Vokietijos mamytės

Komentuoti
  1. 2019.02.12 19:54 (prieš 5 mėn.)

monamour parašė:
    Sveikos! Turim tokia situacija ir noriu paklausti visu patarimo.
    Vyras gavo pasiulyma vaziuoti gyventi i Vokietiją. Viskas gerai, darbas yra, po po…

Jei yra kas pades visom 4 uz ! O kalba laikui begant ismoksit. Padirbus galesite paprasyti kalbos mokslu. Jie integraciniai vadinasi. Dabar as esu motinystes atostogose ir eisiu mokintis kalbos. O vaikas labai greit ismoks nauja kalba. I darzeli pradesite vesti. Vaikai labai imlus naujoms kalboms Pati namuose galite pasimokinti vokieciu kalbos.

2. 2019.02.12 20:09 (prieš 5 mėn.)

monamour parašė:
    Vyras gavo pasiulyma vaziuoti gyventi i Vokietiją. Viskas gerai, darbas yra, po po…

Ivertinkite visus pliusus ir minusus, aisku didziausias pliusas, kad seima bus kartu Kalba jei noresite ismoksite, o pradzioje nemanau, kad beda bus ir sakykime angliskai susikalbeti. Vaikai tikrai adaptuojasi greiciau ir kalbai ismokti pats tas amzius jusu mergaites. Bet vistiek reiketu nusiteikti, kad bus kiek sunkiau is socialines puses ir pan. Bet nepabandes nesuzinosi 😊

3. 2019.02.12 20:50 (prieš 5 mėn.)

monamour parašė:

Į kokį miestą važiuosite? Gal rastumėte kokią lietuvių bendruomenę, būtų lengviau adaptuotis. Iš karto ieškokite kalbos kursų, tai labai padės greičiau apsiprasti ir kažką suprasti.

4. Emile 6 m. 4 mėn.

2019.02.12 21:50 (prieš 5 mėn.)

monamour parašė:

Manau dauguma atvažiavo nemokėdami kalbos. Ismoksit. Jai yra kas pades tai viskas bus gerai. Aš ir atsimenu nieko nemokėjau, nežinojau. Svarbiausia nebijoti. Ir gestais galima susikalbėti is bedos

1
  5. 2019.02.13 00:58 (prieš 5 mėn.)

Kaip visos minejo svarbu, kad butu kas padeda , ypac su kalba. Darba pradziai rasit ir su rusu kalba fabrike kokiam ar valytis, bet jei i kokias istaigas cia jau problema.. tikrai susiduriau ir ne visur moka angliskai. Kaip sakant, nerizikuojantys negeria sampano sekmes!

6. 2019.02.13 09:27 (prieš 5 mėn.)

As irgi tokios nuomones, kad nepabandes nesuzinosi
    Apsvarstem visus uz ir pries..
    Gyventume Eschelbronn miestelyje. Laiko iki išvykimo dar nemazai, todel vokiečių kalbos zodyna plėsiu dar budama Lietuvoje! 😁🥳

1
  7. 2019.02.13 09:32 (prieš 5 mėn.)

Bet kokie keisti stereotipai, kad jei lietuviai tai butinai moka rusiskai ar fabrike dirbti 🙈 Tikrai galima rasti darbu ir su anglu kalbos ziniom ir idomiu 😊 Vien kiek tarptautinių kompanijų yra įsikūrusių DE...

3
  8. 2019.02.13 09:45 (prieš 5 mėn.)

rugeveja parašė:
    Bet kokie keisti stereotipai, kad jei lietuviai tai butinai moka rusiskai ar fabrike dirbti 🙈 Tikrai galima rasti darbu ir su anglu kalbos ziniom ir idomiu 😊

Aš irgi psgslvojau, bet nutylejau.. 😁 Nevaziuociau i uzsieni, nepalikciau cia savo giminiu, draugu tam, kad vergaut fabrike. Nes lietuvoj irgi galima vergaut jei nori.

2
  9. 2019.02.13 10:03 (prieš 5 mėn.)

monamour parašė:
    Aš irgi psgslvojau, bet nutylejau.. 😁 Nevaziuociau i uzsieni, nepalikciau cia savo giminiu, draugu tam, kad vergaut fabrike. Nes lietuvoj irgi galima vergaut jei no…

Pritariu ir as. Tokie stereotipai nepatinka ir man. Tuo labiau, kad as nezinau ka su rusu kalba DE galeciau pradeti. Bet gal cia tik mano Vokietijos dalyje taip.
    Is kitos puses riklauso juk ir nuo to ka zmones Lietuvoje dare, kokie ju norai, issilavinimas. As tikrai nenoreciau tvirtinti, kad darbas fabrike tik vergavimas yra. Bet koki sazininga darba gerbiu. Ka darytume, jei valytoju nebutu? Ne kiekvienas gimsta prezidentu buti.
    Atvykstant i kita sali manau yra nepaprastai svarbu moketi sios salies kalba. Bent jau kazkiek. Ir stengtis kuo greiciau ismokti. Ir gerbti ta sali, bei jos piliecius.

1
  10. 2019.02.13 10:07 (prieš 5 mėn.)

_Green_ parašė:
    Pritariu ir as. Tokie stereotipai nepatinka ir man. Tuo labiau, kad as nezinau ka su rusu kalba DE galeciau pradeti. Bet gal cia tik mano Vokietijos dalyje taip.

Tai kas be ko, kad reikalingi visų profesijų ir darbų žmonės. Tik mane erzina stereotipai tie su rusu kalba, fabrikais ir pan. Juk žmonės išvažiuoja labai skirtingais tikslais, kas tik užsidirbti pinigų kam nors, kas mokytis, kas karjeros tikslais, kas paskui šeimyna ir pan.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras