Maitiname vaikučius mišinukais

Komentuoti
  1. 2018.12.17 21:21 (prieš 3 mėn.)

Saulelemama parašė:
    Reikės pasitarti dar su gydytoja. Manau mazylei tikrai nieko blogo nuo nevirinto vandens, tik nesu tikra ar misinuka galima ruosti is dalinai nevirinto vandens.

Tai va, aš irgi tik dėl šito abejoju, nes juk jau geria ir viskas ok,tai tik įdomu ar patį mišinuką neįtakoja tai,jog nepilnai virintas vandeniukas jei išsiaiškinsit, parašykit čia įdomumo dėlei

1
  2. 2018.12.20 15:01 (prieš 3 mėn.)

Rusaitė parašė:
    Tai va, aš irgi tik dėl šito abejoju, nes juk jau geria ir viskas ok,tai tik įdomu ar patį mišinuką neįtakoja tai,jog nepilnai virintas vandeniukas jei išsiaiškin…

Vis dėl to gydytoja patarė mišinuką gaminti tik iš virinto vandens, kad tikrai apsidrausčiau nuo galimų apsinuodyjimų blogai paruoštu mišinuku.

3. 2018.12.20 18:15 (prieš 3 mėn.)

Saulelemama parašė:
    Vis dėl to gydytoja patarė mišinuką gaminti tik iš virinto vandens, kad tikrai apsidrausčiau nuo galimų apsinuodyjimų blogai paruoštu mišinuku.

Va kaip, matot. Šaunu, žinosiu ir pati ateityje, ačiū ;)

4. 2019.01.08 12:35 (prieš 2 mėn.)

Sveikos damos
    Norėjau paklaust kaip Lietuvoje, ar reikia į gimdymo namus veštis mišinuką ir buteliuką? Kokį mišinuką rekomenduotumėte nuo pirmų dienų, perkant LT.
    Ačiū

5. 2019.01.08 13:53 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, kokį mišinuką rekomenduotumet esant kietiems viduriukams?

6. 2019.01.08 15:18 (prieš 2 mėn.)

Gal kas turi parduoti kaune pabandymui Belakt comfort?

7. 2019.01.08 20:04 (prieš 2 mėn.)

Ale_x parašė:
    Sveikos damos
    Norėjau paklaust kaip Lietuvoje, ar reikia į gimdymo namus veštis mišinuką ir bute…

Sveiki, jei tik primaitinimui, tai man davė ligoninėje, jei pastoviai maitint norit tik su mišinuku, tai manau reik savo turėt ir mums davė iš taurelės, buteliukų jokių su mišinukais iš patirties galiu pasakyt,kad čia neįmanoma patart. Kas tinka vienam,tai kitam netiks. Mūsų mergytei joks netiko iš parduotuvės, kuriais prekiauja LT. Nuo VISŲ bėrė..ir dzin EKO ar dar koks brangiausias. Tai išbandėm visų giriamą Bellakt baltarusišką ir supratom,kodėl taip jį giria,nes tik jis tiko ir viską sutvarkė - nei kažkokių stiprių diegliukų, nei veido bėrimo ir su tuštinimosi viskas susitvarkė

1
  8. 2019.01.08 20:32 (prieš 2 mėn.)

Rusaitė parašė:
    Sveiki, jei tik primaitinimui, tai man davė ligoninėje, jei pastoviai maitint norit tik su mišinuku, tai manau reik savo turėt ir mums davė iš taurelės, bute…

Dėkui

9. 2019.02.17 12:56 (prieš 1 mėn.)

Kaip tą tokį mažą kiekį pradinio maitinimo mišinuko padarydavot pirmom dienom... yra gal kažkokia tara tam mažytė ar kažkaip kitaip. Ačiū už atsakymus

10. 2019.02.17 13:52 (prieš 1 mėn.)

Ale_x parašė:
    Kaip tą tokį mažą kiekį pradinio maitinimo mišinuko padarydavot pirmom dienom... yra gal kažkokia tara tam mažytė ar kažkaip kitaip. Ačiū už atsakymus

Tai gal bandykit pati maitint iš pradžių?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras