Mamytės iš Kauno

Komentuoti
  1. 2015.04.18 08:34 (prieš 4 m.)

Zirza parašė:
    praktiskai kasdien. o eina kartais apie pirma kartais vakare

Apie pirma ir mes tokiu laiku bunam, galim kokia diena pastumdyt kartu vezimaicius ☺

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.04.23 18:10 (prieš 4 m.)

Sveikos!!! Orai pagerejo
    Siandien maciau labai grazu vaizdeli, kokios 6 mamytes su vezimeliais zygiavo per laisves aleja.

3. Beatričė 4 m.
    Jokūbas 5 m. 4 mėn.

2015.04.27 11:02 (prieš 4 m.)

Sveikos Kaunietės! Gal galėtumėte padėti? Gal kuri žinote, koks gydytojas infektologas konsultuoja nėščiąsias dėl toksaplazmozės Kaune? Arba į kurią pilikliniką ar ligoninę dėl to kreiptis ? Labai labai padėtumėte...

4. 2015.04.27 11:05 (prieš 4 m.)

stasike parašė:
    Sveikos Kaunietės! Gal galėtumėte padėti? Gal kuri žinote, koks gydytojas infektologas konsultuoja nėščiąsias dėl toksaplazmozės Kaune? Arba į kurią pilikliniką ar …

Vaziuoti reikia i buvuse 2aja ligonine silainiuose,dabar man rodos klinikine vadinasi. Ten einate i odos ligu konsultacine poliklinika ir salia yra infektologu registrstura suaugusiuju pirmam aukste.

5. 2015.04.27 22:05 (prieš 4 m.)

Gal kuriai mamytei nebereikalingas avent garintuvas/trintuvas ir sutiktu parduot? :))

6. 2015.04.30 11:45 (prieš 4 m.)

Sveikos mamytes kaip rengiate tokiu oru savo mazylius i kiema?kalbu apie 3men.mazuliukus.as manau perkaitinu vaikiuka savo.net slogyte turim

7. Jogilė 3 m. 1 sav.
    Jokūbas 5 m. 3 sav.
    Mes susituoke:)* 5 m. 10 mėn.

2015.04.30 14:15 (prieš 4 m.)

[email protected] parašė:
    Sveikos mamytes kaip rengiate tokiu oru savo mazylius i kiema?kalbu apie 3men.mazuliukus.as manau perkaitinu vaikiuka savo.net slogyte turim

Visada gerau vesiau,nei per daug..geriau aprenk maziua,bet pasiimk pleduka,jei ka uzklosi,nes tos maziukas juk vistiek tik guli,o is bedos isemus gali isukti i ta pati pleduka

8. Dziaugsmelis 7 m. 1 mėn.

2015.05.06 10:33 (prieš 4 m.)

Sveikos, gal kas lankete darzeli " vaivorykste" "saulutes grupe? labai butu idomu suzinote apie ten dirbancias pedagoges o gal kas lankete " vejunes" ir "lietutis" grupes? aciu

9. Jogilė 3 m. 1 sav.
    Jokūbas 5 m. 3 sav.
    Mes susituoke:)* 5 m. 10 mėn.

2015.05.06 12:29 (prieš 4 m.)

Auksine Saulyte parašė:
    Sveikos, gal kas lankete darzeli " vaivorykste" "saulutes grupe? labai butu idomu suzinote apie ten dirbancias pedagoges o gal kas lankete " vejunes" ir "lietuti…

Sveika. As pati lankiau vaivorykstes darzeli saulutes grupe. Viena aukletoja iki siol dirba! Tiesiog nuostabi ji..buvau neseni visai sutikus ir greiciausiai mano mazius pateks pas ja,nes kaip tik keisis karta jos vardas Janina.

2
  10. 2015.05.09 13:37 (prieš 4 m.)

Sveikos, norėčiau kreiptis į mamytes iš Kauno ir jo apylinkių!!!! Viena mano giminaitė ieško Renaldo Chomičiaus, galimai gyvenančio Kaune, kadangi ją apgavo dėl pirktos prekės, įdavus rankpinigius žmogus dingo. Gal kuri nors turi kokios info apie jį? Būčiau labai dėkinga.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras