Mamytės Airijoje :) Visos labai laukiamos :)

Komentuoti
  1. 2018.10.25 19:01 (prieš 7 mėn.)

EvieV parašė:
    Tai taip ir buvo, pasigalvojau ir atsisakiau dekui, taip issamiai. Panasiai ir galvojau kad buna, tai dabar tik tiketis kad GP gerai ir noriai priziures. O kada …

Turim
    Pas GP as ejau tik 2 kartus istikro, viena nes ligonines vizitas toli buvo, kita nes ligonine liepe del spaudimo pas GP nueit ir viskas, seip man nlb kaip ir reikejo ir nemaciau reikalo eit, gerai jauciausi
    Del diabeto berods 26ta savaite dare.

2. 2018.10.25 20:20 (prieš 7 mėn.)

EvieV parašė:
    Na tuoj eisiu, tikiuosi ir man taip. Nes kiek girdejus cia kiekvienas GP kaip nori taip daro o pirmo vizito metu is vis nieko nedare - tik laiska ligoninei dave…

Cork’e.

3. 2018.10.26 14:29 (prieš 7 mėn.)

Fathiyah parašė:
    Turim
    Pas GP as ejau tik 2 kartus istikro, viena nes ligonines vizitas toli buvo, kita n…

Dekui linkiu ir toliau gerai jaustis ir gero gimdymo

1
  4. 2 m. 1 d.

2018.11.15 23:22 (prieš 6 mėn.)

Sveikos merginos. Aš čia ne i tema , bet bandau klausti. Klausimas butu apie elektra.. Gal kuri nors pildosi elektra ? Ta prasme nueini su elektros kortele i terminala ir paduodi ta kortele ir pardaveja papildo ta suma kokua nori , poto suvedi ta koda i skaitliuka ir pasipildo elektra. Gal kuri nors zino , kaip patikrinti likuti elektros skydinei ??? (Ta prasme kiek liko pinigu)

5. Popkorniukė 3 m. 11 mėn.

2018.11.23 01:41 (prieš 6 mėn.)

MMAŽŽĖ parašė:
    Sveikos merginos. Aš čia ne i tema , bet bandau klausti. Klausimas butu apie elektra.. Gal kuri nors pildosi elektra ? Ta prasme nueini su elektros kortele i termin…

Pas mus yra pyenergy ar kazkoks panasus, tik pas mus apartamente yra tas daiktas, kur galiu papildyti ir matau kiek sumos liko, bet pildau ne per terminala, o internetu per ju puslapti.

6. Evanas 6 m. 10 mėn.

2018.11.25 19:01 (prieš 6 mėn.)

MMAŽŽĖ parašė:
    Sveikos merginos. Aš čia ne i tema , bet bandau klausti. Klausimas butu apie elektra.. Gal kuri nors pildosi elektra ? Ta prasme nueini su elektros kortele i termin…

Turi rodyt ant to skydelio kur ivedat koduka papildymo,pas mus rodo

7. Amelia Izabela 3 mėn. 4 d.
    Laura Olivia 5 m. 3 mėn.

2018.11.25 21:38 (prieš 6 mėn.)

Labukas
    Ar daug cia mamyciu gimdysianciu Limericke?

8. 2018.12.01 10:06 (prieš 5 mėn.)

Kas is jusu yra maternity ir gavo sia savaite pinigeliu maziau? 😳 nesupratau bajerio atsidarius saskaita

9. 2018.12.01 15:44 (prieš 5 mėn.)

Island parašė:
    Kas is jusu yra maternity ir gavo sia savaite pinigeliu maziau? 😳 nesupratau bajerio atsidarius saskaita

o kiek savaiciu tau buvo kai isejai i maternity? gal jau baigesi maternity tau?

10. 2018.12.01 17:43 (prieš 5 mėn.)

Liko 2savaites maternity 🤔 isejau kaip priklauso, bet pries tai bileteny buvau pasiemus 🤷🏼‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras