Vokietijos mamytės

Komentuoti
  1. 2019.03.15 11:34 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, gal kurios neseniai tvarketes dokumentus del vaiko pinigu. Vyras parveze kazkokius dokumentus kur nieko nesuprantu. Sake dar reikia pazymos, kad negaunu pinigu Lietuvoj. Paskambinus i Vilniaus savivaldybe, sako isduoda bendras pazymas, kad negaunu ir spec. pazymas. Gal zinot kokios tos pazymos reikia? Kokia forma?

2. 2019.03.15 21:40 (prieš 4 mėn.)

Linulle parašė:
    Sveikos, gal kurios neseniai tvarketes dokumentus del vaiko pinigu. Vyras parveze kazkokius dokumentus kur nieko nesuprantu. Sake dar reikia pazymos, kad negaunu pi…

Mums nereikejo jokiu pazymu kad lt nieko negaunam 🤷‍♀️

3. 2019.03.15 23:42 (prieš 4 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Mums nereikejo jokiu pazymu kad lt nieko negaunam 🤷‍♀️

Bet jus gyvenat Vokietijoj visa seima? Mes musu tai situacija, kad tik vyras dirba (bet jis ispanas). O as su vaiku registruoti Lietuvoj. O reikejo jums tokia forma pildyti?

4. 2019.03.16 08:41 (prieš 4 mėn.)

Linulle parašė:
    Bet jus gyvenat Vokietijoj visa seima? Mes musu tai situacija, kad tik vyras dirba (bet jis ispanas). O as su vaiku registruoti Lietuvoj. O reikejo jums tokia forma…

Tai az nesuprantu? Issirwgistruokit is Lt ir bus ramu. 🤷‍♀️ Kiekviena mama pildo sita forma

5. 2019.03.16 12:25 (prieš 4 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Tai az nesuprantu? Issirwgistruokit is Lt ir bus ramu. 🤷‍♀️ Kiekviena mama pildo sita forma

Mes kolkas neapsisprende kur gyvensim. Mano vyro darbas, kad jis daug keliauja po Europa (kartais toliau) ir Vokietijoj ofise buna tik kokia savaite per menesi. Tai jam nera didelio skirtumo kur parskristi. Tai mes taip ir metomes jau 3 m. Bet arteja laikas apsispresti kur:).
    Nu zodziu, einu as pirmadieni i ta soc. tarnyba Vilniuj gal isduos jie man kokia pazyma (sake isduoda bendras ir spec., tai ir klausiu cia ar zino kas kokia ta spec., bet gal jie zinos).

6. 2019.03.16 12:26 (prieš 4 mėn.)

Linulle parašė:
    Mes k

Na tai kai apsispresite kur gyvensite tuomet tvarkykites vaiko pinigus kurioje salyje noresite gauti

4
  7. 2019.03.18 12:02 (prieš 4 mėn.)

Laba diena, as su tokiu klausimuku, pabandysiu aiskiai ir trumpai. Pvz as gaunu hartz IV, jie man apmoka nuoma, turiu dukryte, su vyru seniai issiskirus. Jei su dabartiniu draugu noreciau issinuomoti buta , jo alga 900 men, ar man jobcenter apmoketu kazkokia dali nuomos ir ar gauciau kazkokius pinigelius? Prasau pasisakyti tik tu mamyciu, kurios turi ka pasakyti, o ne pulti. Eiciau dirbciau, nes ir turiu kur dirbti, bet dukra darzeli gaus tik nuo kito vasario.

8. 2019.03.19 07:10 (prieš 4 mėn.)

Vasaris27 parašė:
    Laba diena, as su tokiu klausimuku, pabandysiu aiskiai ir trumpai. Pvz as gaunu hartz IV, jie man apmoka nuoma, turiu dukryte, su vyru seniai issiskirus. Jei su dab…

Ims jusu pajamas bendrai ir ziures kiek truksta pragyvenimui ir primokes kiek priklausys.

9. 2019.03.26 14:00 (prieš 3 mėn.)

Gal yra mamyciu aplink Frankfurkta? Butu malonu susipazinti

10. Silvija 5 m. 4 mėn.
    Arminas 10 m. 10 mėn.

2019.03.26 21:08 (prieš 3 mėn.)

Vasaris27 parašė:
    Laba diena, as su tokiu klausimuku, pabandysiu aiskiai ir trumpai. Pvz as gaunu hartz IV, jie man apmoka nuoma, turiu dukryte, su vyru seniai issiskirus. Jei su dab…

Apmoka nuoma ir dar kažkiek bisky skiria pinigų ant pragyvenimo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras