Mamytės Airijoje :) Visos labai laukiamos :)

Komentuoti
  1. 2018.01.23 00:54 (prieš 1 m.)

Manau viskas proto ribose yra OK, ir vaikams kažkiek panaktineti, valanda, keletą... Bet ne žadinti ir naktimis kažkur tampyti juos... Arba vat pvz šventėme Kalėdas su draugais pas mūsų liko nakvynei su dviem vaikučiais, buvo kur pernakvoti tai aš nematau čia nieko blogo.... Tik aš karštai priimu nes pabodo klausyti nesąmonių ir is svetimų dar....
    P. S akmuo į mano daržą akylai stebiu mažylį pastoviai, man baisu jog ji užgaus didesni vaikučiai ir pan... Drauge vis sako palik tu ji ramybėje, nu tikrai reiktų daugiau laisvės duoti, savarankiškumo už save pastovėti, bet man baugu, gal su pirmu vaiku viskas baugu....

2. 2018.01.23 14:26 (prieš 1 m.)

..upse.. parašė:
    Manai, misinuku maitina tik del to, kad galėtų pagerti?

O kokios priežastys būna maitinimo mišinuku?Pieno gali neturėti tik 2%moterų,dėl genetikos.Sunkiai dirbant jo visada bus

1
  3. Erikas 8 m. 8 mėn.

2018.01.23 14:51 (prieš 1 m.)

Egli Ja parašė:
    O kokios priežastys būna maitinimo mišinuku?Pieno gali neturėti tik 2%moterų,dėl genetikos.Sunkiai dirbant jo visada bus

Aisku, pikta teta jus as nemaitinau pati, nu bet tikrai ne todėl, kad gerti galėčiau

4
  4. 2018.01.23 15:10 (prieš 1 m.)

..upse.. parašė:
    Aisku, pikta teta jus as nemaitinau pati, nu bet tikrai ne todėl, kad gerti galėčiau

Mes 5 mergos seimoje ir deja tik viena is ju teturejo pieno (na as dar savo nezinau nes laukiuosi pirmo). Tai jau sakykim 4 merginos 8vaikai tarp ju ir tik viena sesuo savo tris maitino krutimi nes tik ji teturejo pieno. Tai net vienoje seimoje daugiau nei 2%.

5. 2018.01.23 15:43 (prieš 1 m.)

Prom parašė:
    Mes 5 mergos seimoje ir deja tik viena is ju teturejo pieno (na as dar savo nezinau nes laukiuosi pirmo). Tai jau sakykim 4 merginos 8vaikai tarp ju ir tik viena se…

Nepykit, bet nekalbėkit nesamonių. Pasidomėkit daugiau apie žindyma ir suprasit, kad visos turėjo pieno,tik buvo žinių stoka.
    P.s. nesu prieš maitinant pm, nes pirmagimis nuo penkto mėnesio pradėjo gaut pm. Tik tiek, kad kitos nepasidomi ir sako "neturėjo pieno".

4
  6. 2018.01.23 16:57 (prieš 1 m.)

..upse.. parašė:

Visiškai neesu pikta,bet aš irgi būčiau palūžus gal jau pirmąjį mėnesį,jei nebūčiau radus žindymo grupės.Pieno yra tik reikia jį "užsidirbti".Kaip minėjau pirmąjį mėnesį jau gal būčiau palūžus,maitinu jau 15mėn.

3
  7. 2018.01.23 17:06 (prieš 1 m.)

Egli Ja parašė:

Geriau net nepradeti sitos temos ??‍♀️??‍♀️?
    As alkoholio isvis nevartoju.. pirmagimy be problemu maitinau kol pats atsisake.. o su antru deja taip neisejo,tenka maitinti pm..
    Ir nemanau kad nei as nei mano vaikas blogesnis nuo to jus gatveje eidama, ar susipazindama su naujais zmonemis neskirstote kaip kas buvo maitintas

Arsi ta tema maitinimo ?

3
  8. 2018.01.23 18:11 (prieš 1 m.)

Egli Ja parašė:

Cia kiekvienos moters asmeninis reikalas ir jos pasirinkimas maitinti ar ne. Kuri nori gali maitinti ir iki 3 metu,tik is sono idomiai atrodo kai vaikas viesoje vietoje pleso mamai rubus prasydamas kruties...

2
  9. 2018.01.23 19:28 (prieš 1 m.)

darijaa parašė:
    As alkoholio isvis nevartoju.. pirmagimy be problemu maitinau kol pats atsisake…

darijaa parašė:
    As alkoholio isvis nevartoju.. pirmagimy be problemu maitinau kol pats atsisake…

Nei vienas vaikas nėra kažkuo pranašesnis ar kažkuo blogesnis. Ir visos mamos savo vaikus beprotiškai myli nepriklausant kaip maitino. Tik tiek, kad man pikta skaityt, kad yra klaidinamos kitos mamos, dėl kai kurių žinių stokos. Jeigu neįdomi žindyno tema, tad geriau susilaikyt nuo savo "tuščių" komentarų.

2
  10. 2018.01.23 20:55 (prieš 1 m.)

Gileda parašė:
    Cia kiekvienos moters asmeninis reikalas ir jos pasirinkimas maitinti ar ne. Kuri nori gali maitinti ir iki 3 metu,tik is sono idomiai atrodo kai vaikas viesoje vie…

Va ir prasideda.Visos nežindančios mamos,kažkodėl piešia tokį vaizdą,kad VISI VAIKAI DRĄSKO rūbus,plėšo,tampo papus atsiprašant ir dar VIEŠUMOJE ???? Maniškis niekada nedrąskė,net neprisilietė prie krūtinės.aš jį išmokiau gestų kalbos,kad užsinorėjęs galėtų parodyti.
    Ir taip visos mamos yra geros mamos,kad ir kokį kelią pasirenka,bet sutinku su tuo,kad tai yra žinių stoka.Mano kelyje ačiū dievui atsirado,kas patarė,nes irgi būčiau metus tikriausiai.

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras