Mamytės Airijoje :) Visos labai laukiamos :)

Komentuoti
  1. 2019.02.12 23:06 (prieš 4 mėn.)

Kitute parašė:
    National maternity hospital, holles st.

Man 19d i ligonine reiktu gultis😭Bijau...Mane skatins anksciau del Gestacinio diabeto bet tik del to nieko daugiau🌺 tai gal zinot kada i gimdykla veza? Reikia kad butu kazkirk prasiv res gimdos kaklelis? Ir ar vandenis nuleidzia bendroj palatoj?🌸 aciu

2. 2019.02.12 23:12 (prieš 4 mėn.)

Jura11 parašė:
    Man 19d i ligonine reiktu gultis😭Bijau...Mane skatins anksciau del Gestacinio diabeto bet tik del to nieko daugiau🌺 tai gal zinot kada i gimdykla veza? Reikia kad b…

Jo, vandenis man nuleido bendroj palatoj, o i gimdykla veza tada kai jau gimdos kaklelis prasiveres buna.
    Man irgi baisu buvo, nes neisivaizdavau kas ir kaip vyks.. Bet as jau labai norejau kad man greiciau ji lauk iskrapstytu.. Jau 42sav buvo, atrode kad jau visa amzinybe nescia esu
    Na bet kokiu atveju vaikelis gimti tures, nebijokite viskas bus gerai ir greitai jau susitiksite su savo angeleliu
    Galiu tik palinketi lengvo, neskausmingo ir greito gimdymo

3. 2019.02.12 23:14 (prieš 4 mėn.)

Kad ir koks tas gimdymas bebutu viskas labai greitai pasimirsta kai pamatai ir prisiglaudi ta mazaji stebukla
    Ko laukiates? Dukrytes ar sunelio?

4. 2019.02.12 23:23 (prieš 4 mėn.)

Kitute parašė:
    Kad ir koks tas gimdymas bebutu viskas labai greitai pasimirsta kai pamatai ir prisiglaudi ta mazaji stebukla

Issvajotojo sunelio😍 labai nudziuginot kad nereiks kankintis su visim iki kazkiek atsivers kaklelis🥂 aciu uz linkejimus💐 Labai tikiuosi kad kazkiek atsivers greit ir is kart i gimdykla toliau kesti skausmu o ne su wisom😂

5. 2019.02.12 23:39 (prieš 4 mėn.)

Kitute parašė:
    Jo, vandenis man nuleido bendroj palatoj, o i gimdykla veza tada kai jau gimdos kaklelis prasiveres buna.

Beje kaio buvo su vyro buwimu salia? Ar leido but per nakty?🤱

6. 2019.02.12 23:43 (prieš 4 mėn.)

Jura11 parašė:
    Beje kaio buvo su vyro buwimu salia? Ar leido but per nakty?🤱

Vyrui leido su manimi buti iki kol mane is gimdyklos perveze i bendra palata.. Tai buvo apie 3val nakties

7. 2019.02.12 23:46 (prieš 4 mėn.)

Kitute parašė:
    Vyrui leido su manimi buti iki kol mane is gimdyklos perveze i bendra palata.. Tai buvo apie 3val nakties

Aciu jums labai uz informacija❤️

1
  8. 2019.02.13 10:41 (prieš 4 mėn.)

Jura11 parašė:
    Issvajotojo sunelio😍 labai nudziuginot kad nereiks kankintis su visim iki kazkiek atsivers kaklelis🥂 aciu uz linkejimus💐 Labai tikiuosi kad kazkiek atsivers greit i…

As su skatinamaisiais gulejau bendroj palatoj lb ilgai nes per 12 val kaklelis vos 1 cm veresi. Man skatino 38sav. Tai visas procesas uztruko apie 36 val iki kol gime vaikutis. Nu bet jums linkiu lengvai ir greitai

9. 2019.02.13 11:26 (prieš 4 mėn.)

Jura11 parašė:
    Man 19d i ligonine reiktu gultis😭Bijau...Mane skatins anksciau del Gestacinio diabeto bet tik del to nieko daugiau🌺 tai gal zinot kada i gimdykla veza? Reikia kad b…

Man turėjo skatinti spalio 15d bet vaikas gimė anksčiau spalio 5d.

1
  10. 2019.02.13 12:03 (prieš 4 mėn.)

Gileda parašė:
    As su skatinamaisiais gulejau bendroj palatoj lb ilgai nes per 12 val kaklelis vos 1 cm veresi. Man skatino 38sav. Tai visas procesas uztruko apie 36 val iki kol gi…

Laba o kodel jums skatino?🌸 ir ar irgi isveze i gimdykla kai jau buwo biski daugiau prasiveres gimdos kaklelis?🌺

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras