Grupė

Mamos būrėjos, astrologės, tarologės ir kitų ezoterinių pakraipų :) Bei joms prijauciancios :) (Arch

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.02.05 14:59 (prieš 4 m.)

  Mielosios mamytes, mielai kvieciu prisijungti prie sios uzdaros grupes ka domina ivairus mistiniai dalykai, pomirtinis gyvenimas, astrologija, Taro kortos , mistika, pranasingi sapnai ir dar daugybe kitu ivairiu mums nepazintu dalyku. Kvieciu visas dalintis savo mintimis, potyriais, isgyvenimais ar siaip tiesiog pabendrauti apie visa tai Grupes sukurimo tikslas yra, kad mes ismoktumem daugiau pazinti kita mums nezinoma pasauli, ismoktume save apsaugoti nuo blogu neigiamu energiju, zmoniu ir dvasiskai tobuletumeme kaip asmenybes ir kaip sielos
  Taipogi iskart perspeju, kad labai konfliktuojancios asmenybes, du kartus bus perspejamos, trecia deja teks salinti bendru musu balsavimu. Si grupe ir sukurta uzdara is analogiskos atviros, kad apsisaugoti nuo konfliktuojanciu asmenybiu.
  Kagi, tikiuosi visiems bus cia idomu, pasisemsime visi kazko naujo ir graziai bendrausime

  Idedu ,Tevu darzelio'' uzdaru grupiu taisykles :
  BENDROS UŽDARŲ GRUPIŲ TAISYKLĖS
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Uždarų grupių dalyviai privalo pasižadėti neatskleisti jokios informacijos, kurią jie gavo būdami uždarų grupių nariai.
  Dalyviai turi patvirtinti, kad:
  a) Pasižada niekam neatskleisti grupėje pateikiamos informacijos, įskaitant nuotraukas ir asmeninius duomenis, ne šios grupės nariams.
  b ) Supranta, kad bet kuris grupės dalyvis gali panaudoti šioje pokalbių grupėje gautą informaciją negeriems tikslams, todėl pasižada paslaptimis ir asmenine informacija dalintis įvertinę galimą riziką.
  c) Pasižada niekam kitam neleisti naudotis savo profiliu ir saugoti profilio prisijungimo duomenis.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  UŽDARŲ GRUPIŲ ADMINISTRATORIAUS ATSAKOMYBĖ
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Uždarų grupių administratorius negali kviesti į grupę asmenų, kurių nepažįsta, ir kuriais negali pasitikėti.
  2. Uždarų grupių administratorius turi teisę pašalinti iš uždaros grupės narius, pažeidusius bendras forume taisykles, taip pat nedalyvaujančius grupės bendravime. Už BENDRŲ UŽDARŲ GRUPIŲ TAISYKLIŲ pažeidimą, grupės narys gali būti šalinamas be įspėjimo, visais kitais atvejais grupės administratorius prieš pašalindamas grupės narį, turi jį įspėti ir nurodyti pažeidimą.
  3. Uždarų grupių administratorius grupės administravimo teises gali suteikti kitam grupės nariui, kuriuo pasitiki ir už kurio veiksmus gali prisiimti atsakomybę.
  4. Jeigu uždara grupė yra atvira naujiems nariams, uždarų grupių administratorius turi stengtis kuo greičiau patvirtinti arba atmesti dalyvavimo grupėje paraiškas.
  5. Uždarų grupių administratorius yra pilnai atsakingas už tvarką savo sukurtoje / administruojamoje uždaroje grupėje.

  PAGRINDINĖS TAISYKLĖS:
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nerašykite to, ko patys nenorėtumėte perskaityti. Jei esate blogai nusiteikę, įsiaudrinę ar supykę, prieš publikuodami žinutę dar kartą ją perskaitykite ir pagalvokite, ar ji jums neatrodytų įžeidžianti, jei ją būtų parašęs kas nors kitas jums? Jei išsilieti būtina, tai galite padaryti Forume "Pasipykim"
  2. Asmeniškumai, keiksmažodžiai (taip pat ir jų sutrumpinimai ir kitokie maskavimai), nepagarbus bendravimas su kitais forumo dalyviais, konfliktų kurstymas yra netoleruojamas. Į asmenį ar jo nuomonę nukreipti įžeidimai bus cenzūruojami, o juos parašę dalyviai įspėjami (kraštutiniu atveju blokuojami be įspėjimo).
  3. Nenaudokite šio forumo reklamai (taip pat ir paslėptai). Skelbimams yra skirta vienintelė vieta – „Skelbimų lentynėlės“ rubrika. Nuorodos į reklaminius skelbimus ne "Skelbimų lentynėlės" temose taip pat laikomi reklaminiu brukalu.
  4. Prašymus balsuoti galima talpinti temoje „Tema prašymams balsuoti“ , bei mamų forumuose ir uždarose grupėse, kuriuose nuolat bendraujate (pvz. Kovo mėn. mamytės), tačiau jei įrašas susilaukia bent vieno neigiamo vertinimo, jis yra trinamas. Prašymams dalyvauti apklausose skirta tema „Tema, skirta prašymams užpildyti apklausas“. Teminėse diskusijose paskelbti prašymai balsuoti ar dalyvauti apklausose yra laikomi forumo šiukšlinimu, net jei esate nuolatinis/-ė temos dalyvė.
  5. Asmeninės Žinutės (AŽ) skirtos asmeniniam bendravimui. Reklaminio brukalo, prašymų balsuoti siuntimas į AŽ yra taip pat laikomas šiukšlinimu. Už AŽ šiukšlinimą pasiliekame teisę blokuoti be įspėjimo.
  6. Stenkitės rašyti sklandžia ir taisyklinga lietuvių kalba, naudodami lietuviškus rašmenis. Plačiau apie tai, kodėl tai naudinga jums – čia.
  7. Gerbkite kitų privatumą ir saugokite savo asmeninę informaciją: neskelbkite forume savo el. pašto, namų adreso, telefono Nr. ir kitų duomenų. Jei reikia, kitam forumo dalyviui galite šiuos duomenis perduoti per Asmeninę Žinutę (AŽ).
  8. Fiktyvūs ar kitokių įtarimų sukėlę profiliai bus blokuojami. Tokiems priskiriamos ir forumo medūzos, bei to paties vartotojo sukurti antras (ir t.t.) profiliai, kuriais prisidengiant kuriamas menamas palaikymas diskusijose.
  9. Jei pažeidžiamos šios pagrindinės taisyklės, forumo nariui gali būti apribota galimybė rašyti forume iki jis/ji patvirtins, kad su forumo taisyklėmis susipažino ir jų laikysis. Piktybiškai taisyklių nesilaikantys ir įspėjimų nepaisantys dalyviai bus blokuojami.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  RAŠYDAMI ATSAKYMĄ:
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rašykite išsamius atsakymus. Jei atsakymas yra vienas žodis ar tik šypsenėlė, jis yra bevertis. Gerbkite forumo lankytojų laiką ir neverskite jų „skaityti“ tokius pasisakymus.
  2. Nešiukšlinkite. Su diskusijos temomis nesusiję pranešimai, prašymai balsuoti, ir reklaminis brukalas („spamas“) bus trinami, o juos talpinantys vartotojai įspėjami arba blokuojami.
  3. Nenukrypkite nuo temos. Jei jaučiate, kad diskusija krypsta į lankas, pasiūlykite kitiems aktyviai joje dalyvaujantiems persikelti į atitinkamą forumo temą arba grįžkite prie temos, nurodytos pavadinime. Jei nei viena esama tema netinka, susikurkite naują arba išsikalbėti galite temų grupėje „Diskusijos apie nieką“ .
  4. Gerbkite kitokią nuomonę. Tiesa retai kada būna viena, tad neįžeidinėkite kitų, jei Jūsų nuomonės nesutampa.
  5. Nepasiduokite provokacijoms. Nesivelkite į diskusijas su chamais. Praneškite mums apie įžeidžiančius komentarus ir mes imsimės priemonių.

  8 1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.