Maitiname vaikučius mišinukais

Komentuoti
  1. 2019.05.04 13:18 (prieš 2 mėn.)

tomKA parašė:
    Bet holle kainos atžvilgiu labai brangu.. O dėl belakt kiek girdėjau tai daugumai problemos susitvarko ji pavartojus

Na rinktis Jums pagal galimybes

2. 2019.06.19 14:50 (prieš 1 mėn.)

Reikia pagalbos ☹️ mano lelytei 2 savaitės, nuo gimimo valgo mišinį. Dabar labai pradėjo kankinti pilvo pūtimas ir diegliai. Iš pradžių naudojome aptamil lyg ir viskas gerai buvo, bet nusprendėme pabandyti aptamil comfort kur nuo pilvo pūtimo. Ar čia tik sutapimas ar nuo šito comfort ir prasidėjo bėdos. Bet juk mišinys specialiai nuo pilvo pūtimo, o pučia vistiek baisiausiai, vaikiukas kankinasi ☹️☹️☹️

3. 2019.06.19 15:13 (prieš 1 mėn.)

Jis žymiai tirstesnis yra nei įprasti, tai gal dėlto ir pučia. Mes naudojom hipp organ8c combiotic, jokių bėdų nebuvo ir tiko po 4 nesėkmingų kiti misinuku bandymo.
    O šiaip misinuku negali kaitalioti, nes taip susigalvojo te pamėginti. Jei vaikui tiko tai ir duodate ta pati. Organizmui plius minus 2sav reikia kad pasimatytu tinka ar netinka misinukas

4. 2019.06.19 15:13 (prieš 1 mėn.)

Belukas parašė:
    Reikia pagalbos ☹️ mano lelytei 2 savaitės, nuo gimimo valgo mišinį. Dabar labai pradėjo kankinti pilvo pūtimas ir diegliai. Iš pradžių naudojome aptamil lyg ir vis…

Šiaip nereikėjo keisti jei viskas tiko. Kadangi visiems kūdikiams tie pilvo diegliukai yra, tuo labiau jei kažkokių bėdų nebuvo daugiau(tokiu kaip vidurių užkietėjimas, atpilimas ar dar kažkas). O tie specialus čia jau dažniausiai gydytojai paskiria, čia tiems kūdikiams kuriems tikrai yra bėdų.. Manau kad geriau grįsti prie senojo, kadangi pilvo diegliukai kažkur iki 4men susitvarko. Jei iš lasiuku tai mums labai padėjo sab simplex, jie kūdikiams tinkami

5. 2019.06.19 16:40 (prieš 1 mėn.)

Belukas parašė:
    Reikia pagalbos ☹️ mano lelytei 2 savaitės, nuo gimimo valgo mišinį. Dabar labai pradėjo kankinti pilvo pūtimas ir diegliai. Iš pradžių naudojome aptamil lyg ir vis…

Mums nei aptamilis, nei hipas netiko, daug isbandem, db Frisolac comfort naudojam. Nuo putimo rekomenduoju Grip water, o nuo diegliu vaistu nera, tik apmazina truputi skausma, mum geriausiai tiko colic calm, mes irgi vargstam su pilvais

6. 2019.06.19 16:43 (prieš 1 mėn.)

Belukas parašė:

Mes keitem aptamil i hipp combiotik. Mums tas comfortas irgi netiko. O hipp sutvarke

7. 2019.06.19 16:50 (prieš 1 mėn.)

Ale_x parašė:
    Kaip tą tokį mažą kiekį pradinio maitinimo mišinuko padarydavot pirmom dienom... yra gal kažkokia tara tam mažytė ar kažkaip kitaip. Ačiū už atsakymus

Kai mazylus neprivalge mums atnese taurele su reikiamu misinuko kiekiu. Reikejo tik vandenuko isipilt. Ir jei neuzteks jusu pieno, jokio buteliuko. Su svirkstu maitint, kad poto vaikas imtu kruti.

8. 2019.06.19 16:52 (prieš 1 mėn.)

Siaip jeigu sunkiai kakoja leliukai patarciau geruju bakteriju bio gaia i pora porciju ilasint. Tikrai padejo.

9. 2019.06.19 17:30 (prieš 4 sav.)

Belukas parašė:

Duokit lasiuku nuo pilvo putimo

10. 2019.06.19 20:47 (prieš 4 sav.)

O sakykit ar jums hipp misinukas nesmirdi? dabar geriam aptamil, bet kai anksčiau buvau nusipirkus tai hippas tokį specifinį kvapą turi, paragavau, tai ir neskanus koks

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras