Vaisiaus judesiai

Pirmuosius judesius turėtumėte pajusti ne anksčiau kaip 16–22 nėštumo savaitę. Kas tai per pojūtis? Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.05.08 20:38 (prieš 2 mėn.)

Aigust parašė:
    Tikrai taip. As pirmus bum bum pajutau lygiai ta diena, kai suejo 20 savaiciu. Buvo tokie aiskus trys bum 🙂

Tai va...as jaudavau kaip zuvyte,bet tikrai zemiau bambos jausdavosi ir dabar kazkaip nieko tai truputi nervas ima ar viskas gerai maziukui, bet raminu, kad dar labai mazas

2. 2019.05.08 21:14 (prieš 2 mėn.)

el-aura parašė:
    Tai va...as jaudavau kaip zuvyte,bet tikrai zemiau bambos jausdavosi ir dabar kazkaip nieko tai truputi nervas ima ar viskas gerai maziukui, bet raminu, kad dar …

Nusiraminkit, dar mažas nėštumas ir leliukas turi daug vietos. Kai užsisuka į kitą pusę - žymiai mažiau jaučiasi.

1
  3. 2019.05.28 22:35 (prieš 1 mėn.)

sveikos,man 16savaiciu,pirma judesiuka pajutau 15savaiciu,bent jau taip manau,kad ten buvo judesys 😊 toks burbuliavimas,keistas jausmas.😊 bet va pajutau kelis kartus ir viskas kelias dienas vel visiskai nieko nejutau,poto vel koki karteli pajuntu ir vel paskui nieko.Ar cia taip turi buti tie pirmi judesiukai tik kartais? ar istisai kiekviena diena tureciai jausti ta burbuliavima? 🤔

4. 2019.05.29 13:11 (prieš 1 mėn.)

usteaaa54 parašė:
    sveikos,man 16savaiciu,pirma judesiuka pajutau 15savaiciu,bent jau taip manau,kad ten buvo judesys 😊 toks burbuliavimas,keistas jausmas.😊 bet va pajutau kelis kartu…

Kad dar labai anksti jums normalu kad ne visad jaučiate. Kai pati pradėjau jausti, būdavo periodai, kelias dienas stipriau, kelias silpniau būdavo, atrodydavo kartais kad išvis nejuda. Paaugs, tada bus pastoviau.

5. 2019.05.29 13:44 (prieš 1 mėn.)

usteaaa54 parašė:
    sveikos,man 16savaiciu,pirma judesiuka pajutau 15savaiciu,bent jau taip manau,kad ten buvo judesys 😊 toks burbuliavimas,keistas jausmas.😊 bet va pajutau kelis kartu…

O kelintas nėštumas? Jeigu pirmas, dar ankstoka jausti pastovius kūdikio judesius.

6. 2019.05.29 17:50 (prieš 1 mėn.)

karina999 parašė:
    O kelintas nėštumas? Jeigu pirmas, dar ankstoka jausti pastovius kūdikio judesius.

Turejau du persileidimus,dabar trecias nestumas,gimdziusi nesu dar.

7. 2019.06.21 12:18 (prieš 4 sav.)

karina999 parašė:

As 20 savaite pradejau jausti judesius ir tikrai ne kasdien. O dabar jau kasdien mazyle bumbsi ir banguoja

1
  8. 2019.06.22 07:02 (prieš 4 sav.)

Man 22sav jau pilnai jauciu,labai smagu kazkaip ramiau, kai gali jausti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras