Liepoms žydint - 2011 liepinukai (foto galerija)

Komentuoti
  1. 2011.08.23 10:11 (prieš 7 m.)

liepuzele parašė:
    juk merginos sia tema i fb perkele del visokiu landuniu, kisanciu nosis ne i savo darza

o del nosies kiseju turim nedaryti ko norim ar kaip cia ? tegu kisa ,ignoruoti juk nesunku

2. Luka 7 m. 5 mėn.

2011.08.23 10:22 (prieš 7 m.)

irdarvienas parašė:
    o del nosies kiseju turim nedaryti ko norim ar kaip cia ? tegu kisa ,ignoruoti juk nesunku

Ne, tai nieko as ir nesakau, tegu kisa, tiesiog toks pavadinimas prilimpa ir tiek, o siaip tegu daro kas ka nori - kiekvienas pagal savo supratingumo ir kulturos lygi - kam nepatinka - galima ignoruoti

3. Ugnius 7 m. 4 mėn.

2011.08.23 10:53 (prieš 7 m.)

Mano stiprolis gime 4.150 kg 55 cm. (cia mus dede is gimdymo namu atejo "atsiimti" ) buvo toks mazutis, na taip man atrode, nes pagal svori bei ugi vaikiukas ne is mazuju
    Vakar mums buvo lygiai 5 sav, mes ejome kasmen. vezitui pas gydytoja (kaskokia bla bla bla, ne musu ir nieko gero zinokit, atmestinai ji mus apziurejo ) gavom skiepu ir ka gi jus galvojat, mano mazylis paaugo 4 cm db jis jau 59 cm ugio, o svoris nuo 4.010 kg (israsymo svoris) soktelejo iki nepatikiesit 5.700 kg na nieko sau, as maniau, kad taip negali buti, va ka reiskia, kai mama gerai maitinas ir chalva ryja. Nuo siandienos mamai dieta jokios chalvos, o tai visi valgyk valgyk chalva pienas riebus bus
    Mano mazasis stebuklas valgo gerai (kas 2 val) va kokie mes dideli jau
    As manau, kad kiekvienas gali daryti tai ka jis nori, kam tokius saitus kuria? Bendravimui, patirties semimui, nekreipkit demesio kas ka sako ir viskas bus gerai, nereikia piktis

4. 2011.08.23 12:41 (prieš 7 m.)

rusia99 parašė:
    Mano stiprolis gime 4.150 kg 55 cm. (cia mus dede is gimdymo namu atejo "atsiimti" ) buvo toks mazutis, na taip man atrode, nes pag…

del mazumo ir as pergyvenau irvyro ir akuseriu klausinejau sanitares irgi :eee tas vaikas turi but toks mazas?!!!!kai gimdykloi paklausiau to 3 zmogaus visi juoktis pradejo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
14,00 €
74 | 6-9 mėn.
5,00 €
122 | 6 - 7 m.
11,00 €
24 | 14,9 cm