Liūdna dėl draugo

Komentuoti
 1. Mazutis 2 m. 6 mėn.
  Mazyte 11 m. 6 mėn.

  2016.03.21 00:20 (prieš 2 m.)

  Sveikos visos,

  rašau čia, nes nežinau kam galiu pasipasakot.. Pažįstamiems bijau sakyt, o tylėt nebegaliu
  Taip kaip dabar jaučiausi labai labai seniai, maniau to jausmo nebeteks patirti po to kai sutikau Jį. Gavosi taip, kad visai neužilgo po mūsų draugystės pradžios aš užnėštėjau. Bijojau Jam sakyti, bet pasakiau - apsidžiaugė be galo. Apsigyvenome kartu. Ir po kelių mėnesių pradėjo vykti nesąmonės. Namo negrįždavo iki išnaktų, sakydavo, kad dirba. Atšalo, nebekreipia į mane tiek dėmesio kiek ankščiau, suprantu jei mes būtume kartu kelis metus, bet ne tada kai mes net metų kartu nesam..
  Šiandien vėl iš pačio ryto išskubėjo "į darbą" iki šiol jo nėra. Jokių sms ar įtartinų skambučių nepastebėjau, bet jaučiu, kad Jis kažką turi..
  Nežinau, merginos.... Tiesiog, norėjau pasipasakoti

 2. 2016.03.21 00:25 (prieš 2 m.)

  Tau geriausia butu jo paties paklausti, kodel tai darosi. Nebijoti. Nes blogiau darai tik sau ir vaikeliui. Tik nuosirdus pokalbis gali isgelbeti. Na, o jei jis nesigautu kokio tikiesi, tai bent jau as, ji iskart palikciau. Gal jam tiesiog depresija ar pan. Pasikalbekit

 3. Mazutis 2 m. 6 mėn.
  Mazyte 11 m. 6 mėn.

  2016.03.21 00:27 (prieš 2 m.)

  Visa bėda ta, kad jis nekalba su manim, aš bet kokia informacija turiu iš jo ištraukti. Skambinau prieš 10min, atmetė, galvojau kad šalia namų kur todėl nekelia, o jo vis nėra..

 4. 2016.03.21 00:31 (prieš 2 m.)

  Na, as istikro paklausciau, ar man iseiti. Gal pajutes gresme, jis prabiltu. Vyru, kaip ir moteru nesuprasi... jeigu turit kur iseiti bent jau laikinai, tikrai drasiai jo to paklausciau... negaleciau taip kentet, kaip jus

 5. Mazutis 2 m. 6 mėn.
  Mazyte 11 m. 6 mėn.

  2016.03.21 00:37 (prieš 2 m.)

  Bijau jei išeičiau, jam mūsų ir nebereiktų. Tiesiog žiauriai liudna viduj, baisiausia, kad nežinau ką galvoti. Bijau peržengt tą ribą kur jis pradės gal voti kad knisuosi prie jo...

 6. 2016.03.21 00:46 (prieš 2 m.)

  Va, didziausia musu, moteru, klaida - leisti elgtis taip, kaip nori. Va tada uzsilipa ant galvos ir sika atsiprasant. Kas geriau - leisti kiekviena diena buti nustumtai, ar tiesiog gyventi su savo atzalelem? Nes, gimus vaikui, situacija gali isvis pablogeti... jis nejaucia atsakomybes pries jus arba jauciasi "nuskriaustas" ir todel daro ka nori. Nebijokit pasakyti artimiesiems - tik jie gali matydami sitacija jums nuosirdziai padeti.. nes jei jus pati bijot, tai niekas nepatars ir stebuklas tikrai nenutiks... galit tyliai kenteti ir buti ta pelene, arba garsiai pasakyti, ka jauciate ir buti nugaletoja, kad ir kas jusu laukia..

  3
 7. Mazutis 2 m. 6 mėn.
  Mazyte 11 m. 6 mėn.

  2016.03.21 00:55 (prieš 2 m.)

  aš visiškai priklausoma nuo jo ir jis tą žinodamas elgiasi kaip nori, nes žino, kad nepabegsiu nuo jo.

 8. 2016.03.21 01:00 (prieš 2 m.)

  Na, tuomet belieka tik saves gailetis... papsipasakokit sau artimiems zmonem, nes gyvendama uzsisklendusi su sia problema prisidarysit daug sveikatos problemu... ir jei esat visiskai nuo jo priklausoma, tada tiesiog imkit ir dziaukites gyvenimu, lepinkit save, maziau kreipkit i ji demesi ir duodu 100%, kad jis atsisuks. Yra keli tokie desniai, kurie veikia visiems vyrams..

  2
 9. 2016.03.21 07:53 (prieš 2 m.)

  Zmones pragyvena metu metus ir vyram taip nutinka tokios krizes. O jus neseniai susipazine jau laukiates ir kartu gyvenat. Manau naturalu, kad zmogus soke yra. Neisivaizduoju kaip kitaip gali buti, kai nesi apsiprates su zmogumi, mazai ji pazisti ir viena diena isoki i bendra gyvenima su didele atsakomybe kudikiu. Nereikia tik pradeti sakyti koks jis kiaule, kaip moteriai jaustis. Aisku cia yra labai blogai toks vyro elgesys. Bet vyrai yra kitokie nei moterys. Reikia bandyt kalbetis. Kazkaip viska isspresti. Nes kad veliau gimus kudikiui nebutu tik blogiau

 10. 2016.03.21 07:55 (prieš 2 m.)

  mazhylja parašė:
  aš visiškai priklausoma nuo jo ir jis tą žinodamas elgiasi kaip nori, nes žino, kad nepabegsiu nuo jo.

  O kaip jus gyvenote pries tai, jei esat nuo jo priklausoma? Matau turite dar viena vaika, tad kazkur gyvenote ir dirbote pries tai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras