Maitinu krūtimi kuo ilgiau

Komentuoti
  1. 2018.04.27 16:22 (prieš 1 m.)

Mamantė26 parašė:
    Aš pamenu kelis kartus nutraukinėjau, kai norėjau palikti savo mamai, per parą laiko nutraukiau 180ml... Per parą!!! Tai vadinas išvis pieno neturėjau, oru maitinau…

Va va, vaikai oru sotūs tiek laiko!

2. 2018.04.27 19:49 (prieš 1 m.)

Mavitidi parašė:
    Tai nuo 2m.tas 25%MP dar pamazeja,taip iseina. NORS CIA VISOS MAMYTES FORUMOUSE SAKO IR KIEK STRAIPSNIU TEKO SKAITYT ,RASO,KAD JOKIU BUDU PIENO KIEKIO NEGALIMA SKAI…

Na del nusitraukinejimo nepakomentuosiu, maniskis visad nusitraukia pats kiek nori

3. 2018.04.28 18:24 (prieš 1 m.)

bebriuke83 parašė:
    Aš nesuprantu nutraukti pieno matavimo, nors du vaikus žindžiau, nė karto nenusitraukinėjau pažiūrėti, kiek jo turiu

As nusitraukiu ne del ziurejimo,o del uzsikimsusiu latakeliu😐arba tada,kai vaika palieku vyrui priziureti.Taip ir gaunasi,kad matau,kaip kas 1men.kaip burtu lazdele vis po 10ml.pamazeja.

4. Augustinas 7 mėn. 6 d.
    Evelina 2 m. 11 mėn.

2018.05.04 16:15 (prieš 1 m.)

Mavitidi parašė:
    As irgi uz,kad nesikankinti mamytei?Nenorejau nieko izeist klausdama ar tiek ilgai maitinsit kol visi 20 dantu bus.TACIAU kazkada vistiek mamos baigia maitinti,kiek…

Ribos kaip ir nėra, iš tiesų. Pagal gamtą, iki 7 metų nusijunko visi Bet dažniausiai niekas tiek netrunka. Aš turiu kelias drauges, kurios nenujunkė išvis, o patys vaikai, tai vienos nusijunkė abu vaikai apie 3,5 m., kitos - apie 4, žinau mamų, kurių vaikai iki 2 metų patys nustojo prašyti pieno. Tačiau jei matote, kad vaikas po truputį kaip ir pasiruošęs būti be pieno, pavyzdžiui, jam lengva pasiūlyti kitą veiklą/atsigerti vandens ir yra noras mažinti žindymą, tai kodėl ne.

4
  5. 2018.06.21 15:05 (prieš 1 m.)

Mano vaikui 4 metai, kitam vaikui - po poros men 2 metai. Nebuvau nustojusi zindyti per nestuma. Viskas vyksta labai sklandziai. Bandziau su indeliais zaisti tik kai buvo pirmagimiui koks menesis. Paskui visiskai atsisakiau nusitraukineti. Abu auga be ciulptuko visai. Taciau! Tai yra sunku. Be nesykliu ir ciulptuku vaiku auginti neimanoma. Reikia butinai nesykles. Taip, vaikai budavo parekia, bet manau, su ciulptukais irgi buna kad rekia. Taip auginti vaikus, galiu drasiai pasakyti, yra kaip viduramziais be jokiu buldozeriu ir kranu akmens pili statyti. Vargdavau labai stipriai, nors yra vienareiksmisku pliusu: stipriausias rysys tarp manes ir vaiku, kuomet labai lengva suprasti del ko ir kokios nuotaikos vaikai, net ka jie galvoja ir kodel, jokiu problemu ateity su sakandziais, ir, mano galva, didziausias geris - kada suserga, juos reikia girdinti pastoviai, tai neturejau niekada problemu sitoj vietoj. Pora kartu guledavo paslikai su 41 temperatura, tai dekojau Dievui, kad turiu tokia burtu lazdele.

2
  6. 2018.07.30 13:54 (prieš 11 mėn.)

Prašau debar neužmėtyti manęs akmenimis, nes, kaip jau rašyta, visos turi savo nuomonę ir visi vaikai skirtingi. Bet…
    Ko nesuprantu, tai žindymo iki 3, 4, 5 metų. Ir ypač miegojimo kartu su vaiku ;)
    Pirmą vaiką žindžiau lygiai 10 mėnesių. Metų turėjau palikti jį savaitei, tai, kad nebūtų traumų dėl staigaus nutraukimo ir turėčiau laiko, jei netyčia nepavyktų, pradėjau nujunkyti anksčiau. nuo pusės metų pradėjau duoti normalaus maisto ir savo pieną kartais pakeisti mišinukais. Taip ir nustojau žindyti, nebuvo jokių naktinių košmarų.
    Man žindymas nebuvo nei malonumas, nei kančia. Priėmiau tai kaip savaime suprantamą ir būtiną procesą. Lygiai kaip nėštumą, jei nori turėti vaikų, arba gimdymą, kuriuo turėtų baigtis nėštumas. Žindymas nepatiko kaip fizinis procesas: iš pradžių ir spenelius skaudėjo, ir tą pieną tampytis nelabai lengva Bet žindyti yra super patogu: pienas visada paruoštas, tinkamos temperatūros, nereikia plauti indų. Tai sveika vaikui, mamai ir taip toliau. Žinau teoriją, tai buvau nusiteikusi žindyti mažiausiai pusmetį, kaip rekomenduojama. O paskui, sakiau, žiūrėsiu. Galvojau, kad gal išdygus dantims reikės nustoti, nes jie man didelio malonumo nesuteiks, bet vaikas nepradėjo kandžiotis ;) Tai nebuvo reikalo nustoti. Bet vėliau nustojau ir nieko blogo nenutiko. Vaikas per pustrečių metų nėra rimtai sirgęs (net eidamas į darželį), tai, panašu, ir 10 mėn. užteko.
    Man tikrai nešlykštu žiūrėti į žindančias mamas. Aš pati maitindavau visur ir visada, kai tik vaikas norėdavo. Ir gatvėje, ir parduotuvėje, ir prie vaikų (tikiuosi, nė vieno neištvirkinau, beje, nė trupučio nesidomėjo, ką darau), ir kavinėse, ir namie prie pietų stalo. Niekas niekada neprašė slėptis, nustoti, prisidengti ar dar kažką. Nes nelaksčiau pusnuogė. Bet ir niekada niekuo papildomai nesidengiau, viskas daroma proto ribose ir sveikai mąstantys žmonės supranta, kad tai tėra valgymo procesas, o ne fotosesija „Playboy“.
    Bet jau paaugus vaikui supratau, kad man limitas - kai vaikas ima vaikščioti. Nesakau, kad vėliau šlykštu, nes vaiko maitinimas nėra šlykštus procesas, tik man keistai atrodo. Kol gali vaiką laikyti ant rankų, viskas faina, o paskui kaip? Tačiau visos turi teisę rinktis.
    Tik jei tai pasidaro fizine kančia, trukdo miegoti ir tt, tikrai nutraukčiau, kad ir kokių gerų norų turėčiau.
    Ir visada buvau prieš miegojimą kartu su vaiku, net jei taip patogiau maitinti. Pirmiausiai - dėl saugumo, nes neatsakau už savo judesius miegant (nors, panašu, kažkoks instinktas neleidžia užgulti vaiko). Aš miegu su vyru, ne su vaikais ar visa šeima. Galų gale koks poilsis, kai lova pilna žmonių? Esu savaitę miegojusi vienoje lovoje su vaiku, kai jam buvo 4 mėn. Kančių keliai… Jis sujuda - aš atsibundu, aš verčiuosi - jis ima verkti. Ačiū, daugiau nereikia. Nepamenu, kad būčiau pati miegojusi su tėvais. Abu mūsų vaikai nuo pirmos dienos miegojo lopšyje, vyresnis jau seniai seniai miega savo lovoje atskirame kambaryje. Rytais paprastai ateina į mūsų lovą, bet tik pagulėti 10-15 min. Kartais ateina ir vidury nakties, bet vyras nuneša atgal, pabūna kartu ir viskas.

1
  7. Meja 6 m. 3 mėn.

2019.01.17 21:37 (prieš 5 mėn.)

Labas vakaras. Mano mergaite gime sekmadieni. Antradieni vakare buvome jau namie. Pirma naktis kaip ir nk bet vakar vakare mergaite po maitinimu pradejo spardytis . Garsiai daug bezda o oamperse radu pripurksta geltonu ismatu. Ir taip purskaluoja kelis kart dienoje. Iki 4ryto praktiskai nemiegojo. Prabuvo ant ranku verke lb spardesi. Vis purksdavo i pampi. Snd diena ir kelis kart buvo kad pyksta duoda su kojom tada lyg valgo vel pyksta ir vis ipurskua i pampi. Visa lb nerami. Ar tai galu buti nuo mano pieno ? Gaila jos. Uzpakaliukas visas raudonas nebezinau ka daryt

8. 2019.01.17 22:09 (prieš 5 mėn.)

Abror parašė:
    Labas vakaras. Mano mergaite gime sekmadieni. Antradieni vakare buvome jau namie. Pirma naktis kaip ir nk bet vakar vakare mergaite po maitinimu pradejo spardytis .…

Matyt pilvo diegliukai 🤔Pabandyki ryt nusipirkti geruju bakteriju arba (ir) lasiuku nuo pilvo diegliuku kolinox, simetigast, espumisan, na visokiu yra.

9. daktariukė 3 m. 10 mėn.
    programukas 6 m. 6 mėn.

2019.01.18 12:44 (prieš 5 mėn.)

Abror parašė:
    Labas vakaras. Mano mergaite gime sekmadieni. Antradieni vakare buvome jau namie. Pirma naktis kaip ir nk bet vakar vakare mergaite po maitinimu pradejo spardytis .…

Kavos ar juodos arbatos negeriat?

Pieno daug? Kaip krūtis keičiat? Apžioja gražiai, oro neprisiryja?

Gali būti, kad pykimai labiausiai susiję su pratinimusi prie tuštinimosi proceso. Žindymas sukatyvina peristaltiką, tas kelia dar nepažįstamus pojūčius ir dėl to nerami.

Mums (kažkiek) padėdavo paguldymas ant mano krūtinės kartu su oda prie odos kontaktu, pasūpuodavau tuo pačiu ir po kiek laiko užmigdavo.

O šiaip kad naktį nemiega, tai irgi nestebina: nepamirškit, kad tokie mažučiai dar neskiria dienos nuo nakties (oda prie odos šiuo klausimu irgi pasitarnauja, nes hormonų pagalba padeda mokytis paros laikų).

10. Meja 6 m. 3 mėn.

2019.01.18 14:00 (prieš 5 mėn.)

Boružėlytė parašė:
    Kavos ar juodos arbatos negeriat?

Diena buvau gerusi kavos balintos su pienu be kofeino. Ar tokios ir negalima ? Dar buvau valgius obuoliu nuluptu. Tai manau ir negerai. Vakar vakare pradejau duoti espumuzan lasiuku kiekvieno maitinimo metu. Nakti ismiegojo puikisi kelesi kas 4val valgyti ir taip teko zadinti. Valgant vis pirsciojo bet jau be piktumo. Nakti eme tik viena kruti kitos ne ir taip du syk. Ta kurios neime buvo kietesne pilna tokia ir ji nervavosi jai nejo jos paiimti. Bet ryte seip ne taip isiuliau. Kartais ji nori valgyt bando apziot speneli bet neina pradeda nervuotis. Kita kart paima gerai. Snd ryte jau abi krutys pagaliau minkstos ir mazdaug vienidai pilnos. Iki snd maniau jos sprogs. Nanau viskas reguliuojasi taisosi. O tas skausmas kol pradeda zysti pacioj pradzioj maitinimo islieka visada ar jis paskui dinks ? Net dantis sukast kita kart tenka kaip skauda ptadzioje zindymo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras