tokia prigimtis buti sveikam arba atrodyti sveikam...ir tu lasinuku nepastebim mes mamos, o poto vaikai paauglysteje kankinasi...mes coliukai...mano dukrai 3metukai ir mum 92cm ir 12kg...

2. 2018.09.17 10:04 (prieš 2 mėn.)

vaiduklis parašė:
    Deja taip mano dauguma mamu...o jauno kuno jau tokia prigimtis buti sveikam arba atrodyti sveikam...ir tu lasinuku nepastebim mes mamos, o poto vaikai paauglysteje …

Na paauglystė yra toks laikotarpis, kai kankinasi visos ir priežasčių tam begalės: vienos per greitai sumoteriškėja, kitos niekaip nebręsta, vienai trukdo per riesta nosis, kitai per mažas ūgis (ar atvirkščiai), vienos turi būrius gerbėjų, kitoms to tūksta - vienžo kur pasisuksi ten problemos - sunkus tas laikas paauglystė.

Savo mergaite Jūs lyginate su žymiai didesnio ūgio berniuku, kuriam pagal ūgį iki vidutinio svorio net trūksta kilogramo... o kalbate apie kažkokius lašinius

2
  3. 2018.09.17 11:03 (prieš 2 mėn.)

maniske 3,5m dabar 109cm ir virs 19kg BET pas ja lasinio nei gramo nerasit. Figura jau pas ja kaip 5-6m vaiko - kojos ilgos ir raumeningos, rankos plonytes, nugara tiesi, tvirta. Visur laksto, karstosi, prisitraukineja - jegos turi jau labai daug. Matyt, kad tas svoris - gryni raumenys.

4. 2018.09.21 15:05 (prieš 2 mėn.)

Mano berniukui 4men. Sveriam 7.200kg.68cm. Buvom pas gyditoja sake kad svoris per mažas😕bet valgo gerai

5. Elisabeth 7 mėn.

2018.09.21 15:14 (prieš 2 mėn.)

alionapas parašė:
    Mano berniukui 4men. Sveriam 7.200kg.68cm. Buvom pas gyditoja sake kad svoris per mažas😕bet valgo gerai

Mano tiek pat sveria, tokio pat amžiaus. Gydytoja nei žodžio nesakė, kad per mažai sveria ir šiaip yra tokių vaikučių, kurie 4 mėnesių apie 6 kg. sveria ir tai normalu.

6. 2018.09.21 21:25 (prieš 2 mėn.)

alionapas parašė:

Jūsų gydytoja turbūt be licenzijos dirba Kad taip nusišnekėti reikia talento 😂
    Jūsų svoris idealus TD yra skaičiuoklė galite pažiūrėti, o ūgis į didesnę pusę.

Ką jūsų gydytoja pasakytų kai mano vaikas 5 mėn 6,5 sveria 😂

3
  7. 2018.09.21 21:41 (prieš 2 mėn.)

Mėlynakė_ parašė:
    Jūsų gydytoja turbūt be licenzijos dirba Kad taip nusišnekėti reikia talento 😂

omg. ka jinai pasakytu tada apie maniski kad jam 13 menesiu 9 kg??? issiustu i reanimacija?!

8. 2018.09.22 17:46 (prieš 2 mėn.)

alionapas parašė:

Tegu nebejuokina jog svoris mazas😁😊o maniske turbut jau palaidotu nes mums 1.5men sveriam apie 8.6kg😊

9. 2018.09.23 09:32 (prieš 2 mėn.)

Lijjana parašė:
    Tegu nebejuokina jog svoris mazas😁😊o maniske turbut jau palaidotu nes mums 1.5men sveriam apie 8.6kg😊

Jėtus ir taip ir taip skaitau galvoju tai kiek kg gimet jei pusantro mėnesio tiek sveriat. Bet pažiūrėjau į vaikus viršuj supratau kad 1,5 metų ne mėnesių

1
  10. 2018.09.23 13:13 (prieš 2 mėn.)

Mėlynakė_ parašė:
    Jėtus ir taip ir taip skaitau galvoju tai kiek kg gimet jei pusantro mėnesio tiek sveriat. Bet pažiūrėjau į vaikus viršuj supratau kad 1,5 metų ne mėnesių :D…

Ot geras😁😁gimem tai 3.474kg,tik visalaika po biski mums tas svoris auga🤔matyt toks organizmas jos buti smulkutei🤗 o buvom siustos ir pas endokrinologa ir gastroenterologa del mazo svorio ir echoskopijas visokias dare ir nieko mums nerado,esam sveikos😊

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
39,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
15,00 €
80 | 9-15 mėn.