Mamytės Airijoje :) Visos labai laukiamos :)

Komentuoti
  1. 2019.01.11 19:50 (prieš 3 mėn.)

Aš buvau pas Kazlauską. Bet... Nepadėjo pastoti. Mažai kokių tyrimų gali padaryti.
    Aš nelabai kažkaip su juo normaliai bendrauti galėjau. Traukė vis per dantį. Klausi, nepabaigi klausimo jis jau duoda atsakymą ir visai ne tai ko klausi..nes logiška sakinio nepabaigi...
    Neturiu nieko blogo prieš jį nėštumą prižiūrėti tikiu kad super pas jį. Arba jei problemos labai mažytės.

Bet čia tik mano nuomonė pastojus - jei kadanors pavyks - eisiu pas jį. Nes tikrai šiuo klausimu tikiu jis geras

2. 2019.01.11 21:18 (prieš 3 mėn.)

Fathiyah parašė:
    Kazlauskas. Santry ObGyn

Galiu gal paklausti ar lankėtės pas jį nėštumo metu ar tik ligoninėje?

3. 2019.01.11 22:07 (prieš 3 mėn.)

EvieV parašė:
    Galiu gal paklausti ar lankėtės pas jį nėštumo metu ar tik ligoninėje?

Zinau kad ne manes klausiat bet as laukiuosi ir pas ji lankausi labai saunus ir pataria 🌺

4. 2019.01.11 22:08 (prieš 3 mėn.)

Jura11 parašė:
    Zinau kad ne manes klausiat bet as laukiuosi ir pas ji lankausi labai saunus ir pataria 🌺

Aišku, galvoju norėčiau dar scano kai jau nebepriklausys, ar aparatura jo gera? šiaip bėdu kol kas neturiu..

5. 2019.01.11 22:12 (prieš 3 mėn.)

Vikošius parašė:
    Aš buvau pas Kazlauską. Bet... Nepadėjo pastoti. Mažai kokių tyrimų gali padaryti.

O ko jus norejot kad jis jums pastot padetu 😂 jai jus turit problemu dideliu tai jums pas vaisingumo daktara reikia eiti i wisiskai skirtinga klinika o jis ginekologas.As laukiuosi po ivf jis mus tikrai daug padejo informacija ivairia apie vaistus gyditojus kur kreiptis ir vaistus ir net priziurejo wisa eiga ir nestuma priziuri dabar...Kita karta eikit pas atitinkamus daktarus🌸🌸sekmes jums pastojimo kely nes is patirties zinau kaip yra sunku🌺❤️

2
  6. 2019.01.11 22:14 (prieš 3 mėn.)

EvieV parašė:
    Aišku, galvoju norėčiau dar scano kai jau nebepriklausys, ar aparatura jo gera? šiaip bėdu kol kas neturiu..

Taip.Jis tikrai wiska isziuri istikrina ismatuoja as buvau panikine visiskai nes pirmas nestumas baigesi persileidimu tai kai pastojau dabar vaziuodavau pas ji kas savaite ir tikrai esu patenkinta ir kitoms rekomenduociau pas ji lankytis🌸❤️

7. 2019.01.11 23:20 (prieš 3 mėn.)

Jura11 parašė:
    O ko jus norejot kad jis jums pastot padetu 😂 jai jus turit problemu dideliu tai jums pas vaisingumo daktara reikia eiti i wisiskai skirtinga klinika o jis ginekolo…

Nesupratau kodėl taip pareiškėt, perskaitykit dar kartą ką parašiau - tą ir turiu omeny, kad dėl nevaisingumo eiti kitur. Manęs nereikia mokyti ką man daryti, per 5 metus kokį kelią aš nuėjau jūs nežinote.

P.S. Kazlauskas atlieka IUI.

8. 2019.01.11 23:33 (prieš 3 mėn.)

Gal truputį pasikarščiavau..
    Bet kai kas nors parašo - kad padėjo pastoti - tai jau gerai!
    Jei tik kita nuomonė - iš kart "pamokslas".

Saldžių sapnų ;)

9. 2019.01.12 01:23 (prieš 3 mėn.)

Vikošius parašė:
    Nesupratau kodėl taip pareiškėt, perskaitykit dar kartą ką parašiau - tą ir turiu omeny, kad dėl nevaisingumo eiti kitur. Manęs nereikia mokyti ką man daryti, per 5…

Man info apie ji nereikia as pas ju lankausi senai ir zinau ka jis atlieka.As tik sakau kad ne jo darbas padet pastot jis ne vaisingumo gyditojas.Visos susidurusios su vaisingumo ir pastojimo problemomis nueina kazkoki kelia iki isvajotojo leliuko nesvarbu ar tai 2 metai ar tai 10metu wiswiems sunku.Jai norit tikris pagalbos vaziuojit pas profesionalus kuriems sumokesit kelis tukstancius bet susilauksit leliuko o ne 300e uz iui ir tikrtis kazkokiu stebuklu🌸💐 Mes esam suaugusios moterys kurios gali sveikai padiskutuoti ar ne? Tam sitas forums ir yra🍀

1
  10. 2019.01.12 11:06 (prieš 3 mėn.)

Jura11 parašė:
    Man info apie ji nereikia as pas ju lankausi senai ir zinau ka jis atlieka.As tik sakau kad ne jo darbas padet pastot jis ne vaisingumo gyditojas.Visos susidurusio…

Taip faktas diskutuoti. Bet matau koks skirtumas kai kitos sako padėjo pastoti, o aš pasakiau ne - iš kart kažkoks "ko jūs tikėjotės".
    Mergina paklausė dėl vaisingumo ar verta važiuoti pas jį, gražioje formoje atsakiau NE.

Dėl iui - jis moka tai daryti. Ne viena pastojo. Bet ne tame esmė. Esmė tame, kad jūs mano komentaro nesupratot visiškai, ir iškraipėt ko ne kad ėjau ''papgei už 300''

Tas ir yra diskutuokit - bet sveikai... Ir mokėkit skaityti. Nes poto nesinori per tokias nei komentuoti, nei diskutuoti

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
24 | 14,9 cm
30,00 €
35 | 22,3 cm