Kauno Aukštųjų ir Žemųjų Šančių mamytės

Komentuoti
  1. ❤️❤️ 4 m. 10 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 9 mėn.

2016.09.25 12:44 (prieš 2 m.)

juurgitukas parašė:
    Kas liecia darzelius tai apie Sanciu lopseli darzeli tik geri atsiliepimai... kazkaip ne kazka blogo apie ji isgirsi

Man ten yra ir aukletoju,kurios nelabai patinka,bet kai mes papuole pas ta,kuria vaikas myli,tai irgi tik geriausi atsiliepimai

1
  2. Gabrielius 4 m. 1 mėn.
    Rusne 8 m. 8 mėn.

2016.09.25 16:46 (prieš 2 m.)

-Egle- parašė:
    Man ten yra ir aukletoju,kurios nelabai patinka,bet kai mes papuole pas ta,kuria vaikas myli,tai irgi tik geriausi atsiliepimai

Na mano asmeniskai tai tik pirmi metai eina tai nesiskundziu noriai zygiuoja. Ir labai patinka jai... kitas reikalas poziuris ir reikalavimai nes vieniems tai gali but superinis o kitiems pats blogiausias... bet seip man patinka jis...

3. 2017.02.06 17:31 (prieš 2 m.)

Mes lankome taip pat Šančių darželį. Na visai nieko,tik jau lopšelinukai dažnai pas mus serga...

4. ❤️❤️ 4 m. 10 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 9 mėn.

2017.02.06 17:36 (prieš 2 m.)

Indra24 parašė:
    Mes lankome taip pat Šančių darželį. Na visai nieko,tik jau lopšelinukai dažnai pas mus serga...

Oooooo!!! Indra,sveikinu

Kaip tycia anadien dviraciu taku su vaikais ejau ir pamaciau tave namuose besisukinejancia...tai taip tik tarp kitko pamasciau,kad gal jau augini pilvuka

5. 2017.02.06 23:20 (prieš 2 m.)

Ačiū Egle,žinok jau buvau smarkiai nuliūdusi ir kaip stebuklas po gero menesio sužinojau,kad palinkėjimas išsipildė dabar tik laukiu ,kas gyvena pilvelyje. Gal pavyks sužinoti šį mėn o kuri gydytoja tave prižiūri?

6. ❤️❤️ 4 m. 10 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 9 mėn.

2017.02.07 07:21 (prieš 2 m.)

Indra24 parašė:
    Ačiū Egle,žinok jau buvau smarkiai nuliūdusi ir kaip stebuklas po gero menesio sužinojau,kad palinkėjimas išsipildė dabar tik laukiu ,kas gyvena pilvelyje. Ga…

Jonauskiene

7. Herkus 6 m. 5 mėn.

2017.03.15 11:35 (prieš 2 m.)

Sveikos,

Paleidziame savo aukle. Dirbo pas mus 3 metus. Labai dziaugemes ja, buvo sunui kaip mociute. Jis labia ja myli. Privalumai: visada galejo pabuti kai mums reikejo: ir kai serga, ir per nakti, ir isleisdavo savaitei atostogauti, nereikejo daug aiskinti kaip rengti, ka valgyti duoti ir pan. Megsta daug laiko leisti lauke. Trukumas (jei taip galima sakyti) - amzius. Jai apie 75 metus, todel kai ka reikia kartoti po keleta kartu Gyvena Kaune, prie Triju mergeliu, bet pas mus atvaziuodavo ir I Aleksota. Tikrai galiu rekomenduoti. Jos kontaktai: Regina 8 603 54749. Jei norite papildomos indo is manes - rasykit [email protected]. Ruta

1
  8. Aleksandras 2 m. 11 mėn.

2017.03.17 10:54 (prieš 2 m.)

bonis parašė:
    Sveikos,

Idekit prie aukles kaune

9. Kamilyte :) 2 m. 10 mėn.
    Matas 16 m. 3 mėn.

2017.05.11 20:26 (prieš 2 m.)

-Egle- parašė:
    Aciu uz sveikinimus
    Joooo Zabeliene man irgi nepatinka...zinociau kad kita kuri geresne tai bandyciau …

mes lankomes pas Antanaviciene vaiku daktare ir labai patenkintos

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras