Likimo draugai - atsiliepkit (smegenų, raumenų atrofija, Parkinsono sindromas)

Komentuoti
 1. 2018.09.05 17:53 (prieš 6 mėn.)

  Sveiki, atsiliepkit sergantys smegenų, raumenų atrofija, Parkinsono sindromu. Pasidalinkit savo istorijomis, kaip susitaikyti su likimu, kaip išmokti gyventi su savo liga, kaip nepalūžti, kaip nejausti gėdos kai aplinkiniai mato kaip nyksti akyse, kaip nesijausti vienišu, ko tikitės iš artimųjų. Parašykit asmeniškai jei čia nedrasu. Ieškau bendraminčių artimam žmogui.
  Palaikykite vieni kitus.

 2. 2018.09.05 19:12 (prieš 6 mėn.)

  Scorpiona parašė:
  Sveiki, atsiliepkit sergantys smegenų, raumenų atrofija, Parkinsono sindromu. Pasidalinkit savo istorijomis, kaip susitaikyti su likimu, kaip išmokti gyventi su sav…

  mano uosviene serga Parkinsonu jau 10 metu. Kai po 7 metu jai pakeite vaistus, nes buvo depresija, naujuju vaistu salutinis poveikis buvo manija menams! ir ka jus galvojat?! staiga ji pradejo tapyt... diena nakti paveikslas po paveikslo!! jau pardave ju uz >1000 euru! Neurologe patvirtino kad cia nuo vaistu, beje veliau surado ji tokiu pat likimo draugu kuriems tie vaistai trenke per menus ;) Tai ji atrado va tokia ligos puse, islipo is depresijos ir dabar gyvena bohemiska gyvenima ;) ne tik tapo bet ir daro papuosalus! pries tai 60 metu neturejo su menais nieko bendro!!
  va taip sita baisi liga jai padovanojo toki kitoki spalvota gyvenima..

  4
 3. 2018.09.05 19:35 (prieš 6 mėn.)

  MamulėMūūū parašė:
  mano uosviene serga Parkinsonu jau 10 metu. Kai po 7 metu jai pakeite vaistus, nes buvo depresija, naujuju vaistu salutinis poveikis buvo manija menams! ir ka jus g…

  Kaip smagu, kad jai taip atsivėrė galimybės! 😊O čia truputį atvirkštinė situacija - žmogus visą gyvenimą buvo labai meniškas, tapė, kūrė, o dabar kai smegenų atrofoja atsiradusi, nyksta raumenys, lėtėja judesiai, lovoje vos apsiverčia, kamuoliuką sunkiai sugniaužia, beveik nepaeina.. apie tapymą nė svajoti nedrysta kai teptuką vos nulaikytų.. o dar ir depresijos dasideda.. gal parašytumėt man privačiai ar kažkaip gal jūsų uošvienė norėtų pabendrauti su panašaus likimo žmogumi? Gal nurodytų kur rasti tą mendraminčių grupelę? Gal užmotyvuotų kažkaip, ar kad ir šiaip pasikalbėti su žmogumi, kuris supranta jos savijautą..

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras