Vaisiaus judesiai

Pirmuosius judesius turėtumėte pajusti ne anksčiau kaip 16–22 nėštumo savaitę. Kas tai per pojūtis? Skaityti visą straipsnį
  • Apklausa

Kada pajutote leliuko judesius?
    anksčiau nei 12 sav. (Balsų: 57)
    3%
    12-13 sav. (Balsų: 89)
    4%
    14-15 sav. (Balsų: 203)
    9%
    16-17 sav. (Balsų: 637)
    30%
    18-19 sav. (Balsų: 686)
    32%
    20-21 sav. (Balsų: 317)
    15%
    22-23 sav. (Balsų: 92)
    4%
    24 sav. ir vėliau (Balsų: 23)
    1%
    nepamenu (Balsų: 55)
    3%
Komentuoti
  1. 2018.12.22 14:41 (prieš 3 sav.)

Aš per pirmą nėštumą 24 savaičių dar nejaučiau judesių, dar po kelių savaičių dėl to paguldė į ligoninę stebėjimui, nes man prasidėjo isterija, toniukus vis klausė, per skaną rodė kaip malasi, o man pojūčių buvo 0.. pradėjau judesius jausti gal 30 savaitėje ir tai pradžioj tik tuos, kai spirdavo į šonus, spyrių į priekį net nejaučiau. Tikiuosi dabar taip nebus, nes pražilti galima..

2. Mažylis 4 m. 6 mėn.
    Princesytė 8 m. 6 mėn.

2018.12.22 22:35 (prieš 3 sav.)

Dohona parašė:
    Aš per pirmą nėštumą 24 savaičių dar nejaučiau judesių, dar po kelių savaičių dėl to paguldė į ligoninę stebėjimui, nes man prasidėjo isterija, toniukus vis klausė,…

Gal turite antsvorio? Sako kudos greiciau pajaucia

3. 2018.12.22 22:48 (prieš 3 sav.)

crema_fina parašė:
    Gal turite antsvorio? Sako kudos greiciau pajaucia

Buvau ir prieš pastojant smulki, per nėštumą iš viso sudžiūvau, nes toksikozė tęsėsi 7 mėnesius. Bet man niekas taip ir nesugebėjo paaiškinti priežasties, nebent, kad placenta priekinėj daly

4. 1 m. 11 mėn.

2018.12.23 07:51 (prieš 3 sav.)

Esu is kauno, bet sventem grizau pas tevus i vilniu. Siuo metu 23 sav, vakar nejutau vaisiausiaus judesiu (gal kelis neuztikrintus kur galejo buti ir mano zarnynas), pries tai jausdavau labai aiskiai. Vakar vakare bandziau judinti pilva ir kelt mazyli - nieko. Dabar nuo ryto stresuoju, jau isgeriau 2 stiklines svarainiu, pyrago, geriau salto vandens - nieko. Labai bijau ir nezinau kur vilniuje kreiptis: antakalnis ar santariskes? Gal galit patikslint?

5. Fainuolis 10 m. 6 mėn.

2018.12.23 13:41 (prieš 3 sav.)

Dohona parašė:
    Buvau ir prieš pastojant smulki, per nėštumą iš viso sudžiūvau, nes toksikozė tęsėsi 7 mėnesius. Bet man niekas taip ir nesugebėjo paaiškinti priežasties, nebent, k…

Pas mane ir placenta buvo priekį normalius judesius pradėjau jausti tik nuo 30sav ir tai buvo labai reti visa nėštumą stresavau dėl to

elims parašė:
    Esu is kauno, bet sventem grizau pas tevus i vilniu. Siuo metu 23 sav, vakar nejutau vaisiausiaus judesiu (gal kelis neuztikrintus kur galejo buti ir mano zarnynas)…

Nesu vilnietė patarti negaliu, bet manau jokio skirtumo kur kreiptis svarbu kad apžiūrėtų jus

6. 2018.12.23 14:36 (prieš 3 sav.)

As as as 123 parašė:
    Pas mane ir placenta buvo priekį normalius judesius pradėjau jausti tik nuo 30sav ir tai buvo labai reti visa nėštumą stresavau dėl to

Valio, reiškia ne aš viena tokia nors dabar kai klausiau ginės kur placenta, tai sakė ne prieky, bet parašė, kad prieky ir patikino, kad placentos vieta neturi įtakos judesių jautrumui.. nepatikėjau kažkaip

7. Fainuolis 10 m. 6 mėn.

2018.12.23 15:56 (prieš 3 sav.)

Dohona parašė:
    Valio, reiškia ne aš viena tokia nors dabar kai klausiau ginės kur placenta, tai sakė ne prieky, bet parašė, kad prieky ir patikino, kad placentos vieta netur…

Oi tikrai turi įtakos man bent jau kelios daktarės taip sakė, o ir dabar kai laukiau 3vaiko juk žinau kas yra judesiai bet va placenta buvo priekį ir judesius vos jaučiau

8. 2018.12.23 21:22 (prieš 3 sav.)

As as as 123 parašė:
    Oi tikrai turi įtakos man bent jau kelios daktarės taip sakė, o ir dabar kai laukiau 3vaiko juk žinau kas yra judesiai bet va placenta buvo priekį ir judesius vos j…

Oi siaube.. gal šį kartą jau būsiu kiek pastabesnė, bet taip nenoriu vėl šito nerimo išgyventi

9. Fainuolis 10 m. 6 mėn.

2018.12.23 22:39 (prieš 3 sav.)

Dohona parašė:
    Oi siaube.. gal šį kartą jau būsiu kiek pastabesnė, bet taip nenoriu vėl šito nerimo išgyventi

Linkiu kad ši karta jaustumėt aiškius ir stiprius judesius

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras